sigla

Galerii Colegiul Naţional „Unirea”

Galeria Concursul de Robotică 2019

Concursului Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursului Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Director dr. Stănescu Aurora Manuela, Colegiul Național „Unirea”
Director dr. Stănescu Aurora Manuela, Colegiul Național „Unirea”
Director Chira Cristiana, Casa Corpului Didactic Mureș
Director Chira Cristiana, Casa Corpului Didactic Mureș
Domnul Potcoavă Mihai - reprezentant Compania LATERAL și director dr. Stănescu Aurora Manuela
Domnul Potcoavă Mihai - reprezentant Compania LATERAL și director dr. Stănescu Aurora Manuela
Profesor organizator Lupaescu Constantin, Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Profesor organizator Lupaescu Constantin, Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Kovacs Paul Adrian, Vlad Vasile, Mocanu Alexandru Iulian, Negrean Cristian Alexandru și Văduva Denisa
Kovacs Paul Adrian, Vlad Vasile, Mocanu Alexandru Iulian, Negrean Cristian Alexandru și Văduva Denisa
Petrișor Alex, Soțan Ioachim, Grosu Constantin, Răzvan Danciu și Ion Alexandru
Petrișor Alex, Soțan Ioachim, Grosu Constantin, Răzvan Danciu și Ion Alexandru
Mureșan Andrea, Miskolczi Alexandra, Bentea Bogdan, Toader Alexandru Petru și Popa Ioan
Mureșan Andrea, Miskolczi Alexandra, Bentea Bogdan, Toader Alexandru Petru și Popa Ioan
Jîrcan Alexandru, Ciornei Alexandru, Frățilă Angela Maria, Dima David Daniel și Descaș Rareș
Jîrcan Alexandru, Ciornei Alexandru, Frățilă Angela Maria, Dima David Daniel și Descaș Rareș
Todoran Diana Andreea, Avram Irina, Chelmuș Alexandru, Chircu Dan Dumitru și Mohonea Iulian
Todoran Diana Andreea, Avram Irina, Chelmuș Alexandru, Chircu Dan Dumitru și Mohonea Iulian
Domnul Potcoavă Mihai - reprezentant Compania LATERAL, elev organizatori, Colegiul Naţional „Unirea”
Domnul Potcoavă Mihai - reprezentant Compania LATERAL, elev organizatori, Colegiul Naţional „Unirea”
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Profesor organizator Lupaescu Constantin și Anton Raluca Iris
Profesor organizator Lupaescu Constantin și Anton Raluca Iris
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Proba „Avoiding Obstacles”
Proba „Avoiding Obstacles”
Proba „Avoiding Obstacles”
Proba „Avoiding Obstacles”
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Concursul Naţional de Robotică „RObots BOosts Skills” 2019
Proba „Follow the Line”
Proba „Follow the Line”
Proba „The Dancing Robot”
Proba „The Dancing Robot”
Profesor organizator Lupaescu Constantin și Mocanu Alexandru Iulian
Profesor organizator Lupaescu Constantin și Mocanu Alexandru Iulian
Vlad Vasile, Văduva Denisa, Kovacs Paul Adrian, Negrean Cristian Alexandru și Mocanu Alexandru Iulian
Vlad Vasile, Văduva Denisa, Kovacs Paul Adrian, Negrean Cristian Alexandru și Mocanu Alexandru Iulian
Toader Alexandru Petru, Dima David Daniel, Ion Alexandru, Mocanu Alexandru Iulian și profesor îndrumător Ferhat Travaci
Toader Alexandru Petru, Dima David Daniel, Ion Alexandru, Mocanu Alexandru Iulian și profesor îndrumător Ferhat Travaci
Bentea Bogdan, Jîrcan Alexandru, Soțan Ioachim, Todoran Diana Andreea și Kovacs Paul Adrian
Bentea Bogdan, Jîrcan Alexandru, Soțan Ioachim, Todoran Diana Andreea și Kovacs Paul Adrian
Mureșan Andrea, Descaș Rareș, Petrișor Alex, Avram Irina și Văduva Denisa
Mureșan Andrea, Descaș Rareș, Petrișor Alex, Avram Irina și Văduva Denisa
Popa Ioan, Ciornei Alexandru, Răzvan Danciu, Chelmuș Alexandru, Mohonea Iulian și Vlad Vasile
Popa Ioan, Ciornei Alexandru, Răzvan Danciu, Chelmuș Alexandru, Mohonea Iulian și Vlad Vasile
Miskolczi Alexandra, Frățilă Angela Maria, Grosu Constantin, Chircu Dan Dumitru și Negrean Cristian Alexandru
Miskolczi Alexandra, Frățilă Angela Maria, Grosu Constantin, Chircu Dan Dumitru și Negrean Cristian Alexandru
zip Concursul de Robotică 2019 (8 descărcări)

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking