Festivitate de absolvire 2009

Festivitatea de absolvire a promoţiei 2009 a Colegiului Naţional „Unirea” din Târgu Mureş s-a desfăşurat în data de 11 iunie 2009 la Sala Polivalentă. Cele 7 clase de absolvenţi au fost: XII A, XII B, XII C, XII D, XII E, XII F şi XII G.

Galeria Festivitate de absolvire 2009 (Top 8)

XII A, absolvenţi, diriginte Pogăcean Daniela
XII B, absolvenţi, diriginte Csifó László Loránd
XII C, absolvenţi, diriginte Cimpoi Stela
XII D, absolvenţi, Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”
XII E, absolvenţi, diriginţii Tărcatu Doina şi Stănescu Aurora Manuela
XII F, absolvenţi, diriginte Penzeş Maria
XII G, absolvenţi, diriginte Csiki Huba
Maier Alexandra, Dascăl Florina Maria şi şefii de promoţie Daroczi Sandra, Sânpetrean Mihaela şi Balázs Szidonia

Clasele şi diriginţii promoţiei 2009 din Colegiul Naţional „Unirea”: XII A (Matematică-Informatică) – Pogăcean Daniela, XII B (Ştiinţe ale Naturii) – Csifó László Loránd, XII C (Ştiinţe ale Naturii) – Cimpoi Stela, XII D (Ştiinţe ale Naturii) – Haiduc Adriana, XII E (Filologie) – Tărcatu Doina şi Stănescu Aurora Manuela, XII F (Ştiinţe Sociale) – Penzeş Maria, XII G (Ştiinţe Sociale) – Márkos Katalin şi Csiki Huba.

Galeria Festivitate de absolvire 2009 conţine 36 de imagini. Data lansării galeriei a fost 18 iunie 2009. Ultima dată de actualizare a fost 27 noiembrie 2016. Numărul descărcărilor setului de imagini este 31.

galery13 Galeria Festivitate de absolvire 2009 (36 imagini)