Festivitate de absolvire 2017

Festivitatea de absolvire a promoţiei 2017 a Colegiului Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş s-a desfăşurat în data de 24 mai 2017 la Sala Polivalentă. Cele 6 clase de absolvenţi au fost: XII A, XII B, XII C, XII D, XII şi XII F.

Galeria Festivitate de absolvire 2017 (Top 8)

XII A absolvenţi, diriginte Mărginean Manuela, Colegiul Naţional „Unirea”
XII B absolvenţi, diriginte Vészi Gabriella, Colegiul Naţional „Unirea”
XII C absolvenţi, diriginte Rad Mihaela Sorina, Colegiul Naţional „Unirea”
XII D absolvenţi, diriginte Chira Cristiana şi Suciu Stanca, Colegiul Naţional „Unirea”
XII E absolvenţi, diriginte dr. Stănescu Aurora Manuela, Colegiul Naţional „Unirea”
XII F absolvenţi, diriginte Csifó László Loránd, Colegiul Naţional „Unirea”
Micu Maria Andreea, Ujică Alexandra şi Nagy Vivien, şefi de promoţie
Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă

Clasele şi diriginţii promoţiei 2017 din Colegiul Naţional „Unirea”: XII A (Matematică-Informatică) – Mărginean Manuela, XII B (Ştiinţe ale Naturii) – Vészi Gabriella, XII C (Ştiinţe ale Naturii) – Rad Mihaela Sorina, XII D (Ştiinţe ale Naturii) – Suciu Stanca şi Chira Cristiana, XII E (Ştiinţe Sociale) – dr. Stănescu Aurora Manuela, XII F (Matematică-Informatică) – Csifó László Loránd.

Galeria Festivitate de absolvire 2017 conţine 60 de imagini. Data lansării galeriei a fost 31 mai 2017. Ultima dată de actualizare a fost 31 mai 2017. Numărul descărcărilor setului de imagini este 53.