sigla

Alumni Colegiul Naţional „Unirea”

Galerie foşti profesori

Foşti profesori ai Colegiului Naţional „Unirea”

Aftenie Ileana, Limba engleză
Aftenie Ileana, Limba engleză
Antal Laura, Limba engleză
Antal Laura, Limba engleză
Baciu-Marinescu Mihaela, Limba română
Baciu-Marinescu Mihaela, Limba română
Becze Nicolae, Limba italiană
Becze Nicolae, Limba italiană
Benedek Timea, Limba engleză
Benedek Timea, Limba engleză
Boitoş Leontina, Învăţământ primar
Boitoş Leontina, Învăţământ primar
Brandner Judit Emőke, Limba maghiară
Brandner Judit Emőke, Limba maghiară
Bucşa Arşenica, Învăţământ preşcolar
Bucşa Arşenica, Învăţământ preşcolar
Dr. Budea Beatrice, Ştiinţe socio-umane
Dr. Budea Beatrice, Ştiinţe socio-umane
Cotruş Ciprian, Ştiinţe socio-umane
Cotruş Ciprian, Ştiinţe socio-umane
Csiki Csilla Elisabeta, Religie
Csiki Csilla Elisabeta, Religie
Csiki Zoltán Huba, Ştiinţe socio-umane
Csiki Zoltán Huba, Ştiinţe socio-umane
Csutak Attila, Educaţie plastică
Csutak Attila, Educaţie plastică
Dr. Dancs István Pál, Chimie
Dr. Dancs István Pál, Chimie
Dr. Doroftei Hristina Elena, Limba română
Dr. Doroftei Hristina Elena, Limba română
Fodor Márta, Învăţământ primar
Fodor Márta, Învăţământ primar
Gergely Ildikó, Limba germană
Gergely Ildikó, Limba germană
Gozaru Gheorghe, Ştiinţe socio-umane
Gozaru Gheorghe, Ştiinţe socio-umane
Györfi Csilla, Ştiinţe socio-umane
Györfi Csilla, Ştiinţe socio-umane
Haiduc Adriana, Limba franceză
Haiduc Adriana, Limba franceză
Héjja Kinga, Istorie
Héjja Kinga, Istorie
Högyes Katalin, Istorie
Högyes Katalin, Istorie
Jakab Emőke, Învăţământ primar
Jakab Emőke, Învăţământ primar
Józsa Hajnalka, Educaţie muzicală
Józsa Hajnalka, Educaţie muzicală
Kacsó Csongor, Ştiinţe socio-umane
Kacsó Csongor, Ştiinţe socio-umane
Kilyén Zsófia, Limba germană
Kilyén Zsófia, Limba germană
Király Melánia, Fizică
Király Melánia, Fizică
Kocsis Sándor, Chimie
Kocsis Sándor, Chimie
Kolozsvári Szilárd Attila, Istorie
Kolozsvári Szilárd Attila, Istorie
Kontek Éva Otilia, Limba engleză
Kontek Éva Otilia, Limba engleză
Dr. Kozak Mioara, Limba română
Dr. Kozak Mioara, Limba română
Kozma Tamás, Fizică
Kozma Tamás, Fizică
Lakó Borbála, Limba engleză
Lakó Borbála, Limba engleză
Losonczi Terezia, Istorie
Losonczi Terezia, Istorie
Lukács Tünde, Educaţie muzicală
Lukács Tünde, Educaţie muzicală
Marian Raluca, Limba română
Marian Raluca, Limba română
Matiş Laura, Limba germană
Matiş Laura, Limba germană
Mester Ildikó, Limba engleză
Mester Ildikó, Limba engleză
Moldovan Rodica, Geografie
Moldovan Rodica, Geografie
Molnár Irén, Educaţie fizică
Molnár Irén, Educaţie fizică
Mureşan Laura Adina, Limba engleză
Mureşan Laura Adina, Limba engleză
Nagy Éva, Matematică
Nagy Éva, Matematică
Nagy Ildikó, Limba maghiară
Nagy Ildikó, Limba maghiară
Nagy Pál, Limba maghiară
Nagy Pál, Limba maghiară
Năznean Adrian, Limba engleză
Năznean Adrian, Limba engleză
Nyiri Gyopár, Limba engleză
Nyiri Gyopár, Limba engleză
Oltean Ovidiu Gheorghe, Informatică
Oltean Ovidiu Gheorghe, Informatică
Dr. Pásztor Judit, Educaţie tehnologică
Dr. Pásztor Judit, Educaţie tehnologică
Penzeş Maria Elena, Limba franceză
Penzeş Maria Elena, Limba franceză
Pogăcean Daniela, Biologie
Pogăcean Daniela, Biologie
Pop Monica, Fizică
Pop Monica, Fizică
Póra Annamária, Învăţământ primar
Póra Annamária, Învăţământ primar
Dr. Poruţiu Emanuela Cristina, Limba engleză
Dr. Poruţiu Emanuela Cristina, Limba engleză
Praniţchi Teodor, Matematică
Praniţchi Teodor, Matematică
Dr. Pui Laura Alexandra, Limba română
Dr. Pui Laura Alexandra, Limba română
Rupics Zsuzsanna, Învăţământ primar
Rupics Zsuzsanna, Învăţământ primar
Rus Vasile, Ştiinţe socio-umane
Rus Vasile, Ştiinţe socio-umane
Schnébli Emese Imola, Limba maghiară
Schnébli Emese Imola, Limba maghiară
Someşan Cristina Ligia, Fizică
Someşan Cristina Ligia, Fizică
Suba Mária Magdolna, Matematică
Suba Mária Magdolna, Matematică
Szentgyörgyi Imola Irén, Limba engleză
Szentgyörgyi Imola Irén, Limba engleză
Szövérfi János, Chimie
Szövérfi János, Chimie
Şerb Maria, Limba română
Şerb Maria, Limba română
Şimon Monica, Limba engleză
Şimon Monica, Limba engleză
Şoldea Dora, Matematică
Şoldea Dora, Matematică
Şoldea Octavian, Educaţie muzicală
Şoldea Octavian, Educaţie muzicală
Ştefănescu Voicu, Educaţie fizică
Ştefănescu Voicu, Educaţie fizică
Ţepeluş Emil, Geografie
Ţepeluş Emil, Geografie
Varró Irina, Învăţământ preşcolar
Varró Irina, Învăţământ preşcolar
Varró-Bodoczi Ilona, Religie
Varró-Bodoczi Ilona, Religie
Zöld Noémi, Religie
Zöld Noémi, Religie
Zongor Judit, Învăţământ primar
Zongor Judit, Învăţământ primar

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking