Brit Club 2009

Brit Club este o activitate a Colegiului Nanţional „Unirea” din Târgu Mureş la care participă catedra de engleză şi clasele colegiului.

Galeria Brit Club 2009 (Top 8)

Elevi X D, Brit Club
Profesor Aftenie Ileana, părinţi, Daroczi Sandra, Câmpean Corina
Afiş Happy Birthday Brit Club, Colegiul Naţional „Unirea”
Elevi, Brit Club, Crăciun
Câmpean Corina, profesor Aftenie Ileana, Daroczi Sandra
Director Branea Cristina Maria, profesorii Suciu Stanca, Mureşan Laura şi Opferman Imola Irén
Câmpean Corina, Kávási Kinga Enikő, Daroczi Sandra, Kiss Beáta şi Timár Ágota Evelyn
Elevi, Brit Club, Crăciun

De la prima ediţie s-au mai ţinut 12 ediţii, şi această tradiţie continuă sub conducerea doamnei profesoare Aftenie Ileana cu participarea activă a claselor Colegiului Naţional „Unirea”, precum ai profesorilor Catedrei de Engleză: Baciu-Marinescu Petru, Mureşan Laura Adina, Năznean Adrian, Năznean Andreea Romana, Opferman Imola, Tărcatu Doina.

Galeria Brit Club 2009 conţine 42 de imagini. Data lansării galeriei a fost 23 decembrie 2009. Ultima dată de actualizare a fost 30 august 2016. Numărul descărcărilor setului de imagini este 35.

galery11 Galeria Brit Club 2009 (42 imagini)