Festivitate de absolvire 2013

Festivitatea de absolvire a promoţiei 2013 a Colegiului Naţional „Unirea” din Târgu Mureş s-a desfăşurat în data de la Sala Polivalentă. Cele 5 clase de absolvenţi au fost: XII A, XII B, XII C, XII D, şi XII E.

Galeria Festivitate de absolvire 2013 (Top 8)

XII A, absolvenţi, diriginte Rad Mihaela Sorina, Colegiul Naţional „Unirea”
XII B, absolvenţi, diriginte Vészi Gabriella, Colegiul Naţional „Unirea”
XII C, absolvenţi, diriginte Pogăcean Daniela, Colegiul Naţional „Unirea”
XII D, absolvenţi, diriginte Tăban Claudia, Colegiul Naţional „Unirea”
XII E, absolvenţi, diriginte Motorga Maria, Colegiul Naţional „Unirea”
Profesorii Paşca Simion Mihai şi dr. Bakó Aliz Tünde, primar dr. Florea Dorin, profesor Branea Cristina Maria
Predarea cheii, festivitate de absolvire, Sala Polivalentă, Colegiul Naţional „Unirea”
Costea Dorina Gabriela, Moldován Imola Zsuzsanna şi Văcar Anda Valeria, şefi de promoţie

Clasele şi diriginţii promoţiei 2013 din Colegiul Naţional „Unirea”: XII A (Matematică-Informatică) – Rad Mihaela Sorina şi Comşa Maria, XII B (Ştiinţe ale Naturii) – Vészi Gabriella, XII C (Ştiinţe ale Naturii) – Pogăcean Daniela, XII D (Ştiinţe Sociale) – Tăban Claudia şiXII E (Filologie) – Motorga Maria.

Galeria Festivitate de absolvire 2013 conţine 67 de imagini. Data lansării galeriei a fost 05 iunie 2013. Ultima dată de actualizare a fost 21 mai 2016. Numărul descărcărilor setului de imagini este 30.

galery34 Galeria Festivitate de absolvire 2013 (67 imagini)