sigla

Alumni Colegiul Naţional „Unirea”

Galerie Olimpici Naţionali

Elevi calificaţi la 5 sau mai multe Olimpiade Naţionale

Cîmpeanu Oana Maria, Biologie, Chimie, Fizică, Matematică, Ştiinţele Pământului
Cîmpeanu Oana Maria, Biologie, Chimie, Fizică, Matematică, Ştiinţele Pământului
Cristian Flavia Bianca, Biologie, Ştiinţele Pământului
Cristian Flavia Bianca, Biologie, Ştiinţele Pământului
Băjan Ioana, Chimie, Ştiinţele Pământului
Băjan Ioana, Chimie, Ştiinţele Pământului
Cernat Diana, Geografie, Ştiinţele Pământului
Cernat Diana, Geografie, Ştiinţele Pământului
Corbet-Nits Andrei, Limba engleză, Limba franceză
Corbet-Nits Andrei, Limba engleză, Limba franceză
Georgescu Sabina, Matematică
Georgescu Sabina, Matematică

Elevi calificaţi la 4 Olimpiade Naţionale

Grebenişan Maria Andreea, Biologie
Grebenişan Maria Andreea, Biologie
Horea Horea Ştefan, Informatică, Ştiinţe pentru Juniori
Horea Horea Ştefan, Informatică, Ştiinţe pentru Juniori
Loghin Andreea Carla, Limba română
Loghin Andreea Carla, Limba română
Moldovan Andrei, Informatică
Moldovan Andrei, Informatică
Morar Andreea, Limba latină
Morar Andreea, Limba latină
Roşianu Flavia, Biologie
Roşianu Flavia, Biologie
Ujică Alexandra, Istorie, Ştiinţe socio-umane
Ujică Alexandra, Istorie, Ştiinţe socio-umane

Elevi calificaţi la 3 Olimpiade Naţionale

Chiorean Tudor Octavian, Informatică, Limba engleză
Chiorean Tudor Octavian, Informatică, Limba engleză
Cormoş Adelina Maria, Biologie
Cormoş Adelina Maria, Biologie
Daroczi Sandra, Limba franceză
Daroczi Sandra, Limba franceză
Mkrtchyan Elena, Limba franceză
Mkrtchyan Elena, Limba franceză
Moldovan Diana Lavinia, Limba română
Moldovan Diana Lavinia, Limba română
Morar Anca, Istorie
Morar Anca, Istorie
Ploscar Camelia Denisa, Limba franceză, Limba latină
Ploscar Camelia Denisa, Limba franceză, Limba latină
Pop Anca Maria, Limba germană, Limba română
Pop Anca Maria, Limba germană, Limba română
Şamsudean Larisa Cristina, Chimie, Limba română
Şamsudean Larisa Cristina, Chimie, Limba română
Şeulean Andreea Cosmina, Limba latină
Şeulean Andreea Cosmina, Limba latină
Tăbăcar Mircea, Fizică, Matematică
Tăbăcar Mircea, Fizică, Matematică
Tolan Cristian, Informatică
Tolan Cristian, Informatică
Văsieşiu Victor, Informatică, Sport şcolar - şah
Văsieşiu Victor, Informatică, Sport şcolar - şah
Vlasiu Flavius, Fizică, Informatică
Vlasiu Flavius, Fizică, Informatică
Vultur Oana, Limba germană
Vultur Oana, Limba germană

Elevi calificaţi la 2 Olimpiade Naţionale

Boca Alexandra Ştefana, Limba franceză
Boca Alexandra Ştefana, Limba franceză
Chelărescu Paul Constantin, Ştiinţele Pământului
Chelărescu Paul Constantin, Ştiinţele Pământului
Cîmpeanu Radu, Limba engleză
Cîmpeanu Radu, Limba engleză
Cojocaru Vicenţiu, Matematică
Cojocaru Vicenţiu, Matematică
Crişan Andrada, Matematică
Crişan Andrada, Matematică
Cristescu Liviu, Informatică
Cristescu Liviu, Informatică
Fărcaş Ionuţ, Informatică, Sport şcolar - şah
Fărcaş Ionuţ, Informatică, Sport şcolar - şah
Gherman Anda Veronica, Biologie
Gherman Anda Veronica, Biologie
Hărşan Raluca, Limba română, Religie
Hărşan Raluca, Limba română, Religie
Hóka Timea, Limba maghiară
Hóka Timea, Limba maghiară
Imre Eszter, Filosofie, Limba maghiară
Imre Eszter, Filosofie, Limba maghiară
Matei Adrian, Biologie
Matei Adrian, Biologie
Mihalache Ioana Cătălina, Biologie
Mihalache Ioana Cătălina, Biologie
Moldovan Andreea Cristina, Chimie
Moldovan Andreea Cristina, Chimie
Natea Liviu Adrian, Geografie
Natea Liviu Adrian, Geografie
Oltean Oana Ştefania, Psihologie
Oltean Oana Ştefania, Psihologie
Rad Emanuel, Informatică
Rad Emanuel, Informatică
Rusu Andreea, Cultură / Spiritualitate, Limba engleză
Rusu Andreea, Cultură / Spiritualitate, Limba engleză
Toşa Andrei, Informatică
Toşa Andrei, Informatică
Turturică Răzvan, Informatică
Turturică Răzvan, Informatică
Umbrărescu Cosmin Ştefan, Limba germană
Umbrărescu Cosmin Ştefan, Limba germană
Vunvulea Mariana, Fizică
Vunvulea Mariana, Fizică

Elevi calificaţi la 1 Olimpiadă Naţională

Albert Magdolna, Economie
Albert Magdolna, Economie
Berde Ruxandra, Matematică
Berde Ruxandra, Matematică
Berindeie Daniel, Matematică
Berindeie Daniel, Matematică
Blaga Cristian Ioan, Informatică
Blaga Cristian Ioan, Informatică
Bonta Vlad Valentin, Informatică
Bonta Vlad Valentin, Informatică
Boţan Matei, Ştiinţele Pământului
Boţan Matei, Ştiinţele Pământului
Bucşea Maria, Limba română
Bucşea Maria, Limba română
Cândea Oana Veronica, Religie
Cândea Oana Veronica, Religie
Cimpoieru Andreea, Biologie
Cimpoieru Andreea, Biologie
Cioban Dorina Oana, Religie
Cioban Dorina Oana, Religie
Ciurca Tudor, Informatică
Ciurca Tudor, Informatică
Cloanţă Andreea Marilena, Religie
Cloanţă Andreea Marilena, Religie
Cociş Vlad, Limba engleză
Cociş Vlad, Limba engleză
Codarcea Tudor, Istorie
Codarcea Tudor, Istorie
Costea Dorina Gabriela, Economie
Costea Dorina Gabriela, Economie
Csibi Kriszta Zsuzsánna, Limba maghiară
Csibi Kriszta Zsuzsánna, Limba maghiară
Dan Alexandru, Informatică
Dan Alexandru, Informatică
Doriani Daria Patricia, Istorie
Doriani Daria Patricia, Istorie
Dumitru Flavia, Limba română
Dumitru Flavia, Limba română
Gliga Paula Maria, Geografie
Gliga Paula Maria, Geografie
Haneş Oana Alexandra, Istorie
Haneş Oana Alexandra, Istorie
Harhoi Radu, Informatică
Harhoi Radu, Informatică
Hilbert Dennis, Matematică
Hilbert Dennis, Matematică
Hîrlav Gabriel, Istorie
Hîrlav Gabriel, Istorie
Hopîrtean Anca, Istorie
Hopîrtean Anca, Istorie
Ilovan Mara Constantina, Limba română
Ilovan Mara Constantina, Limba română
Iuşan Andreea Diana, Religie
Iuşan Andreea Diana, Religie
Lazăr Alina, Limba franceză
Lazăr Alina, Limba franceză
Lazăr Bianca, Limba franceză
Lazăr Bianca, Limba franceză
Lucaciu Daria, Geografie
Lucaciu Daria, Geografie
Magos Izabella, Limba română
Magos Izabella, Limba română
Mazilu Alina Alexandra, Logică
Mazilu Alina Alexandra, Logică
Medeşfălean Ramona, Geografie
Medeşfălean Ramona, Geografie
Mezei Zsolt, Fizică
Mezei Zsolt, Fizică
Micu Andreea Maria, Chimie
Micu Andreea Maria, Chimie
Miron Raul, Matematică
Miron Raul, Matematică
Moga Anca Ioana, Chimie
Moga Anca Ioana, Chimie
Moga Maria Alexandra, Ştiinţele Pământului
Moga Maria Alexandra, Ştiinţele Pământului
Moldovan Cezara Anca Denisa, Biologie
Moldovan Cezara Anca Denisa, Biologie
Moldovan Roxana Simona, Istorie
Moldovan Roxana Simona, Istorie
Morariu Răzvan, Informatică
Morariu Răzvan, Informatică
Moşneag Ioana Emilia, Istorie
Moşneag Ioana Emilia, Istorie
Mureşan Bogdan, Informatică
Mureşan Bogdan, Informatică
Mureşan Corina Adela, Limba latină
Mureşan Corina Adela, Limba latină
Németh Emese Mária, Religie
Németh Emese Mária, Religie
Nicoară Mădălina, Limba latină
Nicoară Mădălina, Limba latină
Nistor Mirela, Matematică
Nistor Mirela, Matematică
Niţă Dan Lucian, Istorie
Niţă Dan Lucian, Istorie
Oltean Ştefan, Fizică
Oltean Ştefan, Fizică
Pasidea Julia Georgiana, Limba franceză
Pasidea Julia Georgiana, Limba franceză
Petculescu Carina, Matematică
Petculescu Carina, Matematică
Pişcu Vlad, Fizică
Pişcu Vlad, Fizică
Pogăcean Manuela Claudia, Biologie
Pogăcean Manuela Claudia, Biologie
Pop Diana Serena, Istorie
Pop Diana Serena, Istorie
Pui Carmen Andreea, Psihologie
Pui Carmen Andreea, Psihologie
Purcar David Andrei, Matematică
Purcar David Andrei, Matematică
Radu Adina Maria, Matematică
Radu Adina Maria, Matematică
Romonţi Mara, Psihologie
Romonţi Mara, Psihologie
Sabău Iulia Oana, Limba latină
Sabău Iulia Oana, Limba latină
Seiranian Meri, Sport şcolar - şah
Seiranian Meri, Sport şcolar - şah
Sermăşan Horaţiu Daniel, Geografie
Sermăşan Horaţiu Daniel, Geografie
Şoptărean Laura Mădălina, Psihologie
Şoptărean Laura Mădălina, Psihologie
Ştefan Sebastian, Informatică
Ştefan Sebastian, Informatică
Suciu Eusebiu, Informatică aplicată
Suciu Eusebiu, Informatică aplicată
Széles Szabolcs, Limba engleză
Széles Szabolcs, Limba engleză
Turdean Alexandru, Informatică
Turdean Alexandru, Informatică
Văcar Anda Valeria, Biologie
Văcar Anda Valeria, Biologie
Vultur Ilinca, Limba germană
Vultur Ilinca, Limba germană

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking