Balul Bobocilor 2011

Balul bobocilor claselor a IX-a a Colegiului Naţional „Unirea” cu tematica „C. N. U. Stock” s-a desfăşurat în data de 30 septembrie 2011 în sala mare a Teatrului Naţional din Tîrgu Mureş.

Galeria Balul Bobocilor 2011 (Top 8)

Profesorii Csutak Attila, Poruţiu Emanuela Cristina şi Hecser Enikő Krisztina
Participanţi clasa XII, Balul Bobocilor 2011
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2011
Moga Maria, Balul Bobocilor 2011, Teatrul Naţional
Constantinescu Medeea Maria şi Zajzon-Bodis Tamás, Miss şi Mister Boboc 2011
Director Branea Cristina Maria, actriţa Purea Elena, prezentatorii Urzică Rareş şi Oltean Ştefan
Păcurar Teodora Daiana, Constantinescu Medeea Maria, Miss Boboc 2011 şi Blaj Cristina

Juriul Balului a fost format din profesorii: dr. Bakó Aliz Tünde, Csutak Attila, Hecser Enikő Krisztina, Năznean Adrian, Pogăcean Daniela, Poruţiu Emanuela Cristina şi elevii: Bucur Mădălina, Jucan Cosmin, având ca preşedinte pe domnul profesor Becze Nicolae. Mulţumiri speciale d-nei Purea Elena, actriţă a Teatrului Naţional din Tîrgu Mureş – care a dat frumuseţe şi calitate artistică acestui spectacol. Elevii participanţi au fost: Bandi David (premiul de Popularitate), Bauer Bernadett, Cheţan Andrei, Constantinescu Medeea Maria, Fărcaş Dana Silvia, Péter István (premiul II), Popovici Alexandrina (premiul II), Pişcu Vlad, Rad Simona, Radu Adina (premiul de Popularitate), Roman Rareş, Sabău Raul Petruţ, Sbârcea Bogdan (premiul III), Sturza Monica, Ţibuleac Roxana (premiul III) şi Zajzon-Bodis Tamás. Miss şi Mister Boboc, Colegiul Naţional „Unirea”, 2011 au fost: Constantinescu Medeea Maria şi Zajzon-Bodis Tamás.

Galeria Balul Bobocilor 2011 conţine 68 de imagini. Data lansării galeriei a fost 08 octombrie 2011. Ultima dată de actualizare a fost 25 septembrie 2016. Numărul descărcărilor setului de imagini este 344.