Balul Bobocilor 2007

Balul bobocilor claselor a IX-a a Colegiului Naţional „Unirea” cu tematica „Carnaval Vienez” s-a desfăşurat în data de 16 octombrie 2007 în Casa de Cultură a Studenţilor din Tîrgu Mureş.

Galeria Balul Bobocilor 2007 (Top 8)

Vals Vienez, Balul Bobocilor 2007
Prezentarea concureţilor, Colegiul Naţional „Unirea”
Participanţi, Balul Bobocilor 2007, Colegiul Naţional „Unirea”
Costume de epocă, elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Grozescu Veronica, Barta-Almăşan Toni, Nistor Sabina (premiul II) şi Rihor Cristian
Kelemen Nimrod, Mister Boboc 2007, Colegiul Naţional „Unirea”
Grozescu Veronica, Miss Boboc 2007 şi Gönczi András
Cioloboc Liliana şi Grozescu Veronica, Miss Boboc 2007

Juriul Balului a fost format în mare parte din diriginţii claselor a XII-a. Elevii participanţi au fost: Baciu Cristian, Barta-Almăşan Toni, Ceteraş Delia, Ceuşan Alina, Chifor Adriana, Coman Alexandru, Grozescu Veronica, Hanca Sergiu, Kelemen Nimrod, Mărginean Diana, Matei Paul, Nistor Sabina, Pascu Norbert, Rihor Cristian, Roman Octavia, Sukó Sarolta. Miss şi Mister Boboc, Colegiul Naţional „Unirea”, 2007, au fost: Grozescu Veronica şi Kelemen Nimrod.

Galeria Balul Bobocilor 2007 conţine 24 de imagini. Data lansării galeriei a fost 20 octombrie 2007. Ultima dată de actualizare a fost 30 noiembrie 2016. Numărul descărcărilor setului de imagini este 252.