Balul Bobocilor 2007

Balul bobocilor claselor a IX-a a Colegiului Naţional „Unirea” cu tematica „Carnaval Vienez” s-a desfăşurat în data de în Casa de Cultură a Studenţilor din Târgu Mureş.

Galeria Balul Bobocilor 2007 (Top 8)

Vals Vienez, Balul Bobocilor 2007
Prezentarea concureţilor, Colegiul Naţional „Unirea”
Participanţi, Balul Bobocilor 2007, Colegiul Naţional „Unirea”
Costume de epocă, elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Grozescu Veronica, Barta-Almăşan Toni, Nistor Sabina (premiul II) şi Rihor Cristian
Kelemen Nimrod, Mister Boboc 2007, Colegiul Naţional „Unirea”
Grozescu Veronica, Miss Boboc 2007 şi Gönczi András
Cioloboc Liliana şi Grozescu Veronica, Miss Boboc 2007

Juriul Balului a fost format în mare parte din diriginţii claselor a XII-a.

Miss şi Mister Boboc Colegiul Naţional „Unirea” 2007 au fost: Grozescu Veronica şi Kelemen Nimrod. Au mai participat şi următorii elevi: Baciu Cristian Vasile, Barta-Almăşan Toni, Ceteraş Delia Maria, Ceuşan Alina Adriana, Chifor Adriana Elena, Coman Alexandru, Hanca Sergiu, Mărginean Diana Roxana, Matei Paul, Nistor Sabina, Pascu Norbert Tiberiu, Rihor Cristian Marius, Roman Andra Octavia şi Sukó Sarolta.

Galeria Balul Bobocilor 2007 conţine 24 de imagini. Data lansării galeriei a fost 20 octombrie 2007. Ultima dată de actualizare a fost 30 noiembrie 2016. Numărul descărcărilor setului de imagini este 29.

galery21 Galeria Balul Bobocilor 2007 (24 imagini)