Balul Bobocilor 2018

Balul bobocilor claselor a IX-a a Colegiului Naţional „Unirea” cu tematica „Our Side’s Story” s-a desfăşurat în data de în sala mare a Teatrului Naţional din Târgu Mureş.

Galeria Balul Bobocilor 2018 (Top 8)

Dr. Stănescu Aurora Manuela, director, Balul Bobocilor 2018
Bota Eduard Silviu, Mister Boboc 2017 şi Sabău Laura Stanca, consilier educativ
Farcaș Georgiana Cezara, Miss Boboc 2018 şi Pop Consuela Manuela, director adjunct
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2018, Colegiul Naţional „Unirea”
Andraş Nicola Paula (premiul de popularitate), Şut Sorana Cristina (premiul III) și Handrea Dragoş Ioan (premiul de popularitate)
Moldovan Laurenţiu (premiul III), Simon Maria Cristina (premiul II) și Mureşan Denis Sorin (premiul II)
Balul Bobocilor 2018, Teatrul Naţional, Colegiul Naţional „Unirea”
Farcaș Georgiana Cezara, Miss Boboc 2018 şi Pop Theodora

Balul Bobocilor 2018 a fost organizat de Colegiul Național „Unirea”, în colaborare cu Asociația „Teatrul Scena”, sub coordonarea actorului și regizorului Pancu Liviu. Juriul Balului a fost format din profesorii: Pop Consuela Manuela – director adjunc, Sabău Laura Stanca – consilier educativ, doamna Pancu Dana, domnul Vornicu Andrei și elevii clasei a XII-a Sarca Iulia Loredana şi Blaga Şerban.

Miss şi Mister Boboc Colegiul Naţional „Unirea” 2018 au fost: Farcaș Georgiana Cezara şi Bota Eduard Silviu. Premianţii au fost: Simon Maria Cristina şi Mureşan Denis Sorin (premiul II), Şut Sorana Cristina şi Moldovan Laurenţiu (premiul III), Andraş Nicola Paula şi Handrea Dragoş Ioan (premiul de popularitate). Au mai participat şi următorii elevi: Cărburean Amalia Juliana, Mera Albert Iulian, Moldovan Evelyn, Mureşan Andrei, Mureşan Septimiu Ovidiu, Stoica Flaviu Philip și Valenti Alexia Clelia.

Galeria Balul Bobocilor 2018 conţine 51 de imagini. Data lansării galeriei a fost 09 noiembrie 2018. Ultima dată de actualizare a fost 09 noiembrie 2018. Numărul descărcărilor setului de imagini este 30.

galery65 Galeria Balul Bobocilor 2018 (51 imagini)