Festivitate de absolvire 2014

Festivitatea de absolvire a promoţiei 2014 a Colegiului Naţional „Unirea” din Târgu Mureş s-a desfăşurat în data de la Sala Polivalentă. Cele 5 clase de absolvenţi au fost: XII A, XII B, XII C, XII D, şi XII E.

Galeria Festivitate de absolvire 2014 (Top 8)

XII A, absolvenţi, diriginte Hecser Enikő Krisztina, Colegiul Naţional „Unirea”
XII B, absolvenţi, diriginte Kiss-Bujáki Ildikó, Colegiul Naţional „Unirea”
XII C, absolvenţi, diriginte Pop Monica, Colegiul Naţional „Unirea”
XII D, absolvenţi, diriginte Rus Laura, Colegiul Naţional „Unirea”
XII E, absolvenţi, diriginte dr. Poruţiu Emanuela Cristina, Colegiul Naţional „Unirea”
Predarea cheii, festivitate de absolvire, Sala Polivalentă, Colegiul Naţional „Unirea”
Cîmpeanu Oana Maria, Cimpoieru Andreea, Şeulean Andreea Cosmina şi Jánosi Annamária, şefi de promoţie
Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă

Clasele şi diriginţii promoţiei 2014 din Colegiul Naţional „Unirea”: XII A (Matematică-Informatică) – Hecser Enikő Krisztina, XII B (Ştiinţe ale Naturii) – Kiss-Bujáki Ildikó, XII C (Ştiinţe ale Naturii) – Pop Monica, XII D (Ştiinţe Sociale) – Rus Laura şi Pop Florin şi XII E (Filologie) – Poruţiu Emanuela Cristina.

Galeria Festivitate de absolvire 2014 conţine 60 de imagini. Data lansării galeriei a fost 03 iunie 2014. Ultima dată de actualizare a fost 04 decembrie 2015. Numărul descărcărilor setului de imagini este 32.

galery39 Galeria Festivitate de absolvire 2014 (60 imagini)