Snac 2012

Campania socială „Săptămâna fructelor şi a legumelor donate”, SNAC 2012 (Strategia Naţională de Acţiune Comunitară) la Colegiul Naţional „Unirea” s-a desfăşurat între .

Galeria Snac 2012 (Top 8)

Săptămâna fructelor şi a legumelor donate, Colegiul Naţional „Unirea”
Indreica Antonia Maria, Pastor Alexandra şi Suciu Alisia Maria, Snac 2012
Voluntari, profesor dr. Bakó Aliz Tünde, Coordonator SNAC
Voluntari, profesorii dr. Bakó Aliz Tünde, Coordonator SNAC şi Iacov Hermina, Coordonator programe educative
Voluntari, profesor Iacov Hermina, Coordonator programe educative
Snac 2012, Săptămâna fructelor şi a legumelor donate
Profesor Iacov Hermina, Coordonator programe educative, Mureşan Simona, Administrator, voluntari
Profesor Chira Cristiana, Director Colegiul Naţional „Unirea”, Snac 2012

Campania socială de sprijinire a copiilor aflaţi în dificultate, „Săptămâna fructelor şi a legumelor donate” s-a bucurat de un real interes din partea profesorilor şi a elevilor din cadrul Colegiului Naţional „Unirea”, prilej cu care s-a făcut remarcată mai ales activitatea voluntarilor SNAC. La acţiune au participat 15 elevi voluntari, susţinuţi de reprezentanţii claselor din Consiliul Elevilor (21 de elevi), 38 de cadre didactice, sub îndrumarea şi coordonarea directă a doamnelor profesoare Chira Cristiana – director, dr. Stănescu Aurora Manuela – director adjunct, dr. Bakó Aliz Tünde – coordonator SNAC şi Iacov Hermina Maria – coordonator programe educative.

Galeria Snac 2012 conţine 11 de imagini. Data lansării galeriei a fost 23 noiembrie 2012. Ultima dată de actualizare a fost 08 iulie 2016. Numărul descărcărilor setului de imagini este 31.

galery29 Galeria Snac 2012 (11 imagini)