sigla

Galerii Colegiul Naţional „Unirea”

Galeria Festivitate de absolvire 2017

XII A absolvenţi, diriginte Mărginean Manuela, Colegiul Naţional „Unirea”
XII A absolvenţi, diriginte Mărginean Manuela, Colegiul Naţional „Unirea”
XII B absolvenţi, diriginte Vészi Gabriella, Colegiul Naţional „Unirea”
XII B absolvenţi, diriginte Vészi Gabriella, Colegiul Naţional „Unirea”
XII C absolvenţi, diriginte Rad Mihaela Sorina, Colegiul Naţional „Unirea”
XII C absolvenţi, diriginte Rad Mihaela Sorina, Colegiul Naţional „Unirea”
XII D absolvenţi, diriginte Chira Cristiana şi Suciu Stanca, Colegiul Naţional „Unirea”
XII D absolvenţi, diriginte Chira Cristiana şi Suciu Stanca, Colegiul Naţional „Unirea”
XII E absolvenţi, diriginte dr. Stănescu Aurora Manuela, Colegiul Naţional „Unirea”
XII E absolvenţi, diriginte dr. Stănescu Aurora Manuela, Colegiul Naţional „Unirea”
XII F absolvenţi, diriginte Csifó László Loránd, Colegiul Naţional „Unirea”
XII F absolvenţi, diriginte Csifó László Loránd, Colegiul Naţional „Unirea”
Diriginte Mărginean Manuela, XII A absolvenţi
Diriginte Mărginean Manuela, XII A absolvenţi
Diriginte Vészi Gabriella, XII B absolvenţi
Diriginte Vészi Gabriella, XII B absolvenţi
Diriginte Rad Mihaela Sorina, XII C absolvenţi
Diriginte Rad Mihaela Sorina, XII C absolvenţi
Diriginte Chira Cristiana şi Suciu Stanca, XII D absolvenţi
Diriginte Chira Cristiana şi Suciu Stanca, XII D absolvenţi
Diriginte dr. Stănescu Aurora Manuela, XII E absolvenţi
Diriginte dr. Stănescu Aurora Manuela, XII E absolvenţi
Diriginte Csifó László Loránd, XII F absolvenţi
Diriginte Csifó László Loránd, XII F absolvenţi
Director dr. Stănescu Aurora Manuela, festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”
Director dr. Stănescu Aurora Manuela, festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”
Director adjunct Păşcan Sabin Gavril, director dr. Stănescu Aurora Manuela şi consilier educativ Pop Consuela Manuela
Director adjunct Păşcan Sabin Gavril, director dr. Stănescu Aurora Manuela şi consilier educativ Pop Consuela Manuela
Diriginte Mărginean Manuela, XII A absolvenţi
Diriginte Mărginean Manuela, XII A absolvenţi
Diriginte Vészi Gabriella, XII B absolvenţi
Diriginte Vészi Gabriella, XII B absolvenţi
Diriginte Rad Mihaela Sorina, XII C absolvenţi
Diriginte Rad Mihaela Sorina, XII C absolvenţi
Diriginte Chira Cristiana şi Suciu Stanca, XII D absolvenţi
Diriginte Chira Cristiana şi Suciu Stanca, XII D absolvenţi
XII E absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII E absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
Diriginte Csifó László Loránd, XII F absolvenţi
Diriginte Csifó László Loránd, XII F absolvenţi
Micu Maria Andreea, Ujică Alexandra şi Nagy Vivien, şefi de promoţie
Micu Maria Andreea, Ujică Alexandra şi Nagy Vivien, şefi de promoţie
Toma Vlad Andrei, Tămaş Alexandra, Muscă Antonia Maria, prefectul judetulul Mureş dr. Goga Lucian, Ploscar Camelia Denisa şi Micu
Toma Vlad Andrei, Tămaş Alexandra, Muscă Antonia Maria, prefectul judetulul Mureş dr. Goga Lucian, Ploscar Camelia Denisa şi Micu
Băjan Vlad, Tătar Cristian, Tătar Andrada Claudia, Harpa Mihai Alexandru, Rotar Bianca Ioana şi Selyem Zorán Tibor
Băjan Vlad, Tătar Cristian, Tătar Andrada Claudia, Harpa Mihai Alexandru, Rotar Bianca Ioana şi Selyem Zorán Tibor
Naghi-Pădurean Maria Alexandra, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Naghi-Pădurean Maria Alexandra, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Predarea cheii, Ilovan Ilinca Ioana şi Ilovan Mara Constantina
Predarea cheii, Ilovan Ilinca Ioana şi Ilovan Mara Constantina
Predarea cheii, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Predarea cheii, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Morar Alis, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Morar Alis, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Moldovan Edmond Artúr, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Moldovan Edmond Artúr, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Ilovan Mara Constantina, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Ilovan Mara Constantina, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII A absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII A absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII B absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII B absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII C absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII C absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII D absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII D absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII E absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII E absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII F absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
XII F absolvenţi, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
Şefa de promoţie Micu Maria Andreea, XII C
Şefa de promoţie Micu Maria Andreea, XII C
Şefa de promoţie Nagy Vivien, XII B
Şefa de promoţie Nagy Vivien, XII B
Şefa de promoţie Ujică Alexandra, XII E
Şefa de promoţie Ujică Alexandra, XII E
Profesor Mărginean Manuela, diriginte XII A
Profesor Mărginean Manuela, diriginte XII A
Toma Vlad Andrei, Băjan Vlad, Harhoi Radu, Toşa Andrei, Chiorean Tudor Octavian şi Hărşan Sabin
Toma Vlad Andrei, Băjan Vlad, Harhoi Radu, Toşa Andrei, Chiorean Tudor Octavian şi Hărşan Sabin
Lazăr Dragoş Demirel, Tataru Marius, Todoran Mihai Cristian, Hegyi Ervin Alex şi Bojan Alex Narcis
Lazăr Dragoş Demirel, Tataru Marius, Todoran Mihai Cristian, Hegyi Ervin Alex şi Bojan Alex Narcis
Profesor Vészi Gabriella, diriginte XII B
Profesor Vészi Gabriella, diriginte XII B
Fülöp Botond, Miklós Noémi, Selyem Zorán Tibor, Nagy Vivien, Ferenci Réka Bernadett şi Bisztray Réka Boróka
Fülöp Botond, Miklós Noémi, Selyem Zorán Tibor, Nagy Vivien, Ferenci Réka Bernadett şi Bisztray Réka Boróka
Fanea Izabela, Iáni Dalma, Sikladi Evelyn Szidónia, Egresi Melinda Beatrix, Pécsi Adrienn Henrietta şi Jakab András
Fanea Izabela, Iáni Dalma, Sikladi Evelyn Szidónia, Egresi Melinda Beatrix, Pécsi Adrienn Henrietta şi Jakab András
Profesor Rad Mihaela Sorina, diriginte XII C
Profesor Rad Mihaela Sorina, diriginte XII C
Rotar Bianca Ioana, Tătar Andrada Claudia, Man Radu Florin, Pogăcean Manuela Claudia, Ilovan Mara Constantina şi Suceava Adelina L
Rotar Bianca Ioana, Tătar Andrada Claudia, Man Radu Florin, Pogăcean Manuela Claudia, Ilovan Mara Constantina şi Suceava Adelina L
Budu Andreea, Negovan Tania, Micu Maria Andreea, Moldovan Mădălina Bianca, Pal Cristina Daniela şi Mureşan Alexandra Simina
Budu Andreea, Negovan Tania, Micu Maria Andreea, Moldovan Mădălina Bianca, Pal Cristina Daniela şi Mureşan Alexandra Simina
Profesor Chira Cristiana, diriginte XII D
Profesor Chira Cristiana, diriginte XII D
Tătar Cristian, Stîngaciu Andrei Claudiu, Mureşan Corina Adela, Şerban Tudor, Popşor Antonia şi Tőkés Ruxandra Evelyn
Tătar Cristian, Stîngaciu Andrei Claudiu, Mureşan Corina Adela, Şerban Tudor, Popşor Antonia şi Tőkés Ruxandra Evelyn
Albu Doris Larisa, Andone Teodora Loredana, Covaciu Diana Cristina, Fodor Claudiu, Răducă Daria Roxana şi Tănase Bogdana Maria
Albu Doris Larisa, Andone Teodora Loredana, Covaciu Diana Cristina, Fodor Claudiu, Răducă Daria Roxana şi Tănase Bogdana Maria
Director dr. Stănescu Aurora Manuela, diriginte XII E
Director dr. Stănescu Aurora Manuela, diriginte XII E
Muscă Antonia Maria, Ploscar Camelia Denisa, Tămaş Alexandra, Ujică Alexandra, Ghiurca Diana şi Oltean Oana Ştefania
Muscă Antonia Maria, Ploscar Camelia Denisa, Tămaş Alexandra, Ujică Alexandra, Ghiurca Diana şi Oltean Oana Ştefania
Moldovan Roxana Victoria, Roman-Dumitrescu Paula Daria, Ţîrlea Julia Casina, Croitor Loredana Mihalela, Husariu Andreea Maria şi M
Moldovan Roxana Victoria, Roman-Dumitrescu Paula Daria, Ţîrlea Julia Casina, Croitor Loredana Mihalela, Husariu Andreea Maria şi M
Profesor Csifó László Loránd, diriginte XII F
Profesor Csifó László Loránd, diriginte XII F
Nagy Csongor Loránd, Bernáth Alfréd Erwin, Baranyai Kinga, Kővári Tamás, Foris Péter şi Bara Zsombor Oliver
Nagy Csongor Loránd, Bernáth Alfréd Erwin, Baranyai Kinga, Kővári Tamás, Foris Péter şi Bara Zsombor Oliver
Medgyesi István, Borbély Evelin Krisztina, Jákob Anna, Bucşa Albert, Nagy Rolland Pongrácz şi Gherman Iosif
Medgyesi István, Borbély Evelin Krisztina, Jákob Anna, Bucşa Albert, Nagy Rolland Pongrácz şi Gherman Iosif
Flash-Mob, Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
Flash-Mob, Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
Festivitate de absolvire, Colegiul Naţional „Unirea”, Sala Polivalentă
Descarcă toate pozele (60 poze, 1600x1200 în format JPG): Festivitate de absolvire 2017 zip (32 descărcări)

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking