sigla

Galerii Colegiul Naţional „Unirea”

Galeria Balul Bobocilor 2013

Kozak David Eduard, Vultur Oana, Badiu Daria şi Croitoru Antonela
Kozak David Eduard, Vultur Oana, Badiu Daria şi Croitoru Antonela
Dacher Daniel, Vajnár Antonia, Luca Alexandra şi Răuţă Alexandra
Dacher Daniel, Vajnár Antonia, Luca Alexandra şi Răuţă Alexandra
Preselecţie, Balul Bobocilor 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Preselecţie, Balul Bobocilor 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Harpa Mihai Alexandru,Turdean Alexandru şi Tătar Cristian
Harpa Mihai Alexandru,Turdean Alexandru şi Tătar Cristian
Repetiţie, Balul Bobocilor 2013
Repetiţie, Balul Bobocilor 2013
Repetiţie, Balul Bobocilor 2013
Repetiţie, Balul Bobocilor 2013
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, actriţa Purea Elena
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, actriţa Purea Elena
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2013
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2013
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2013
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2013
Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional, Colegiul Naţional „Unirea”
Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional, Colegiul Naţional „Unirea”
Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional, Colegiul Naţional „Unirea”
Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional, Colegiul Naţional „Unirea”
Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional, Colegiul Naţional „Unirea”
Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional, Colegiul Naţional „Unirea”
Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional, Colegiul Naţional „Unirea”
Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional, Colegiul Naţional „Unirea”
Prezentatorii Gligor Cristina Nicoleta, Meraru Cristian Paul, Paizs Emese şi Dobos Cristina
Prezentatorii Gligor Cristina Nicoleta, Meraru Cristian Paul, Paizs Emese şi Dobos Cristina
Musgociu Alexandra şi Harpa Mihai Alexandru
Musgociu Alexandra şi Harpa Mihai Alexandru
Răducă Daria Roxana şi Turdean Alexandru
Răducă Daria Roxana şi Turdean Alexandru
Naghi-Pădurean Maria Alexandra şi Mailat Horaţiu Ioan
Naghi-Pădurean Maria Alexandra şi Mailat Horaţiu Ioan
Adorjáni-Nagy Zoltán şi Botezan Andreea
Adorjáni-Nagy Zoltán şi Botezan Andreea
Peter Patrick Calvin şi Ruţa Georgiana Tatiana
Peter Patrick Calvin şi Ruţa Georgiana Tatiana
Sala Narcis Laurenţiu şi Moldovan Mădălina Bianca
Sala Narcis Laurenţiu şi Moldovan Mădălina Bianca
Tătar Cristian şi Iáni Dalma
Tătar Cristian şi Iáni Dalma
Ţârlea Iulia Casina şi Cotfas Sebastian Cornel
Ţârlea Iulia Casina şi Cotfas Sebastian Cornel
Niculici Ioana Maria şi Hriscu Tamás Antonio
Niculici Ioana Maria şi Hriscu Tamás Antonio
Şeulean Andreea Cosmina şi trupa The Outsiders
Şeulean Andreea Cosmina şi trupa The Outsiders
Proba de dans, Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional
Proba de dans, Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional
Moldovan Ioana Oliviana, Trupa de dans a Colegiului Naţional „Unirea”
Moldovan Ioana Oliviana, Trupa de dans a Colegiului Naţional „Unirea”
Nyireştyan Andrada şi Cioată Cristina, Balul Bobocilor 2013
Nyireştyan Andrada şi Cioată Cristina, Balul Bobocilor 2013
Musical, Trupa de dans a Colegiului Naţional „Unirea”
Musical, Trupa de dans a Colegiului Naţional „Unirea”
Proba surpriză, Balul Bobocilor 2013
Proba surpriză, Balul Bobocilor 2013
Şeulean Andreea Cosmina, Trupa de dans a Colegiului Naţional „Unirea”
Şeulean Andreea Cosmina, Trupa de dans a Colegiului Naţional „Unirea”
Proba de dans, Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional
Proba de dans, Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional
Proba de dans, Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional
Proba de dans, Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional
Luca Diana Mădălina şi Moldovan Mircea, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2013
Luca Diana Mădălina şi Moldovan Mircea, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Naghi-Pădurean Maria Alexandra, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Naghi-Pădurean Maria Alexandra, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Ţârlea Iulia Casina, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Ţârlea Iulia Casina, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Turdean Alexandru şi Harpa Mihai Alexandru, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Turdean Alexandru şi Harpa Mihai Alexandru, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Niculici Ioana Maria, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Niculici Ioana Maria, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Ruţa Georgiana Tatiana, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Ruţa Georgiana Tatiana, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Cotfas Sebastian Cornel, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Cotfas Sebastian Cornel, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Botezan Andreea şi Răducă Daria Roxana, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Botezan Andreea şi Răducă Daria Roxana, Balul Bobocilor 2013
Maior David, Croitoru Antonela, Drăgan Teofil, Naghi-Pădurean Maria Alexandra, Şeulean Andreea Cosmina şi Banga Timea
Maior David, Croitoru Antonela, Drăgan Teofil, Naghi-Pădurean Maria Alexandra, Şeulean Andreea Cosmina şi Banga Timea
Proba individuală, Moldovan Mădălina Bianca şi Musgociu Alexandra, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Moldovan Mădălina Bianca şi Musgociu Alexandra, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Iáni Dalma, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Iáni Dalma, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Mailat Horaţiu Ioan şi Niculici Ioana Maria, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Mailat Horaţiu Ioan şi Niculici Ioana Maria, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Hriscu Tamás Antonio şi Adorjáni-Nagy Zoltán, Balul Bobocilor 2013
Proba individuală, Hriscu Tamás Antonio şi Adorjáni-Nagy Zoltán, Balul Bobocilor 2013
Sala Narcis Laurenţiu, Balul Bobocilor 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Sala Narcis Laurenţiu, Balul Bobocilor 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Maior David, Musgociu Alexandra şi Magos István
Maior David, Musgociu Alexandra şi Magos István
Hang Adela Cristina, Turdean Alexandru şi Iacob Ramona
Hang Adela Cristina, Turdean Alexandru şi Iacob Ramona
Fărăgău Alin Claudiu, Răducă Daria Roxana şi Drăgan Teofil
Fărăgău Alin Claudiu, Răducă Daria Roxana şi Drăgan Teofil
Croitoru Antonela, Harpa Mihai Alexandru şi Vultur Oana
Croitoru Antonela, Harpa Mihai Alexandru şi Vultur Oana
Fărăgău Alin Claudiu, Niculici Ioana Maria (premiul II) şi Steff Norbert
Fărăgău Alin Claudiu, Niculici Ioana Maria (premiul II) şi Steff Norbert
Şeulean Andreea Cosmina, Hriscu Tamás Antonio şi Petra Alina Maria
Şeulean Andreea Cosmina, Hriscu Tamás Antonio şi Petra Alina Maria
Maior David, Botezan Andreea şi Dulău Tudor Mircea
Maior David, Botezan Andreea şi Dulău Tudor Mircea
Ignat Bianca Ruxandra, Adorjáni-Nagy Zoltán (premiul de popularitate) şi Damaschin Diana Luiza
Ignat Bianca Ruxandra, Adorjáni-Nagy Zoltán (premiul de popularitate) şi Damaschin Diana Luiza
Magos István, Naghi-Pădurean Maria Alexandra (premiul III) şi Drăgan Teofil
Magos István, Naghi-Pădurean Maria Alexandra (premiul III) şi Drăgan Teofil
Vultur Oana, Mailat Horaţiu Ioan şi Croitoru Antonela
Vultur Oana, Mailat Horaţiu Ioan şi Croitoru Antonela
Iacob Ramona, Tătar Cristian şi Banga Timea
Iacob Ramona, Tătar Cristian şi Banga Timea
Rusu Vlad, Ruţa Georgiana Tatiana şi Bonta Vlad Valentin
Rusu Vlad, Ruţa Georgiana Tatiana şi Bonta Vlad Valentin
Luca Diana Mădălina, Peter Patrick Calvin (premiul III) şi Cioată Cristina
Luca Diana Mădălina, Peter Patrick Calvin (premiul III) şi Cioată Cristina
Chertes Radu Nicolae, Iáni Dalma şi Klacsmányi Tamás
Chertes Radu Nicolae, Iáni Dalma şi Klacsmányi Tamás
Sabău Julia Oana, Cotfas Sebastian Cornel (premiul II) şi Banga Timea
Sabău Julia Oana, Cotfas Sebastian Cornel (premiul II) şi Banga Timea
Rusu Vlad, Ţârlea Iulia Casina (premiul de popularitate) şi Maier Mihai
Rusu Vlad, Ţârlea Iulia Casina (premiul de popularitate) şi Maier Mihai
Székely Péter şi Moldovan Mihai, Colegiul Naţional „Unirea”
Székely Péter şi Moldovan Mihai, Colegiul Naţional „Unirea”
Director adjunct Năznean Andreea Romana, Colegiul Naţional „Unirea”
Director adjunct Năznean Andreea Romana, Colegiul Naţional „Unirea”
Trupa de dans a Colegiului Naţional „Unirea”, Balul Bobocilor 2013
Trupa de dans a Colegiului Naţional „Unirea”, Balul Bobocilor 2013
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Croitoru Antonela, Kozak David Eduard, Magos István, Maior David şi Molnar Anca Alexandra
Croitoru Antonela, Kozak David Eduard, Magos István, Maior David şi Molnar Anca Alexandra
Musgociu Alexandra, Miss Boboc 2013 şi Kozak David Eduard, Mister Boboc 2010
Musgociu Alexandra, Miss Boboc 2013 şi Kozak David Eduard, Mister Boboc 2010
Naghi-Pădurean Maria Alexandra (premiul III), Hriscu Tamás Antonio şi Musgociu Alexandra, Miss şi Mister Boboc 2013
Naghi-Pădurean Maria Alexandra (premiul III), Hriscu Tamás Antonio şi Musgociu Alexandra, Miss şi Mister Boboc 2013
Adorjáni-Nagy Zoltán (premiul de popularitate) şi Hriscu Tamás Antonio, Mister Boboc 2013
Adorjáni-Nagy Zoltán (premiul de popularitate) şi Hriscu Tamás Antonio, Mister Boboc 2013
Pavel Bogdan Alex, Mister Boboc 2012 şi Niculici Ioana Maria (premiul II)
Pavel Bogdan Alex, Mister Boboc 2012 şi Niculici Ioana Maria (premiul II)
Gligor Cristina Nicoleta, Musgociu Alexandra, Miss Boboc 2013 şi Dobos Cristina
Gligor Cristina Nicoleta, Musgociu Alexandra, Miss Boboc 2013 şi Dobos Cristina
Musgociu Alexandra, Miss Boboc 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
Musgociu Alexandra, Miss Boboc 2013, Colegiul Naţional „Unirea”
zip Balul Bobocilor 2013 (336 descărcări)

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking