Galériák Unirea Nemzeti Kollégium

Gólyabál 2011

Az Unirea Nemzeti Kollégium IX-es osztályainak gólyabáljára a marosvásárhelyi Nemzeti Színház nagytermében került sor 2011 szeptember 30-án, „U. N. K. Stock” témával.

Gólyabál 2011 Galéria (Top 8)

Csutak Attila, Poruţiu Emanuela Cristina és Hecser Enikő Krisztina tanárok
XII-es osztályos résztvevők, Gólyabál 2011
Főpróba, Nemzeti Színház, Gólyabál 2011
Moga Maria, Gólyabál 2011, Nemzeti Színház
Constantinescu Medeea Maria és Zajzon-Bodis Tamás, Miss és Mister Gólya 2011
Branea Cristina Maria igazgatónő, Purea Elena színésznő, Urzică Rareş és Oltean Ştefan bemondók
Păcurar Teodora Daiana, Constantinescu Medeea Maria, Miss Gólya 2011 és Blaj Cristina

A gólyabál zsűrijét képező tanárok dr. Bakó Aliz Tünde, Csutak Attila, Hecser Enikő Krisztina, Năznean Adrian, Pogăcean Daniela, Poruţiu Emanuela Cristina, valamint Bucur Mădălina és Jucan Cosmin diákok voltak. A zsűri elnőke Becze Nicolae tanár volt. Különleges köszönettel tartozunk Purea Elena színésznőnek, a marosvásárhelyi Nemzeti Színház tagjának, aki szépséget és művészi minőséget kölcsönzött ennek az előadásnak. Résztvevő diákjaink a következők voltak: Bandi David (közönségdíj), Bauer Bernadett, Cheţan Andrei, Constantinescu Medeea, Fărcaş Dana Silvia, Péter István (II. díj), Popovici Alexandrina (II. díj), Pişcu Vlad, Rad Simona, Radu Adina (közönségdíj), Roman Rareş, Sabău Raul Petruţ, Sbârcea Bogdan (III. díj), Sturza Monica, Ţibuleac Roxan (III. díj) és Zajzon-Bodis Tamás. Miss és Mister Gólya, Unirea Nemzeti Kollégium, 2011: Constantinescu Medeea és Zajzon-Bodis Tamás voltak.

A Gólyabál 2011 galéria tartalma 68 kép. A galéria feltőltésének dátuma volt. Az utolsó frissítés dátuma pedig volt. A képcsomag letöltések száma 36.

galery23 Galéria Gólyabál 2011 (68 kép)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia