Balul Bobocilor 2012

Balul bobocilor claselor a IX-a a Colegiului Naţional „Unirea” cu tematica „Pe culmile Olimpului” s-a desfăşurat în data de în sala mare a Teatrului Naţional din Târgu Mureş.

Galeria Balul Bobocilor 2012 (Top 8)

Matiş Damaris, Balul Bobocilor 2012
Prezentatorii Vanghelie Andra Cristiana, Stoica  Alexandru Marcel şi Pop Tarina Grigoreta
Prezentatorii Vanghelie Andra Cristiana, Stoica Alexandru Marcel şi Pop Tarina Grigoreta
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Sirtaki, dans tradiţional grecesc, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Pintea Rucsandra, Luca Roxana, Luca Alexandra, Niculescu Raluca, Vultur Oana şi Răuţă Alexandra
Răuţă Alexandra şi Pavel Bogdan Alex, Miss şi Mister Boboc 2012

Juriul Balului a fost format din profesorii: director Chira Cristiana, Branea Cristina Maria, Csutak Attila, Crişan Camelia (sponsori), Hecser Enikő Krisztina, Petriş Florin, Tăban Claudia şi elevii: Lechinţan Andrada Ioana, Pirlea Radu Cristian.

Miss şi Mister Boboc Colegiul Naţional „Unirea” 2012 au fost: Răuţă Alexandra şi Pavel Bogdan Alex. Premianţii au fost: Luca Alexandra şi Strete Alexandru Sebastian (premiul II), Câmpean Casiana şi Kádár Csongor Krisztián (premiul III), Vajnár Antonia şi Biscoş Ciprian (premiul de popularitate). Au mai participat şi următorii elevi: Blaga Tudor Constantin, Loghin Carla Andreea, Marta Paul Claudiu, Nistor Cezara, Pap Loránd Krisztián, Suciu Stanca Valeria, Ţirca Sofia Roxana şi Vornicu George.

Galeria Balul Bobocilor 2012 conţine 67 de imagini. Data lansării galeriei a fost 24 octombrie 2012. Ultima dată de actualizare a fost 06 iulie 2016. Numărul descărcărilor setului de imagini este 35.

galery28 Galeria Balul Bobocilor 2012 (67 imagini)