Galériák Unirea Nemzeti Kollégium

Gólyabál 2012

Az Unirea Nemzeti Kollégium IX-es osztályainak gólyabáljára a marosvásárhelyi Nemzeti Színház nagytermében került sor 2012 október 18-án, „Az Olimposz csúcsain” témával.

Gólyabál 2012 Galéria (Top 8)

Matiş Damaris, Gólyabál 2012
Vanghelie Andra Cristiana, Stoica  Alexandru Marcel és Pop Tarina Grigoreta bemondók
Vanghelie Andra Cristiana, Stoica Alexandru Marcel és Pop Tarina Grigoreta bemondók
Versenyzők, Gólyabál 2012, Unirea Nemzeti Kollégium
Sirtaki, görög hagyományos tánc, Gólyabál 2012, Nemzeti Színház
Díjátadó ünnepség, versenyzők, Gólyabál 2012, Unirea Nemzeti Kollégium
Pintea Rucsandra, Luca Roxana, Luca Alexandra, Niculescu Raluca, Vultur Oana és Răuţă Alexandra
Răuţă Alexandra és Pavel Bogdan Alex, Miss és Mister Gólya 2012

A gólyabál zsűrijét képező tanárok Chira Cristiana igazgató, Branea Cristina, Csutak Attila, Crişan Camelia (szponzor), Hecser Enikő Krisztina, Petriş Florin, Tăban Claudia, valamint Lechinţan Andrada Ioana és Pirlea Radu Cristian diákok voltak. Résztvevő diákjaink a következők voltak: Biscoş Ciprian (közönségdíj), Blaga Tudor Constantin, Câmpean Casiana (III. díj), Kádár Csongor Krisztián (III. díj), Loghin Carla Andreea, Luca Alexandra (II. díj), Marta Paul Claudiu, Nistor Cezara, Pap Loránd Krisztián, Pavel Bogdan Alex, Răuţă Alexandra, Strete Alexandru Sebastian (II. díj), Suciu Stanca Valeria, Ţirca Sofia Roxana, Vajnár Antonia (közönségdíj) és Vornicu George. Miss és Mister Gólya, Unirea Nemzeti Kollégium, 2012: Răuţă Alexandra és Pavel Bogdan Alex voltak.

A Gólyabál 2012 galéria tartalma 67 kép. A galéria feltőltésének dátuma volt. Az utolsó frissítés dátuma pedig volt. A képcsomag letöltések száma 35.

galery28 Galéria Gólyabál 2012 (67 kép)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia