sigla
Galerii Colegiul Naţional „Unirea”

Galeria Balul Bobocilor 2012

Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Bajkó Andrea, Molnár Tünde Imola, Nyulas Bernadett Andrea şi Marton Noémi Kinga
Bajkó Andrea, Molnár Tünde Imola, Nyulas Bernadett Andrea şi Marton Noémi Kinga
Pap Loránd Krisztián şi Dodoşi Andreea Daniela
Pap Loránd Krisztián şi Dodoşi Andreea Daniela
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Prezentare de modă, clasele a XII-a, repetiţii Balul Bobocilor 2012
Prezentare de modă, clasele a XII-a, repetiţii Balul Bobocilor 2012
Păltineanu Anca, Blaga Tudor Constantin şi Cotta Diana
Păltineanu Anca, Blaga Tudor Constantin şi Cotta Diana
Repetiţii, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Repetiţii, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Matiş Damaris, Balul Bobocilor 2012
Matiş Damaris, Balul Bobocilor 2012
Prezentatorii Vanghelie Andra Cristiana, Stoica  Alexandru Marcel şi Pop Tarina Grigoreta
Prezentatorii Vanghelie Andra Cristiana, Stoica Alexandru Marcel şi Pop Tarina Grigoreta
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Matiş Damaris, Balul Bobocilor 2012
Matiş Damaris, Balul Bobocilor 2012
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Sirtaki, dans tradiţional grecesc, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Sirtaki, dans tradiţional grecesc, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Sirtaki, dans tradiţional grecesc, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Sirtaki, dans tradiţional grecesc, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Sirtaki, dans tradiţional grecesc, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Sirtaki, dans tradiţional grecesc, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Sirtaki, dans tradiţional grecesc, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Sirtaki, dans tradiţional grecesc, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Pintea Rucsandra, participanţi clasele a XII-a, Balul Bobocilor 2012
Pintea Rucsandra, participanţi clasele a XII-a, Balul Bobocilor 2012
Prezentatoarea Vanghelie Andra Cristiana, Pap Loránd Krisztián,  Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Prezentatoarea Vanghelie Andra Cristiana, Pap Loránd Krisztián, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Pap Loránd Krisztián, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Pap Loránd Krisztián, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Câmpean Casiana (premiul III) şi Ţirca Sofia Roxana, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Câmpean Casiana (premiul III) şi Ţirca Sofia Roxana, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Strete Alexandru Sebastian (premiul II), proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Strete Alexandru Sebastian (premiul II), proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Biscoş Ciprian (premiul de Popularitate), proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Biscoş Ciprian (premiul de Popularitate), proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Răuţă Alexandra, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Răuţă Alexandra, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Kádár Csongor Krisztián (premiul III), proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Kádár Csongor Krisztián (premiul III), proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Strete Alexandru Sebastian (premiul II) şi Luca Alexandra (premiul II)
Strete Alexandru Sebastian (premiul II) şi Luca Alexandra (premiul II)
Loghin Andreea Carla şi Luca Alexandra (premiul II), proba individuală
Loghin Andreea Carla şi Luca Alexandra (premiul II), proba individuală
Vornicu George, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Vornicu George, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Nistor Cezara şi Suciu Stanca Valeria, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Nistor Cezara şi Suciu Stanca Valeria, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Blaga Tudor Constantin, Vultur Oana şi Pavel Bogdan Alex
Blaga Tudor Constantin, Vultur Oana şi Pavel Bogdan Alex
Vultur Oana şi Marta Paul Claudiu, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Vultur Oana şi Marta Paul Claudiu, proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Marta Paul Claudiu, Pavel Bogdan Alex, Blaga Tudor Constantin şi Vultur Oana
Marta Paul Claudiu, Pavel Bogdan Alex, Blaga Tudor Constantin şi Vultur Oana
Vajnár Antonia (premiul de Popularitate), proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Vajnár Antonia (premiul de Popularitate), proba individuală, Balul Bobocilor 2012
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Beleni Valentin, elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Beleni Valentin, elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Kádár Csongor Krisztián (premiul III) şi Câmpean Casiana (premiul III), proba de dans
Kádár Csongor Krisztián (premiul III) şi Câmpean Casiana (premiul III), proba de dans
Ţirca Sofia Roxana, proba de dans, Balul Bobocilor 2012
Ţirca Sofia Roxana, proba de dans, Balul Bobocilor 2012
Ţirca Sofia Roxana şi Imreh Nimrod, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Ţirca Sofia Roxana şi Imreh Nimrod, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Nistor Mirela, Vornicu George şi Lefter Cristina
Nistor Mirela, Vornicu George şi Lefter Cristina
Chiujdea Sever şi Câmpean Casiana (premiul III)
Chiujdea Sever şi Câmpean Casiana (premiul III)
Pataki-Bandi Vivienne Roxana, Kádár Csongor Krisztián (premiul III) şi Pop Teodora
Pataki-Bandi Vivienne Roxana, Kádár Csongor Krisztián (premiul III) şi Pop Teodora
Losonczi Cristian, Nistor Cezara şi Natea Radu Alexandru
Losonczi Cristian, Nistor Cezara şi Natea Radu Alexandru
Matiş Damaris, Strete Alexandru Sebastian (premiul II) şi Pintea Ioana Alexandra
Matiş Damaris, Strete Alexandru Sebastian (premiul II) şi Pintea Ioana Alexandra
Beleni Valentin şi Suciu Stanca Valeria
Beleni Valentin şi Suciu Stanca Valeria
Jeleriu Andra Bianca, Pap Loránd Krisztián şi Dodoşi Andreea Daniela
Jeleriu Andra Bianca, Pap Loránd Krisztián şi Dodoşi Andreea Daniela
Berei Róbert, Loghin Andreea Carla şi György Cătălin Alexandru
Berei Róbert, Loghin Andreea Carla şi György Cătălin Alexandru
Vultur Oana, Biscoş Ciprian (premiul de Popularitate) şi Oroian Laura
Vultur Oana, Biscoş Ciprian (premiul de Popularitate) şi Oroian Laura
Răuţă Alexandra, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Răuţă Alexandra, Balul Bobocilor 2012, Teatrul Naţional
Pintea Rucsandra, Pavel Bogdan Alex şi Pol Mădălina
Pintea Rucsandra, Pavel Bogdan Alex şi Pol Mădălina
Vajnár Antonia (premiul de Popularitate) şi Vlasiu Silviu
Vajnár Antonia (premiul de Popularitate) şi Vlasiu Silviu
Oroian Laura, Marta Paul Claudiu şi Crişan Andrada Ioana
Oroian Laura, Marta Paul Claudiu şi Crişan Andrada Ioana
Chiujdea Sever, Luca Alexandra (premiul II) şi Vlasiu Silviu
Chiujdea Sever, Luca Alexandra (premiul II) şi Vlasiu Silviu
Păltineanu Anca, Blaga Tudor Constantin şi Pol Mădălina
Păltineanu Anca, Blaga Tudor Constantin şi Pol Mădălina
Trupa de dans a Colegiul Naţional „Unirea”
Trupa de dans a Colegiul Naţional „Unirea”
Trupa de dans a Colegiul Naţional „Unirea”
Trupa de dans a Colegiul Naţional „Unirea”
Prezentare de modă, clasele a XII-a, Balul Bobocilor 2012
Prezentare de modă, clasele a XII-a, Balul Bobocilor 2012
Prezentatorii Stoica Alexandru Marcel, Pop Tarina Grigoreta şi Vanghelie Andra Cristiana
Prezentatorii Stoica Alexandru Marcel, Pop Tarina Grigoreta şi Vanghelie Andra Cristiana
Elevi organizatori, clasele a XII-a, profesor Pogăcean Daniela, director adjunct dr. Stănescu Aurora Manuela
Elevi organizatori, clasele a XII-a, profesor Pogăcean Daniela, director adjunct dr. Stănescu Aurora Manuela
Luca Roxana şi Pirlea Radu Cristian, Miss şi Mister Boboc 2009
Luca Roxana şi Pirlea Radu Cristian, Miss şi Mister Boboc 2009
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Răuţă Alexandra, Miss Boboc 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Răuţă Alexandra, Miss Boboc 2012, Colegiul Naţional „Unirea”
Pintea Rucsandra, Luca Roxana, Luca Alexandra, Niculescu Raluca, Vultur Oana şi Răuţă Alexandra
Pintea Rucsandra, Luca Roxana, Luca Alexandra, Niculescu Raluca, Vultur Oana şi Răuţă Alexandra
Blaga Tudor Constantin, Marta Paul Claudiu, Vultur Oana şi Pavel Bogdan Alex
Blaga Tudor Constantin, Marta Paul Claudiu, Vultur Oana şi Pavel Bogdan Alex
Răuţă Alexandra şi Pavel Bogdan Alex, Miss şi Mister Boboc 2012
Răuţă Alexandra şi Pavel Bogdan Alex, Miss şi Mister Boboc 2012
zip Balul Bobocilor 2012 (31 descărcări)

mecsigla M E CMinisterul Educaţiei

Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România