Festivitate de absolvire 2015

Festivitatea de absolvire a promoţiei 2015 a Colegiului Naţional „Unirea” din Târgu Mureş s-a desfăşurat în data de la Sala Polivalentă. Cele 7 clase de absolvenţi au fost: XII A, XII B, XII C, XII D, XII E, XII F şi XII G.

Galeria Festivitate de absolvire 2015 (Top 8)

XII A absolvenţi, diriginte Suciu Stanca şi Pui Laura Alexandra, Colegiul Naţional „Unirea”
XII B absolvenţi, diriginte Kozma Tamás, Colegiul Naţional „Unirea”
XII C absolvenţi, diriginte Lazin Cristina, Colegiul Naţional „Unirea”
XII D absolvenţi, diriginte Blaga Cristinel, Colegiul Naţional „Unirea”
XII E absolvenţi, diriginte Baciu-Marinescu Petru, Colegiul Naţional „Unirea”
XII F absolvenţi, diriginte dr. Florea Iuliu, Colegiul Naţional „Unirea”
XII G absolvenţi, diriginte Farkas Iván, Colegiul Naţional „Unirea”
Boca Alexandra Ştefana, Gherman Anda Veronica, Man Rareş şi Jánosi Hanna,  şefi de promoţie
Boca Alexandra Ştefana, Gherman Anda Veronica, Man Rareş şi Jánosi Hanna, şefi de promoţie

Clasele şi diriginţii promoţiei 2015 din Colegiul Naţional „Unirea”: XII A (Matematică-Informatică) – Suciu Stanca şi Pui Laura Alexandra, XII B (Ştiinţe ale Naturii) – Kozma Tamás, XII C (Ştiinţe ale Naturii) – Lazin Cristina, XII D (Ştiinţe ale Naturii) – Blaga Cristinel, XII E (Filologie) – Baciu-Marinescu Petru şi Şimon Monica, XII F (Ştiinţe Sociale) – dr. Florea Iuliu şi XII G (Ştiinţe Sociale) – Farkas Iván.

Galeria Festivitate de absolvire 2015 conţine 64 de imagini. Data lansării galeriei a fost 02 iunie 2015. Ultima dată de actualizare a fost 09 august 2015. Numărul descărcărilor setului de imagini este 41.

galery48 Galeria Festivitate de absolvire 2015 (64 imagini)