Balul Bobocilor 2023

Balul bobocilor claselor a IX-a de la Colegiului Naţional „Unirea” având tematica „Unirea Reels” s-a desfăşurat în data de la Centrul Cultural „Mihai Eminescu” din Târgu Mureş.

Galeria Balul Bobocilor 2023 (Top 8)

Somodi Marian Ianis (premiul de popularitate)
Coroian Ioana (premiul de popularitate)
Mare Eric Daniel (premiul III)
Cătuțoiu Maia Alexia (premiul III)
Cucueet Raul (premiul II)
Huicu Amalia Elena (premiul II)
Iosof Alexandru Mister Boboc Unirea 2019
Szabo Sara Anina Miss Boboc Unirea 2019

Juriul Balului a fost format din profesorii diriginți ai claselor terminale: Negrea Ana Maria (XII A), Lupaescu Constantin (XII B), Mircea Teodora (XII D), Pop Consuela Manuela (XII E) și Iacov Hermina Maria – consilier educativ. Miss şi Mister Boboc Colegiul Naţional „Unirea” 2023 au fost: Szabo Sara Anina şi Iosof Alexandru. Premianţii au fost: Huciu Amalia Elena şi Cucueet Raul (premiul II), Cătuțoiu Maia Alexia şi Mare Eric Daniel (premiul III), Coroian Ioana şi Somodi Marian Ianis (premiul de popularitate). Au mai participat şi următorii elevi: Boșa Mălina Andreea, Căpățînă David, Cordoș Daria, Mesaroș Vlad Alexandru, Oltean Luca Ştefan, Stoica Yanis Marco, Timar Oana şi Zagon Karina Briana.

Galeria Balul Bobocilor 2023 conţine 48 de imagini. Data lansării galeriei a fost 23 noiembrie 2023. Ultima dată de actualizare a fost 23 noiembrie 2022. Numărul descărcărilor setului de imagini este 54.

galery85 Galeria Balul Bobocilor 2023 (48 imagini)