Balul Bobocilor 2011

Balul bobocilor claselor a IX-a a Colegiului Naţional „Unirea” cu tematica „C. N. U. Stock” s-a desfăşurat în data de în sala mare a Teatrului Naţional din Târgu Mureş.

Galeria Balul Bobocilor 2011 (Top 8)

Profesorii Csutak Attila, Poruţiu Emanuela Cristina şi Hecser Enikő Krisztina
Participanţi clasa XII, Balul Bobocilor 2011
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2011
Moga Maria, Balul Bobocilor 2011, Teatrul Naţional
Constantinescu Medeea Maria şi Zajzon-Bodis Tamás, Miss şi Mister Boboc 2011
Director Branea Cristina Maria, actriţa Purea Elena, prezentatorii Urzică Rareş şi Oltean Ştefan
Păcurar Teodora Daiana, Constantinescu Medeea Maria, Miss Boboc 2011 şi Blaj Cristina

Juriul Balului a fost format din profesorii: dr. Bakó Aliz Tünde, Csutak Attila, Hecser Enikő Krisztina, Năznean Adrian, Pogăcean Daniela, Poruţiu Emanuela Cristina şi elevii: Bucur Mădălina, Jucan Cosmin, având ca preşedinte pe domnul profesor Becze Nicolae. Mulţumiri speciale d-nei Purea Elena, actriţă a Teatrului Naţional din Târgu Mureş – care a dat frumuseţe şi calitate artistică acestui spectacol.

Miss şi Mister Boboc Colegiul Naţional „Unirea” 2011 au fost: Constantinescu Medeea Maria şi Zajzon-Bodis Tamás. Premianţii au fost: Popovici Alexandrina şi Péter István (premiul II), Ţibuleac Roxana şi Sbârcea Bogdan (premiul III), Radu Adina şi Bandi David (premiul de popularitate). Au mai participat şi următorii elevi: Bauer Bernadett, Cheţan Andrei, Fărcaş Dana Silvia, Pişcu Vlad, Rad Simona, Roman Rareş, Sabău Raul Petruţ şi Sturza Monica.

Galeria Balul Bobocilor 2011 conţine 68 de imagini. Data lansării galeriei a fost 08 octombrie 2011. Ultima dată de actualizare a fost 25 septembrie 2016. Numărul descărcărilor setului de imagini este 36.

galery23 Galeria Balul Bobocilor 2011 (68 imagini)