Balul Bobocilor 2013

Balul bobocilor claselor a IX-a a Colegiului Naţional „Unirea” cu tematica „Magically Famous” s-a desfăşurat în data de în sala mare a Teatrului Naţional din Târgu Mureş.

Galeria Balul Bobocilor 2013 (Top 8)

Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2013
Balul Bobocilor 2013, Teatrul Naţional, Colegiul Naţional „Unirea”
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Croitoru Antonela, Kozak David Eduard, Magos István, Maior David şi Molnar Anca Alexandra
Naghi-Pădurean Maria Alexandra (premiul III), Hriscu Tamás Antonio şi Musgociu Alexandra, Miss şi Mister Boboc 2013
Adorjáni-Nagy Zoltán (premiul de popularitate) şi Hriscu Tamás Antonio, Mister Boboc 2013
Pavel Bogdan Alex, Mister Boboc 2012 şi Niculici Ioana Maria (premiul II)
Musgociu Alexandra, Miss Boboc 2013, Colegiul Naţional „Unirea”

Juriul Balului a fost format din profesorii: director Boar Teodora, Hecser Enikő Krisztina, Kiss-Bujáki Ildikó, Pop Monica, Rus Laura, Poruţiu Emanuela Cristina şi elevii clasei a XII-a Molnar Anca Alexandra şi Kozak David Eduard, respectiv doamna Crişan Camelia (sponsor).

Miss şi Mister Boboc Colegiul Naţional „Unirea” 2013 au fost: Musgociu Alexandra şi Hriscu Tamás Antonio. Premianţii au fost: Niculici Ioana Maria şi Cotfas Sebastian Cornel (premiul II), Naghi-Pădurean Maria şi Peter Patrick Calvin (premiul III), Ţîrlea Julia Casina şi Adorjáni-Nagy Zoltán (premiul de popularitate). Au mai participat si următorii elevi: Botezan Andreea, Harpa Mihai Alexandru, Iáni Dalma, Mailat Horaţiu Ioan, Moldovan Mădălina Bianca, Răducă Daria Roxana, Ruţa Georgiana Tatiana, Sala Narcis Laurenţiu, Tătar Cristian şi Turdean Alexandru.

Galeria Balul Bobocilor 2013 conţine 76 de imagini. Data lansării galeriei a fost 01 noiembrie 2013. Ultima dată de actualizare a fost 30 noiembrie 2015. Numărul descărcărilor setului de imagini este 36.

galery36 Galeria Balul Bobocilor 2013 (76 imagini)