Festivitate de absolvire 2022

Festivitatea de absolvire a promoţiei 2022 a Colegiului Naţional „Unirea” din Târgu Mureş s-a desfăşurat în data de la Sala Polivalentă. Cele 5 clase de absolvenţi au fost: XII A, XII B, XII C, XII D şi XII E.

Galeria Festivitate de absolvire 2022 (Top 8)

XII A absolvenţi, diriginte Hecser Enikő Krisztina, Colegiul Naţional „Unirea”
XII B absolvenţi, diriginte Motorga Maria, Colegiul Naţional „Unirea”
XII C absolvenţi, diriginte Rus Laura, Colegiul Naţional „Unirea”
XII D absolvenţi, diriginte Marin Marius Sebastian, Colegiul Naţional „Unirea”
XII E absolvenţi, diriginte Bândilă Melania Ruxandra, Colegiul Naţional „Unirea”
Togănel Mara Cristina - prefectul județului Mureș,  director dr. Stănescu Aurora Manuela şi Kozak Mioara - inspector școlar Limba română
Togănel Mara Cristina - prefectul județului Mureș, director dr. Stănescu Aurora Manuela şi Kozak Mioara - inspector școlar Limba română
Predarea cheii, Festivitate de absolvire, Sala Polivalentă
Cadre didactice, Colegiul Naţional „Unirea”, festivitate de absolvire

Clasele şi diriginţii promoţiei 2022 din Colegiul Naţional „Unirea”: XII A (Matematică-Informatică) – Hecser Enikő Krisztina, XII B (Ştiinţe ale Naturii) – Motorga Maria, XII C (Ştiinţe ale Naturii) – Rus Laura, XII D (Ştiinţe Sociale) – Marin Marius Sebastian, XII E (Filologie) – Bândilă Melania.

Galeria Festivitate de absolvire 2022 conţine 38 de imagini. Data lansării galeriei a fost 07 iunie 2022. Ultima dată de actualizare a fost 07 iunie 2022. Numărul descărcărilor setului de imagini este 54.

galery79 Galeria Festivitate de absolvire 2022 (38 imagini)