sigla
Galerii Colegiul Naţional „Unirea”

Galeria Balul Bobocilor 2011

Bauer Bernadett şi Péter István
Bauer Bernadett şi Péter István
Ţibuleac Roxana şi Cheţan Andrei
Ţibuleac Roxana şi Cheţan Andrei
Popovici Alexandrina şi Zajzon-Bodis Tamás
Popovici Alexandrina şi Zajzon-Bodis Tamás
Concurenţi, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Concurenţi, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Radu Adina şi Bucur Mădălina
Radu Adina şi Bucur Mădălina
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Prezentatorii Oltean Ştefan, Băjan Ioana şi Urzică Rareş, actriţa Purea Elena
Prezentatorii Oltean Ştefan, Băjan Ioana şi Urzică Rareş, actriţa Purea Elena
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Elevi organizatori, clasele a XII-a, Colegiul Naţional „Unirea”
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2011
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2011
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2011
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2011
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2011
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2011
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, actriţa Purea Elena
Repetiţie finală, Teatrul Naţional, actriţa Purea Elena
Cuc Paula, repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2011
Cuc Paula, repetiţie finală, Teatrul Naţional, Balul Bobocilor 2011
Prezentatorii Oltean Ştefan, Băjan Ioana şi Urzică Rareş
Prezentatorii Oltean Ştefan, Băjan Ioana şi Urzică Rareş
Consilier educativ Năznean Andreea Romana, profesor Suciu Stanca, directorii dr. Kozak Mioara şi Branea Cristina Maria
Consilier educativ Năznean Andreea Romana, profesor Suciu Stanca, directorii dr. Kozak Mioara şi Branea Cristina Maria
Balul Bobocilor 2011, Teatrul Naţional
Balul Bobocilor 2011, Teatrul Naţional
Profesorii Csutak Attila, Poruţiu Emanuela Cristina şi Hecser Enikő Krisztina
Profesorii Csutak Attila, Poruţiu Emanuela Cristina şi Hecser Enikő Krisztina
Participanţi clasa XII, Balul Bobocilor 2011
Participanţi clasa XII, Balul Bobocilor 2011
Pintea Rucsandra, participanţi clasa XII, Balul Bobocilor 2011
Pintea Rucsandra, participanţi clasa XII, Balul Bobocilor 2011
Proba individuală, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Proba individuală, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Proba individuală, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Proba individuală, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Proba individuală, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Proba individuală, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Proba individuală, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Proba individuală, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Zajzon-Bodis Tamás, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Zajzon-Bodis Tamás, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Sturza Monica, Sabău Raul, Péter István (premiul III) şi Bauer Bernadett
Sturza Monica, Sabău Raul, Péter István (premiul III) şi Bauer Bernadett
Pişcu Vlad, Radu Adina (premiul de Popularitate), Ţibuleac Roxana (premiul III) şi Cheţan Andrei
Pişcu Vlad, Radu Adina (premiul de Popularitate), Ţibuleac Roxana (premiul III) şi Cheţan Andrei
Rad Simona, Roman Rareş, Popovici Alexandrina (premiul II) şi Zajzon-Bodis Tamás
Rad Simona, Roman Rareş, Popovici Alexandrina (premiul II) şi Zajzon-Bodis Tamás
Fărcaş Dana, Sbîrcea Bogdan (premiul III), Constantinescu Medeea Maria şi Bandi David (premiul de Popularitate)
Fărcaş Dana, Sbîrcea Bogdan (premiul III), Constantinescu Medeea Maria şi Bandi David (premiul de Popularitate)
Branea Radu, Hădărig Sabina şi Formaţia Line Limit
Branea Radu, Hădărig Sabina şi Formaţia Line Limit
Proba de dans, Balul Bobocilor 2011, Teatrul Naţional
Proba de dans, Balul Bobocilor 2011, Teatrul Naţional
Proba de dans, Balul Bobocilor 2011, Teatrul Naţional
Proba de dans, Balul Bobocilor 2011, Teatrul Naţional
Trupa de dans a Colegiul Naţional „Unirea”
Trupa de dans a Colegiul Naţional „Unirea”
Prezentatorii Băjan Ioana, Oltean Ştefan şi Urzică Rareş
Prezentatorii Băjan Ioana, Oltean Ştefan şi Urzică Rareş
Apostu Lucian, Popovici Alexandrina (premiul II) şi Bereczki Zsolt
Apostu Lucian, Popovici Alexandrina (premiul II) şi Bereczki Zsolt
Aszalos Beáta Edina, Roman Rareş şi Albert Orsolya
Aszalos Beáta Edina, Roman Rareş şi Albert Orsolya
Blaj Cristina, Bandi David (premiul de Popularitate) şi Ungureanu Monica
Blaj Cristina, Bandi David (premiul de Popularitate) şi Ungureanu Monica
Chiluţ Andreea, Sabău Raul şi Moldovan Cristina
Chiluţ Andreea, Sabău Raul şi Moldovan Cristina
Demeter Andreea, Sbîrcea Bogdan (premiul III) şi Şugar Antonia
Demeter Andreea, Sbîrcea Bogdan (premiul III) şi Şugar Antonia
Gergely Szabolcs, Bauer Bernadett şi Buruian Călin
Gergely Szabolcs, Bauer Bernadett şi Buruian Călin
Lazăr Theodora, Zajzon-Bodis Tamás şi Ruxandra Nicoleta
Lazăr Theodora, Zajzon-Bodis Tamás şi Ruxandra Nicoleta
Moldovan Adrian, Sturza Monica şi Bereczki Zsolt
Moldovan Adrian, Sturza Monica şi Bereczki Zsolt
Molonfălean Carmina Diana, Cheţan Andrei şi Marin Flavia
Molonfălean Carmina Diana, Cheţan Andrei şi Marin Flavia
Paraidi Dalma, Pişcu Vlad şi Lazăr Theodora
Paraidi Dalma, Pişcu Vlad şi Lazăr Theodora
Rad Paul, Radu Adina (premiul de Popularitate) şi Şimon Raul George
Rad Paul, Radu Adina (premiul de Popularitate) şi Şimon Raul George
Rusu Iulian, Constantinescu Medeea Maria şi Roman Alexandru
Rusu Iulian, Constantinescu Medeea Maria şi Roman Alexandru
Rusu Iulian, Fărcaş Dana şi Apostu Lucian
Rusu Iulian, Fărcaş Dana şi Apostu Lucian
Rusu Iulian, Rad Simona şi Buruian Călin
Rusu Iulian, Rad Simona şi Buruian Călin
Sbîrcea Ioana, Péter István (premiul II) şi Cotruş Bianca
Sbîrcea Ioana, Péter István (premiul II) şi Cotruş Bianca
Szöcs Otto, Ţibuleac Roxana (premiul III) şi Gergely Szabolcs
Szöcs Otto, Ţibuleac Roxana (premiul III) şi Gergely Szabolcs
Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”, Teatrul Naţional
Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”, Teatrul Naţional
Moga Maria, Balul Bobocilor 2011, Teatrul Naţional
Moga Maria, Balul Bobocilor 2011, Teatrul Naţional
Hădărig Sabina Roxana, Colegiul Naţional „Unirea”
Hădărig Sabina Roxana, Colegiul Naţional „Unirea”
Formaţia Line Limit, Balul Bobocilor 2011
Formaţia Line Limit, Balul Bobocilor 2011
Toncean Irina Maria, Oltean Ştefan şi Romonţi Mara
Toncean Irina Maria, Oltean Ştefan şi Romonţi Mara
Toncean Irina Maria, Hădărig Sabina Roxana, Pintea Rucsandra şi Păcurar Teodora Daiana
Toncean Irina Maria, Hădărig Sabina Roxana, Pintea Rucsandra şi Păcurar Teodora Daiana
Actriţa Purea Elena, eleva Sala Oana, diriginţii claselor a XII-a
Actriţa Purea Elena, eleva Sala Oana, diriginţii claselor a XII-a
Profesor Becze Nicolae, preşedintele juriului, Bucur Mădălina şi Jucan Cosmin
Profesor Becze Nicolae, preşedintele juriului, Bucur Mădălina şi Jucan Cosmin
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Premiere, concurenţi, Balul Bobocilor 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Constantinescu Medeea Maria şi Zajzon-Bodis Tamás, Miss şi Mister Boboc 2011
Constantinescu Medeea Maria şi Zajzon-Bodis Tamás, Miss şi Mister Boboc 2011
Constantinescu Medeea Maria şi Zajzon-Bodis Tamás, Miss şi Mister Boboc 2011
Constantinescu Medeea Maria şi Zajzon-Bodis Tamás, Miss şi Mister Boboc 2011
Zajzon-Bodis Tamás, Mister Boboc 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Zajzon-Bodis Tamás, Mister Boboc 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Constantinescu Medeea Maria, Miss Boboc 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Constantinescu Medeea Maria, Miss Boboc 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Constantinescu Medeea Maria, Miss Boboc 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Constantinescu Medeea Maria, Miss Boboc 2011, Colegiul Naţional „Unirea”
Director Branea Cristina Maria, actriţa Purea Elena, prezentatorii Urzică Rareş şi Oltean Ştefan
Director Branea Cristina Maria, actriţa Purea Elena, prezentatorii Urzică Rareş şi Oltean Ştefan
Branea Radu, Henteş Vlad Adrian, Sânpetrean Mihaela şi Tătar Cezara
Branea Radu, Henteş Vlad Adrian, Sânpetrean Mihaela şi Tătar Cezara
Tarcea Dana Valentina, Maier Mihai, Păcurar Teodora Daiana, Romonţi Mara şi Urzică Rareş
Tarcea Dana Valentina, Maier Mihai, Păcurar Teodora Daiana, Romonţi Mara şi Urzică Rareş
Moga Maria, Haba Szidonia, Roşianu Flavia şi Roman Alexandru
Moga Maria, Haba Szidonia, Roşianu Flavia şi Roman Alexandru
Păcurar Teodora Daiana, Constantinescu Medeea Maria, Miss Boboc 2011 şi Blaj Cristina
Păcurar Teodora Daiana, Constantinescu Medeea Maria, Miss Boboc 2011 şi Blaj Cristina
zip Balul Bobocilor 2011 (181 descărcări)

mecsigla M E CMinisterul Educaţiei

Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România