sigla
Galériák Unirea Nemzeti Kollégium

Gólyabál 2011 Galéria

Bauer Bernadett és Péter István
Bauer Bernadett és Péter István
Ţibuleac Roxana és Cheţan Andrei
Ţibuleac Roxana és Cheţan Andrei
Popovici Alexandrina és Zajzon-Bodis Tamás
Popovici Alexandrina és Zajzon-Bodis Tamás
Versenyzők, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Versenyzők, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Radu Adina és Bucur Mădălina
Radu Adina és Bucur Mădălina
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Oltean Ştefan, Băjan Ioana és Urzică Rareş bemondók, Purea Elena színésznő
Oltean Ştefan, Băjan Ioana és Urzică Rareş bemondók, Purea Elena színésznő
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Főpróba, Nemzeti Színház, Gólyabál 2011
Főpróba, Nemzeti Színház, Gólyabál 2011
Főpróba, Nemzeti Színház, Gólyabál 2011
Főpróba, Nemzeti Színház, Gólyabál 2011
Főpróba, Nemzeti Színház, Gólyabál 2011
Főpróba, Nemzeti Színház, Gólyabál 2011
Főpróba, Nemzeti Színház, Purea Elena színésznő
Főpróba, Nemzeti Színház, Purea Elena színésznő
Cuc Paula, főpróba, Nemzeti Színház, Gólyabál 2011
Cuc Paula, főpróba, Nemzeti Színház, Gólyabál 2011
Oltean Ştefan, Băjan Ioana és Urzică Rareş bemondók
Oltean Ştefan, Băjan Ioana és Urzică Rareş bemondók
Năznean Andreea Romana nevelési tanácsadó, Suciu Stanca tanárnő, dr. Kozak Mioara és Branea Cristina Maria igazgatók
Năznean Andreea Romana nevelési tanácsadó, Suciu Stanca tanárnő, dr. Kozak Mioara és Branea Cristina Maria igazgatók
Gólyabál 2011, Nemzeti Színház
Gólyabál 2011, Nemzeti Színház
Csutak Attila, Poruţiu Emanuela Cristina és Hecser Enikő Krisztina tanárok
Csutak Attila, Poruţiu Emanuela Cristina és Hecser Enikő Krisztina tanárok
XII-es osztályos résztvevők, Gólyabál 2011
XII-es osztályos résztvevők, Gólyabál 2011
Pintea Rucsandra, XII-es osztályos résztvevők, Gólyabál 2011
Pintea Rucsandra, XII-es osztályos résztvevők, Gólyabál 2011
Egyéni próba, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Egyéni próba, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Egyéni próba, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Egyéni próba, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Egyéni próba, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Egyéni próba, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Egyéni próba, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Egyéni próba, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Zajzon-Bodis Tamás, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Zajzon-Bodis Tamás, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Sturza Monica, Sabău Raul, Péter István (III. díj) és Bauer Bernadett
Sturza Monica, Sabău Raul, Péter István (III. díj) és Bauer Bernadett
Pişcu Vlad, Radu Adina (közönségdíj), Ţibuleac Roxana (III. díj) és Cheţan Andrei
Pişcu Vlad, Radu Adina (közönségdíj), Ţibuleac Roxana (III. díj) és Cheţan Andrei
Rad Simona, Roman Rareş, Popovici Alexandrina (II. díj) és Zajzon-Bodis Tamás
Rad Simona, Roman Rareş, Popovici Alexandrina (II. díj) és Zajzon-Bodis Tamás
Fărcaş Dana, Sbîrcea Bogdan (III. díj), Constantinescu Medeea Maria és Bandi David (közönségdíj)
Fărcaş Dana, Sbîrcea Bogdan (III. díj), Constantinescu Medeea Maria és Bandi David (közönségdíj)
Branea Radu, Hădărig Sabina és a Line Limit együttes
Branea Radu, Hădărig Sabina és a Line Limit együttes
Táncpróba, Gólyabál 2011, Nemzeti Színház
Táncpróba, Gólyabál 2011, Nemzeti Színház
Táncpróba, Gólyabál 2011, Nemzeti Színház
Táncpróba, Gólyabál 2011, Nemzeti Színház
Az Unirea Nemzeti Kollégium tánccsoportja
Az Unirea Nemzeti Kollégium tánccsoportja
Băjan Ioana, Oltean Ştefan és Urzică Rareş bemondók
Băjan Ioana, Oltean Ştefan és Urzică Rareş bemondók
Apostu Lucian, Popovici Alexandrina (II. díj) és Bereczki Zsolt
Apostu Lucian, Popovici Alexandrina (II. díj) és Bereczki Zsolt
Aszalos Beáta Edina, Roman Rareş és Albert Orsolya
Aszalos Beáta Edina, Roman Rareş és Albert Orsolya
Blaj Cristina, Bandi David (közönségdíj) és Ungureanu Monica
Blaj Cristina, Bandi David (közönségdíj) és Ungureanu Monica
Chiluţ Andreea, Sabău Raul és Moldovan Cristina
Chiluţ Andreea, Sabău Raul és Moldovan Cristina
Demeter Andreea, Sbîrcea Bogdan (III. díj) és Şugar Antonia
Demeter Andreea, Sbîrcea Bogdan (III. díj) és Şugar Antonia
Gergely Szabolcs, Bauer Bernadett és Buruian Călin
Gergely Szabolcs, Bauer Bernadett és Buruian Călin
Lazăr Theodora, Zajzon-Bodis Tamás és Ruxandra Nicoleta
Lazăr Theodora, Zajzon-Bodis Tamás és Ruxandra Nicoleta
Moldovan Adrian, Sturza Monica és Bereczki Zsolt
Moldovan Adrian, Sturza Monica és Bereczki Zsolt
Molonfălean Carmina Diana, Cheţan Andrei és Marin Flavia
Molonfălean Carmina Diana, Cheţan Andrei és Marin Flavia
Paraidi Dalma, Pişcu Vlad és Lazăr Theodora
Paraidi Dalma, Pişcu Vlad és Lazăr Theodora
Rad Paul, Radu Adina (közönségdíj) és Şimon Raul George
Rad Paul, Radu Adina (közönségdíj) és Şimon Raul George
Rusu Iulian, Constantinescu Medeea Maria és Roman Alexandru
Rusu Iulian, Constantinescu Medeea Maria és Roman Alexandru
Rusu Iulian, Fărcaş Dana és Apostu Lucian
Rusu Iulian, Fărcaş Dana és Apostu Lucian
Rusu Iulian, Rad Simona és Buruian Călin
Rusu Iulian, Rad Simona és Buruian Călin
Sbîrcea Ioana, Péter István (II. díj) és Cotruş Bianca
Sbîrcea Ioana, Péter István (II. díj) és Cotruş Bianca
Szöcs Otto, Ţibuleac Roxana (III. díj) és Gergely Szabolcs
Szöcs Otto, Ţibuleac Roxana (III. díj) és Gergely Szabolcs
Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium, Nemzeti Színház
Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium, Nemzeti Színház
Moga Maria, Gólyabál 2011, Nemzeti Színház
Moga Maria, Gólyabál 2011, Nemzeti Színház
Hădărig Sabina Roxana, Unirea Nemzeti Kollégium
Hădărig Sabina Roxana, Unirea Nemzeti Kollégium
Line Limit együttes, Gólyabál 2011
Line Limit együttes, Gólyabál 2011
Toncean Irina Maria, Oltean Ştefan és Romonţi Mara
Toncean Irina Maria, Oltean Ştefan és Romonţi Mara
Toncean Irina Maria, Hădărig Sabina Roxana, Pintea Rucsandra és Păcurar Teodora Daiana
Toncean Irina Maria, Hădărig Sabina Roxana, Pintea Rucsandra és Păcurar Teodora Daiana
Purea Elena színésznő, Sala Oana diák, a XII-es osztályok osztályfőnökei
Purea Elena színésznő, Sala Oana diák, a XII-es osztályok osztályfőnökei
Becze Nicolae tanár, zsűri elnők, Bucur Mădălina és Jucan Cosmin
Becze Nicolae tanár, zsűri elnők, Bucur Mădălina és Jucan Cosmin
Díjátadó ünnepség, versenyzők, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Díjátadó ünnepség, versenyzők, Gólyabál 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Constantinescu Medeea Maria és Zajzon-Bodis Tamás, Miss és Mister Gólya 2011
Constantinescu Medeea Maria és Zajzon-Bodis Tamás, Miss és Mister Gólya 2011
Constantinescu Medeea Maria és Zajzon-Bodis Tamás, Miss és Mister Gólya 2011
Constantinescu Medeea Maria és Zajzon-Bodis Tamás, Miss és Mister Gólya 2011
Zajzon-Bodis Tamás, Mister Gólya 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Zajzon-Bodis Tamás, Mister Gólya 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Constantinescu Medeea Maria, Miss Gólya 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Constantinescu Medeea Maria, Miss Gólya 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Constantinescu Medeea Maria, Miss Gólya 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Constantinescu Medeea Maria, Miss Gólya 2011, Unirea Nemzeti Kollégium
Branea Cristina Maria igazgatónő, Purea Elena színésznő, Urzică Rareş és Oltean Ştefan bemondók
Branea Cristina Maria igazgatónő, Purea Elena színésznő, Urzică Rareş és Oltean Ştefan bemondók
Branea Radu, Henteş Vlad Adrian, Sânpetrean Mihaela és Tătar Cezara
Branea Radu, Henteş Vlad Adrian, Sânpetrean Mihaela és Tătar Cezara
Tarcea Dana Valentina, Maier Mihai, Păcurar Teodora Daiana, Romonţi Mara és Urzică Rareş
Tarcea Dana Valentina, Maier Mihai, Păcurar Teodora Daiana, Romonţi Mara és Urzică Rareş
Moga Maria, Haba Szidonia, Roşianu Flavia és Roman Alexandru
Moga Maria, Haba Szidonia, Roşianu Flavia és Roman Alexandru
Păcurar Teodora Daiana, Constantinescu Medeea Maria, Miss Gólya 2011 és Blaj Cristina
Păcurar Teodora Daiana, Constantinescu Medeea Maria, Miss Gólya 2011 és Blaj Cristina
zip Gólyabál 2011 (247 letöltés)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia