Galériák Unirea Nemzeti Kollégium

Gólyabál 2013

Az Unirea Nemzeti Kollégium IX. osztályainak gólyabáljára a marosvásárhelyi Nemzeti Színház nagytermében került sor 2013 október 24-én, „Magically Famous” témával.

Gólyabál 2013 Galéria (Top 8)

Főpróba, Nemzeti Színház, Gólyabál 2013
Gólyabál 2013, Nemzeti Színház, Unirea Nemzeti Kollégium
Szervező diákok, XII. osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Croitoru Antonela, Kozak David Eduard, Magos István, Maior David és Molnar Anca Alexandra
Naghi-Pădurean Maria Alexandra (III. díj), Hriscu Tamás Antonio és Musgociu Alexandra, Miss és Mister Gólya 2013
Adorjáni-Nagy Zoltán (közönségdíj) és Hriscu Tamás Antonio, Mister Gólya 2013
Pavel Bogdan Alex, Mister Gólya 2012 és Niculici Ioana Maria (II. díj)
Musgociu Alexandra, Miss Gólya 2013, Unirea Nemzeti Kollégium

A gólyabál zsűrijét képező tanárok: Boar Teodora igazgató, Hecser Enikő Krisztina, Kiss-Bujáki Ildikó, Pop Monica, Rus Laura, Poruţiu Emanuela Cristina, Molnar Anca Alexandra és Kozak David Eduard XII. osztályos diákok, valamint Crişan Camelia (szponzor) voltak. Miss és Mister Gólya Unirea Nemzeti Kollégium 2013 Musgociu Alexandra és Hriscu Tamás Antonio voltak. Díjjazott diákjaink: Adorjáni-Nagy Zoltán és Ţîrlea Julia Casina (közönségdíj), Naghi-Pădurean Maria és Peter Patrick Calvin (III. díj), Cotfas Sebastian Cornel és Niculici Ioana Maria (II. díj) voltak. További résztvevő diákjaink: Botezan Andreea, Harpa Mihai Alexandru, Iáni Dalma, Mailat Horaţiu Ioan, Moldovan Mădălina Bianca Răducă Daria Roxana, Ruţa Georgiana Tatiana, Sala Narcis Laurenţiu, Tătar Cristian és Turdean Alexandru voltak.

A Gólyabál 2013 galéria tartalma 76 kép. A galéria feltőltésének dátuma volt. Az utolsó frissítés dátuma pedig volt. A képcsomag letöltések száma 36.

galery36 Galéria Gólyabál 2013 (76 kép)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia