Információk Unirea Nemzeti Kollégium

Újdonságok (1)

Az Unirea Nemzeti Kollégium újdonságok oldala rövid üzeneteket, a site-hoz adott új weblapokat, valamint a meglevők módosításait listázza. Az üzenetek fordított időrendi sorrendeben vannak megjelenítve, 10 üzenet oldalonként. Oldalak száma: 10, üzeneteket száma: 98.

Kiválóság díjak 2024

• Események › Kiválóság díjak 2024

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2023-2024-as tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve. 191 díjat ítéltek oda a következő kategóriákra: Kiválóság díjak 35 diák, Tudományos kiválóság 56 diák, Kulturális-Művészi kiválóság 26 diák, Sportolói kiválóság 29 diák, Önkéntesség 39 diák, valamint Junior Kiválóság 6 diák.

Országos Olimpiászok 2022-2023

• Események › Országos Olimpiászok 2023

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2022-2023-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása: Matematika-Informatika 6, Természettudomány 3, Társadalomtudomány 2, Filológia 2 és Gimnázium 0.

Országos Olimpiászok 2021-2022

• Események › Országos Olimpiászok 2022

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2021-2022-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása: Matematika-Informatika 7, Természettudomány 3, Társadalomtudomány 4, Filológia 1 és Gimnázium 1.

Erasmus+ Projektek

• Rólunk › Erasmus+ Projektek

Az oldal az Erasmus+ projektek listáját mutatja be, amelyekben a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium részt vett / koordinált az évek során. A projektekre vonatkozó további részletekért kérjük, tekintse meg a hivatkozásokat.

Kiválóság díjak 2020

• Események › Kiválóság díjak 2020

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2019-2020-as tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve. 104 díjat ítéltek oda a következő kategóriákra: Kiválóság díjak 48 diák, Kulturális-Művészi-Sportolói kiválóság 16 diák, Hűség az iskolához 6 diák, Önkéntesség 19 diák, valamint Junior Kiválóság 15 diák.

Országos Olimpiászok 2018-2019

• Események › Országos Olimpiászok 2019

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2018-2019-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása: Matematika-Informatika 9, Természettudomány 5, Társadalomtudomány 3, Filológia 0 és Gimnázium 3.

Ballagási ünnepély 2019

• Galériák › 2018-2019 › Ballagási ünnepély 2019

A marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium végzős osztályainak Ballagási Ünnepélyét a Sportcsarnokban tartották -én. Az Unirea Nemzeti Kollégium 2019-as végzős osztályai és osztályfőnökei: XII. A (Matematika-Informatika) – Lupaescu Constantin, XII. B (Társadalomtudomány) – dr. Bakó Aliz Tünde, XII. C (Természettudomány) – Branea Cristina Maria, XII. D (Természettudomány) – Lazin Cristina, XII. E (Filológia) – Romonţi Mioara Corina, XII. F (Társadalomtudomány) – Tăban Claudia.

Unireás szalagavató 2019

• Galériák › 2018-2019 › Unireás szalagavató 2019

-án ötödik alkalommal került megrendezésre a szalagavató ünnepség, az Unirea Nemzeti Kollégium dísztermében. A régi időkben még az volt a neve a hagyománynak, hogy „valétálás”, ami a latin eredetű „Valete” szóból ered és azt jelenti, hogy „Éljetek boldogul!” Akkoriban a diákok egy kerek zöld selyem szalagot tűztek a vállukra. Ma a végzősökre a régi zölddel szemben kék színű szalagot tűz az osztályfőnök. Ezeken a szalagokon rendszerint az iskola neve, valamint az évfolyam, évszám szerepel.

Kiválóság díjak 2019

• Események › Kiválóság díjak 2019

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2018-2019-as tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve. 171 díjat ítéltek oda a következő kategóriákra: Kiválóság díjak 29 diák, Tudományos kiválóság 73 diák, Kulturális-Művészi kiválóság 7 diák, Sportolói kiválóság 21 diák, Hűség az iskolához 5 diák, valamint Önkéntesség 36 diák.

Országos Olimpiászok 2017-2018

• Események › Országos Olimpiászok 2018

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2017-2018-as tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása: Matematika-Informatika 10, Természettudomány 6, Társadalomtudomány 2, Filológia 2 és Gimnázium 2.

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia