Galériák Unirea Nemzeti Kollégium

Zalai társkapcsolat 2015

A 2015 május 4-9, valamint a május 18-23 közötti időszakban a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium diákjai társkapcsolatban vettek részt a magyarországi zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium diákjaival.

Zalai társkapcsolat 2015 Galéria (Top 8)

Zrínyis csoport, Gyutainé Kiss Gabriella, Mészáros Richárd és Hajdúné Szabó Ágnes tanárok
Zrínyis diákok, fényképes tablók készítése
Zrínyi Miklós gimnáziumi csoport, Medve-tó, Szováta
Zrínyis csoport, Farkas Iván tanár, Tamási Áron emlékház, Farkaslaka
Unirea Nemzeti kollégiumi csoport, Citadella, Gellért hegy, Budapest
Faültetés, Zrínyi Miklós Gimnázium
Dr. Bakó Aliz Tünde, Vészi Gabriella, Hajdúné Szabó Ágnes, Gyutainé Kiss Gabriella és Mészáros Richárd tanárok
Emlékplakát

Iskolánk, az Unirea Nemzeti Kollégium hagyományát folytatva 2015 májusában került sor a zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnáziummal létrejött társkapcsolat újjabb – immár 18. – fejezetének lebonyolítására. Vendégeink csapata, melyet a gimnázium X. N osztályának 30 diákja alkotott, Hajdúné Szabó Ágnes osztályfőnök, Gyutainé Kiss Gabriella és Mészáros Richárd kísérő tanár vezetésével május 18-23 között tartózkodott nálunk. A mi iskolánk 31 diákkal vett részt a társkapcsolatban. A szervezés lebonyolítását Vészi Gabriella, a X. B valamint Csifó László Loránd, a X. F osztályfőnöke vállalta, akiket munkájukban dr. Bakó Aliz Tünde tanár segített.

A Zalai társkapcsolat 2015 galéria tartalma 31 kép. A galéria feltőltésének dátuma volt. Az utolsó frissítés dátuma pedig volt. A képcsomag letöltések száma 39.

galery47 Galéria Zalai társkapcsolat 2015 (31 kép)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia