Galériák Unirea Nemzeti Kollégium

Zalai társkapcsolat 2011

A 2011 május 2-7, valamint a május 16-21 időközben a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium diákjai társkapcsolatban vettek részt a magyarországi zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnáziummal.

Zalai társkapcsolat 2011 Galéria (Top 8)

Magyar népi tánc, díszelőadás, Unirea Nemzeti Kollégium
Román népi tánc, díszelőadás, Unirea Nemzeti Kollégium
Zrínyi Miklós gimnáziumi csoport, sóhegy, Szováta
Tanácstér, Történelmi Múzeum, Brassó
Unirea Nemzeti kollégiumi csoport, Citadella, Budapest
Zalai Táncegyüttes, díszelőadás, Zrínyi Miklós Gimnázium
Unirea Nemzeti kollégiumi csoport, Festetics Kastély, Keszthely
Zsinagóga, Zalaegerszeg

Kollégiumunk, az Unirea Nemzeti Kollégium hagyományát folytatva 2011 májusában került sor a zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnáziummal létrejött társkapcsolat újjabb – immár 14. – fejezetének lebonyolítására. Vendégeink csapata, melyet a gimnázium X. N. osztályának 34 diákja alkotott, Pálovicsné Tusnády Katalin osztályfőnök, Kollaricsné Soós Erika aligazgató és Pálovics Róbert kísérő tanár vezetésével május 2-7 között tartózkodott nálunk. A viszontlátogatásra egy hetet kellett várnunk, így a partnerkapcsolatban részt vevő X. B. 27 diákja május 16-21 között tapasztalhatta meg vendéglátóink szeretetét. A szervezés lebonyolítását Vészi Gabriella, a X. B. osztályfőnöke vállalta, akit munkájában Kiss-Bujáki Ildikó és Csifó László Loránd tanárok segítettek. Köszönjük a szülők, az Unirea Nemzeti Kollégium vezetőségének és a kollegáink támogatását, segítségét, és nem utolsó sorban az Evoline cég támogatását.

A Zalai társkapcsolat 2011 galéria tartalma 47 kép. A galéria feltőltésének dátuma volt. Az utolsó frissítés dátuma pedig volt. A képcsomag letöltések száma 36.

galery6 Galéria Zalai társkapcsolat 2011 (47 kép)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia