Információk Unirea Nemzeti Kollégium

Újdonságok (7)

Az Unirea Nemzeti Kollégium újdonságok oldala rövid üzeneteket, a site-hoz adott új weblapokat, valamint a meglevők módosításait listázza. Az üzenetek fordított időrendi sorrendeben vannak megjelenítve, 10 üzenet oldalonként. Oldalak száma: 10, üzeneteket száma: 98.

KOLLÉGIUM NAPOK 2012

• Kezdőlap

Az Unirea Nemzeti Kollégium mindig időtől és körülményektől függetlenül boldogágot és sikerélményeket nyújtott mindanyiunknak. Ma, az Iskola ünnepén, újabb sikerekkel és kiváló eredményekkel bővűlve, feljogosítva érezzük magunkat arra, hogy higgyünk: emelt fővel haladhatunk tovább!

Mindig eggyütt, mindig erősek, mindig magabiztosak, mindig Unireások!

Isten éltessen Unirea, MOST ÉS MINDÖRÖKKÉ!
Az Unirea Nemzeti Kollégium vezetősége

Tanárok galéria

• Rólunk › Tanárok galéria

A galéria a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium tanári karát mutatja be. A galéria a következő kategoriákat tartalmazza: a Kollégium vezetősége, tanszemélyzet (Kollégium és Gimnázium), tanszemélyzet (Elemi oktatás) és kiegészítő tanszemélyzet.

Egykori tanárok galéria

• Alumni › Egykori tanárok galéria

A galéria a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégiumban egykor tanító tanárok egy részét mutatja be.

Tanári kar

• Rólunk › Tanári kar

A táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium tanári karát mutatja be. A táblázatot a Név, Szak, Fokozat vagy Év oszlopok szerint lehet rendezni.

Kellemes Ünnepeket! Boldog Új Évet!

• Kezdőlap

Most, mikor fehér pelyhek hullnak az emberiség lelke felett, mindenkinek fénylő gondolatokat, szavakat kivánunk. Szép, beteljesült álmú ünnepeket!

Az Unirea Nemzeti Kollégium vezetősége

Gólyabál 2011

• Galériák › 2011-2012 › Gólyabál 2011

Az Unirea Nemzeti Kollégium IX-es osztályainak gólyabáljára a marosvásárhelyi Nemzeti Színház nagytermében került sor -án, „U.N.K. Stock” témával. Résztvevő diákjaink a következők voltak: Bandi David (Közönségdíj), Bauer Bernadett, Cheţan Andrei, Constantinescu Medeea, Fărcaş Dana Silvia, Péter István (II díj), Popovici Alexandrina (II díj), Pişcu Vlad, Rad Simona, Radu Adina (Közönségdíj), Roman Rareş, Sabău Raul Petruţ, Sbârcea Bogdan (III díj), Sturza Monica, Ţibuleac Roxana (III díj) és Zajzon-Bodis Tamás. Miss és Mister Gólya, Unirea Nemzeti Kollégium, 2011: Constantinescu Medeea és Zajzon-Bodis Tamás voltak.

ISTEN HOZOTT UNIREÁSOK!

• Kezdőlap

Az Unirea Nemzeti Kollégium kapui újra megnyílnak számotokra, hogy befogadjon benneteket a mindörökké fiatal iskola! Kék egyenruha viselői mindig felhőtlen legyen felettetek az ég, legyenek magasra szárnyaló gondolataitok és tiszta lelketek!

Mindenkinek- tanároknak, diákoknak és szülőknek- kívánom, hogy AZ UNIREÁS SZELLEM, TELJES ÖSSZETETTSÉGÉBEN ÉS SZÉPSÉGÉBEN, LELKESÍTSEN MOST ÉS MINDÖRÖKKÉ.

Zalai társkapcsolat 2011

• Galériák › 2010-2011 › Zalai társkapcsolat 2011

Kollégiumunk, az Unirea Nemzeti Kollégium hagyományát folytatva 2011 májusában került sor a zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnáziummal létrejőtt partnerkapcsolat újjabb – immár 14. – fejezetének lebonyolítására. Vendégeink csapata, melyet a gimnázium X. N. osztályának 34 diákja alkotott, Pálovicsné Tusnády Katalin osztályfőnök, Kollaricsné Soós Erika aligazgató és Pálovics Róbert kísérő tanár vezetésével május 2-6 között tartózkodott nállunk. A viszontlátogatásra egy hetet kellett várnunk, így a partnerkapcsolatban részt vevő X. B. 27 diákja május 16-21 között tapasztalhatta meg vendéglátóink szeretetét. A szervezés lebonyólítását Vészi Gabriella, a X. B. osztályfőnöke vállalta, akit munkájában Kiss-Bujáki Ildikó és Csifó László Loránd tanárok segítettek. Köszönjük a szülők, az Unirea Nemzeti Kollégium vezetőségének és a kollegáink támogatását, segítségét, és nem utolsó sorban az Evoline cég támogatását.

Országos Olimpiászok 2010-2011

• Események › Országos Olimpiászok 2011

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2010-2011-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása: Matematika-Informatika 15, Természettudomány 6, Társadalomtudomány 5, Filológia 6 és Gimnázium 6.

Kiválóság díjak 2011

• Események › Kiválóság díjak 2011

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2010-2011-es tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve. 27 díjat ítéltek oda a következő kategóriákra: Tudományos kiválóság 12 diák, Művészi kiválóság 8 diák, valamint Sportolói kiválóság 7 diák.

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia