Információk Unirea Nemzeti Kollégium

Újdonságok (9)

Az Unirea Nemzeti Kollégium újdonságok oldala rövid üzeneteket, a site-hoz adott új weblapokat, valamint a meglevők módosításait listázza. Az üzenetek fordított időrendi sorrendeben vannak megjelenítve, 10 üzenet oldalonként. Oldalak száma: 10, üzeneteket száma: 98.

Gólyabál 2009

• Galériák › 2009-2010 › Gólyabál 2009

Az Unirea Nemzeti Kollégium 2009-es gólyabáljára a marosvásárhelyi Nemzeti Színház nagytermében került sor -án, „Japán kultúra és civilizáció” témával. A gólyabál zsűrije a 12-es osztályfőnökökből ált számottevő részben. Résztvevő diákjaink a következők voltak: Bajkó Andrea, (III díj), Câmpean Andrei, Chiujdea Sever, Doriani Daria Patricia, Lechinţan Andrada Ioana (II díj), Luca Roxana Daniela, Păltineanu Anca, Petriş Tiberiu (Közönségdíj), Pirlea Radu Cristian, Pintea Rucsandra (Közönségdíj), Pop Tarina Grigoreta, Stoica Alexandru Marcel, Vlasiu Silviu (III díj), Tiţiu Vlad (II díj). Nyerteseik voltak: Miss Gólya 2009 Luca Roxana Daniela és Mister Gólya 2009 Pirlea Radu Cristian.

Panorámák Marosvásárhely

• Galériák

A fotógalériába Marosvásárhely jelentősebb épületeinek panoráma képeit töltöttünk fel.

Föld napja 2009

• Galériák › 2008-2009 › Föld napja 2009

Két fontosabb esemény zajlott le az Unirea Nemzeti Kollégiuban a Föld Napja alkalmából: a Kollégium belső udvarának kitakarítása és a Marospart egy szakaszának kitakarítasa. Kollégium belső udvarának kitakarítását a Diáktanács tagjai végezték, Branea Cristina – igazgató, Boar Teodora – aligazgató, és Csifó László Loránd tanárok vezetésével. A Marospart egy részének a kitakarítását a X D osztály tanulói végezték, Pogăcean Daniela tanárnő vezetésével.

Kiválóság díjak 2009

• Események › Kiválóság díjak 2009

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2008-2009-es tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve. 28 díjat ítéltek oda a következő kategóriákra: Tudományos kiválóság 10 diák, Művészi kiválóság 4 diák, Sportolói kiválóság 5 diák, valamint Hűség az iskolához 9 diák.

Országos Olimpiászok 2008-2009

• Események › Országos Olimpiászok 2009

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2008-2009-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása: Matematika-Informatika 7, Természettudomány 4, Társadalomtudomány 6, Filológia 7 és Gimnázium 5.

Országos Olimpiászok 2007-2008

• Események › Országos Olimpiászok 2008

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2007-2008-as tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása: Matematika-Informatika 10, Természettudomány 3, Társadalomtudomány 5, Filológia 6 és Gimnázium 0.

Országos Olimpiászok 2006-2007

• Események › Országos Olimpiászok 2007

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2006-2007-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása: Matematika-Informatika 5, Természettudomány 4, Társadalomtudomány 4, Filológia 5 és Gimnázium 0.

Országos Olimpiászok 2005-2006

• Események › Országos Olimpiászok 2006

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2005-2006-os tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása: Matematika-Informatika 7, Természettudomány 6, Társadalomtudomány 5, Filológia 7 és Gimnázium 3.

Osztálynévsor

• Rólunk › Osztálynévsor

A táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium osztályait mutatja az aktuális tanévre. A táblázat az Osztály oszlop szerint van növekvően rendezve.

Alumnus Area

• Alumni

Az Unirea Nemzeti Kollégium szándéka egy olyan kapcsolattartás a régi diákjaival, amely ezek belföldi és külföldi megvalosításait hirdeti, valamint az unireás értékek továbbvitelét segíti elő.

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia