sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2010-2011

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2010-2011-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.Név OsztályTantárgyHelyTanár
1Băjan IoanaXI. AKémiaDícséretCimpoi Stela
2Băjan IoanaXI. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Pop
3Berindeie DanielXII. DMatematikaDícséretComşa Maria Letiţia
4Boţan MateiXI. CFöldtudományokRésztvételSuciu / Lazin
5Cernat DianaIX. AFöldrajzIII.Pop Florin
6Chibulcutean DianaXI. ETörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai
7Cîmpeanu Oana MariaIX. ABiológiaDícséretPogăcean Daniela
8Cîmpeanu Oana MariaIX. AKémiaDícséretCimpoi Stela
9Cloanţă Andreea MarilenaIX. CVallásRésztvételFlorea Iuliu
10Corbet-Nits AndreiIX. AAngol nyelvDícséretPoruţiu / Năznean
11Corbet-Nits AndreiIX. AFrancia nyelvDícséretPenzeş Maria
12Cormoş Adelina MariaX. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
13Cristescu LiviuX. AInformatikaRésztvételCsifó László Loránd
14Crişan AndradaX. CMatematikaDícséretBlaga Cristinel
15Csibi Kriszta ZsuzsánnaV. BMagyar nyelvRésztvételBrandner Judit Emőke
16Fărcaş IonuţX. AIskolai sport / SakkRésztvételBakó Aliz Tünde
17Georgescu SabinaVII. AMatematikaRésztvételComşa Maria Letiţia
18Gliga MaximilianXI. CNémet nyelvI.Năznean Andreea Romana
19Gliga Paula MariaX. AFöldrajzRésztvételPop Florin
20Goia Oltea CălinaX. DFrancia nyelvDícséretBerku Diana
21Grebenişan Maria AndreeaXII. DBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
22Horea Horea ŞtefanVII. ATudomány ifjak számáraRésztvételSuciu / Lazin
23Ilovan Mara ConstantinaVI. ARomán nyelvDícséretBândilă Melania
24Loghin Andreea CarlaVII. ARomán nyelvRésztvételBândilă Melania
25Matei AdrianVII. ABiológiaDícséretSuciu Stanca
26Moga Maria AlexandraXI. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Pop
27Natea Liviu AdrianXI. DFöldrajzKülönleges díjMoldovan Rodica
28Nicoară MădălinaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
29Ola Diana RuxandraXII. EFrancia nyelvIII.Berku Diana
30Oltean Dragoş IoanXII. FTörténelemDícséretPaşca Simion Mihai
31Pasidea Julia GeorgianaX. EFrancia nyelvDícséretLuca Iulia
32Rad EmanuelIX. AInformatikaBronzéremMărginean Manuela
33Romonţi MaraXI. DPszichológiaRésztvételRus Vasile
34Roşianu FlaviaXI. ABiológiaI.Pogăcean Daniela
35Sabău Iulia OanaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
36Széles SzabolcsX. AAngol nyelvRésztvételBaciu-Marinescu / Mureşan
37Şeulean Andreea CosminaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
38Vultur OanaIX. ANémet nyelvIII. / DícséretBoar Teodora

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2010-2011)

Szakok jelmagyarázat 2010-2011
 Matematika-Informatika (15)
 Természettudomány (6)
 Társadalomtudomány (5)
 Filológia (6)
 Gimnázium (6)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia