Információk Unirea Nemzeti Kollégium

Újdonságok (10)

Az Unirea Nemzeti Kollégium újdonságok oldala rövid üzeneteket, a site-hoz adott új weblapokat, valamint a meglevők módosításait listázza. Az üzenetek fordított időrendi sorrendeben vannak megjelenítve, 10 üzenet oldalonként. Oldalak száma: 10, üzeneteket száma: 98.

Tanulmányi kínálat

• Rólunk

Egyik generációtól a másikig, a folytonosság építi a hagyományt, és amikor ez értékeket valosít meg, a folyamat a beteljesülés bizonyosságát éri el. Az Unirea Nemzeti Kollégium tanulmányi kínálata a biztos garancia a siker felé.

Esemény naptár

• Események

A naptár az aktuális tanév fontosabb, valamint Kollégiumunk életének jelentősebb eseményeit tartalmazza.

Kollégium napok 2009

• Galériák › 2008-2009 › Kollégium napok 2009

A marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium Napok között zajlottak. Az utolsó napon tartották az Unirea díjak átadási ceremoniáját, amit az „Évek, idők,… unireás értékek” ünnepély követett. A Kollégium Napok alkalmából, amit a Nemzeti Színházban tartottak, a Kollégium tánccsoportjához Pui Laura Alexandra, Pogăcean Daniela, Brandner Judit Emőke és Popa Raluca tanárnők is csatlakoztak. A galéria a Kollégium Napok alatt tartott legérdekesebb tevékenységek alkalmából készített képeket tartalmazza.

Marosvásárhely 2008

• Galériák › 2007-2008 › Marosvásárhely 2008

A galéria Marosvásárhely, megyeközpont legjelentősebb épületeit tartalmazza: Kultúrpalota, Városháza, Polgármesteri Hivatal, Nemzeti Színház, Középkori Vár, Teleki-Bolyai Könyvtár, valamint olyan templomok mint: Nagy és Kis Ortodox Székesegyház, Református Vártemplom, Római-Katolikus Székesegyház, Zsinagóga, Természettudományi Múzeum, továbbá olyan egyetemek mint: Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem, Petru Maior Tehnikai Egyetem, Sapientia Egyetem és jelentős iskolai intézmények, mint: Unirea Nemzeti Kollégium, Bolyai Farkas Líceum és Alexandru Papiu Ilarian Nemzeti Kollégium.

Kiválóság díjak 2008

• Események › Kiválóság díjak 2008

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2007-2008-as tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve. 34 díjat ítéltek oda a következő kategóriákra: Tudományos kiválóság 10 diák, Művészi kiválóság 10 diák, Sportolói kiválóság 5 diák, valamint Hűség az iskolához 9 diák.

Kiválóság díjak 2005

• Események › Kiválóság díjak 2005

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2004-2005-ös tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve. 31 díjat ítéltek oda a következő kategóriákra: Tudományos kiválóság 17 diák, Művészi kiválóság 4 diák, Sportolói kiválóság 5 diák, valamint Hűség az iskolához 5 diák.

Kiválóság díjak 2006

• Események › Kiválóság díjak 2006

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2005-2006-os tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve. 29 díjat ítéltek oda a következő kategóriákra: Tudományos kiválóság 15 diák, Művészi kiválóság 8 diák, Sportolói kiválóság 2 diák, valamint Hűség az iskolához 4 diák.

ProFm rádió megnyitó

• Galériák › 2006-2007 › ProFm rádió megnyitó

A ProFM rádió megnyitójára -án került sor az Unirea Nemzeti Kollégiumban. A megnyitón a következő személyiségek vettek részt: dr. Florea Dorin polgármester, Dobre Ciprian prefektus és Branea Cristina Maria igazgató. Az első tanévben, a megnyitó után, a ProFM szünetbeli adásaihoz a következő diákok járultak hozzá: Brudan Andra Bianca, Bucur Roxana Alexandra, Butucea Anca Maria, Câmpian Alisa, Chelărescu Simina, Mănişor Călina Miruna, Metea Bogdan Cristian, Râstei Cristina Alexandrina, Seneş Ioana Patricia és Timár Ágota Evelyn.

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia