sigla

Események Unirea Nemzeti Kollégium

Kiválóság díjak 2019

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2018-2019-as tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve.

Kiválóság díjak

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Băjănaru TeodoraXII. CTermészettudományRománReál
2Bălaşa Ana KarinaIX. CTermészettudományRománReál
3Bândilă Darius MihaiVI. AGimnáziumRomán-
4Blaga AlexandraVIII. AGimnáziumRomán-
5Bucşea MariaXII. EFilológiaRománHumán
6Ciocan Răzvan AdrianVIII. AGimnáziumRomán-
7Cîmpean Andreea MariaXII. FTársadalomtudományRománHumán
8Feşteu Iris AndreeaVI. AGimnáziumRomán-
9Gorea Denisa MariaVIII. AGimnáziumRomán-
10Horga Ioana AmeliaVIII. AGimnáziumRomán-
11Jerca HaraldVI. AGimnáziumRomán-
12Lefter Laura CynthiaXII. DTermészettudományRománReál
13Luca Alexandra LorenaX. CTermészettudományRománReál
14Macovei Raluca IoanaXI. BTermészettudományRománReál
15Marc AlexandraXII. FTársadalomtudományRománHumán
16Moldovan Carmen MariaX. EFilológiaRománHumán
17Oprea Tereza EmiliaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
18Petca Daria MihaelaXII. AMatematika-InformatikaRománReál
19Peter Sarah MichelleXII. FTársadalomtudományRománHumán
20Precup Ada MariaXI. BTermészettudományRománReál
21Purcar David AndreiXII. AMatematika-InformatikaRománReál
22Rusu Alexandra IoanaVIII. AGimnáziumRomán-
23Sîrbu VladXI. AMatematika-InformatikaRománReál
24Şerban Radu GeorgeVI. BGimnáziumRomán-
25Tomoroga Daria MariaVII. BGimnáziumRomán-
26Toşa DavidIX. AMatematika-InformatikaRománReál
27Vlad Antonia MariaIX. BTermészettudományRománReál
28Vulc Răzvan CristianVI. AGimnáziumRomán-
29Zamfir Bianca AlexandraXII. CTermészettudományRománReál

Tudományos kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Anca Georgiana MariaX. BTermészettudományRománReál
2Arabadji Maria AndreeaIII. AElemi osztályRomán-
3Banu RalucaXII. CTermészettudományRománReál
4Bălan SebastianIII. AElemi osztályRomán-
5Bâlc Tudor MihaiIII. AElemi osztályRomán-
6Boambă Ovidiu VasileX. AMatematika-InformatikaRománReál
7Bobăianu Ionela TeodoraXI. CTermészettudományRománReál
8Bologa Lorena RalucaXI. CTermészettudományRománReál
9Bota Sebastian DumitruIII. AElemi osztályRomán-
10Brustur OtiliaXI. CTermészettudományRománReál
11Bumbac Ileana MariaIII. AElemi osztályRomán-
12Chiorean Vasile DanielII. AElemi osztályRomán-
13Chiriţă-Constantinescu Alexandra EmiliaXII. CTermészettudományRománReál
14Chivu Karina AndreeaX. BTermészettudományRománReál
15Ciocan Ariana RoxanaV. AGimnáziumRomán-
16Cîmpan MariaII. AElemi osztályRomán-
17Cociş DanXI. CTermészettudományRománReál
18Colcer SoniaIII. AElemi osztályRomán-
19Comşa Răzvan LucianXII. CTermészettudományRománReál
20Conţiu Antonia TeodoraX. BTermészettudományRománReál
21Coroian IoanaIV. AElemi osztályRomán-
22Cotoi Tudor IanisIII. AElemi osztályRomán-
23Creţa Cezara MariaV. AGimnáziumRomán-
24Creţa Codrin Nicolae MartinIII. AElemi osztályRomán-
25Cristea Raul AlexandruX. AMatematika-InformatikaRománReál
26Cucueet RaulIV. AElemi osztályRomán-
27Curta Dalia AlexandrinaXI. BTermészettudományRománReál
28Donici-Maier DavidV. AGimnáziumRomán-
29Farcaş EmanuelaX. CTermészettudományRománReál
30Gazdac Yanis EduardIII. AElemi osztályRomán-
31Harpa Diana MariaXII. EFilológiaRománHumán
32Horga Miruna MariaXI. BTermészettudományRománReál
33Huciu Iris DianaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
34Huza DamianX. AMatematika-InformatikaRománReál
35Iliescu AlexiaX. AMatematika-InformatikaRománReál
36Kiss Diana CarinaXI. BTermészettudományRománReál
37Laslo NadiaII. AElemi osztályRomán-
38Lazăr Alexandra MelaniaX. DTársadalomtudományRománHumán
39Luca Ştefania IonelaV. AGimnáziumRomán-
40Maier Darius SergiuII. AElemi osztályRomán-
41Mariş Anda NataliaII. AElemi osztályRomán-
42Mărginean Teodora LaviniaXI. CTermészettudományRománReál
43Mesia Elena LorianaXI. BTermészettudományRománReál
44Mikk Mara RalucaX. DTársadalomtudományRománHumán
45Moldovan Andrei VasileIII. AElemi osztályRomán-
46Moldovan Denisa AndreeaXII. FTársadalomtudományRománHumán
47Morar Maria MonicaII. AElemi osztályRomán-
48Mureşan David ŞtefanV. AGimnáziumRomán-
49Mureşan Iarina MedeeaVI. AGimnáziumRomán-
50Oprea AnaIII. AElemi osztályRomán-
51Pintea IlincaV. AGimnáziumRomán-
52Ploscar Carmen LauraX. DTársadalomtudományRománHumán
53Pogaci Tudor AndreiIV. AElemi osztályRomán-
54Pop Mara AdelinaXI. CTermészettudományRománReál
55Pop-Florea AnamariaV. AGimnáziumRomán-
56Popa Carla DianaX. AMatematika-InformatikaRománReál
57Popescu Alexandru AugustinV. AGimnáziumRomán-
58Rad Nicoleta MariaIV. AElemi osztályRomán-
59Roşca Ana SofiaVI. AGimnáziumRomán-
60Roşca Ioana AndaIII. AElemi osztályRomán-
61Rusu AndreeaXII. AMatematika-InformatikaRománReál
62Scurtu Paul ŞtefanXI. BTermészettudományRománReál
63Socol Ştefania MariaII. AElemi osztályRomán-
64Stoica Maria CarmenXI. CTermészettudományRománReál
65Suciu MariaXI. BTermészettudományRománReál
66Şerban Sebastian MihaiX. AMatematika-InformatikaRománReál
67Şerbănaţi PatrickIII. AElemi osztályRomán-
68Şimon Ilinca MariaVIII. AGimnáziumRomán-
69Şincan Alexandru ConstantinV. AGimnáziumRomán-
70Tătar IngridIV. AElemi osztályRomán-
71Vlad Ioana MariaX. BTermészettudományRománReál
72Vlasiu FlaviusXII. AMatematika-InformatikaRománReál
73Vunvulea Alexandru MihaiX. CTermészettudományRománReál

Kulturális-Művészi kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Cioată SabinaX. CTermészettudományRománReál
2Creţa Cezara MariaV. AGimnáziumRomán-
3Marin Diana IzabelaIX. CTermészettudományRománReál
4Oprea Diana CosminaXI. DTársadalomtudományRománHumán
5Rusu Alexandra GianinaXI. CTermészettudományRománReál
6Şerban Sebastian MihaiX. AMatematika-InformatikaRománReál
7Vlad Alexandra AlinaVI. AGimnáziumRomán-

Sportolói kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Bentea BogdanXI. AMatematika-InformatikaRománReál
2Boroş Maria AlexandraV. AGimnáziumRomán-
3Ciocan Ariana RoxanaV. AGimnáziumRomán-
4Crişan Betina MirunaXI. CTermészettudományRománReál
5Donici-Maier DavidV. AGimnáziumRomán-
6Galdea David EduardXI. AMatematika-InformatikaRománReál
7Harhoi AdinaXI. CTermészettudományRománReál
8Morar Maria MonicaII. AElemi osztályRomán-
9Oprea Darius AndreiV. AGimnáziumRomán-
10Orza Adriana MariaX. CTermészettudományRománReál
11Pop Ilinca CătălinaX. CTermészettudományRománReál
12Popa Carla DianaX. AMatematika-InformatikaRománReál
13Precup Horea LiviuXI. AMatematika-InformatikaRománReál
14Rusu Alexandra GianinaXI. CTermészettudományRománReál
15Sărmăşan Paul TiberiuIX. BTermészettudományRománReál
16Seres BernadettXII. BTársadalomtudományMagyarHumán
17Sita Paul IonuțX. CTermészettudományRománReál
18Stoica Maria CarmenXI. CTermészettudományRománReál
19Togănel Ana CarinaXI. EFilológiaRománHumán
20Văsieşiu VictorXII. AMatematika-InformatikaRománReál
21Zamfir Bianca AlexandraXII. CTermészettudományRománReál

Hűség az iskolához

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Brustur OtiliaXI. CTermészettudományRománReál
2Chiriţă-Constantinescu Alexandra EmiliaXII. CTermészettudományRománReál
3Ilovan Ilinca IoanaXII. AMatematika-InformatikaRománReál
4Lateş Mihai HoraţiuX. DTársadalomtudományRománHumán
5Nemeş OanaXI. EFilológiaRománHumán

Önkéntesség

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Arabadji Alexia CristinaXI. CTermészettudományRománReál
2Bândilă Daria MedeaXI. BTermészettudományRománReál
3Călușer Bianca ClaudiaXI. DTársadalomtudományRománHumán
4Căpîlna Meda AndreeaXII. FTársadalomtudományRománHumán
5Conţiu Cristiana AndradaXI. CTermészettudományRománReál
6Conţiu Cristiana AndradaXI. CTermészettudományRománReál
7Conțiu Dragoș CătălinXII. AMatematika-InformatikaRománReál
8Crișan Betina MirunaXI. CTermészettudományRománReál
9Dogaru AndreeaXII. FTársadalomtudományRománHumán
10Farcaș Andreea MariaXII. AMatematika-InformatikaRománReál
11Fekete Theodor EduardXI. BTermészettudományRománReál
12Harhoi AdinaXI. CTermészettudományRománReál
13Iosif IoanaX. CTermészettudományRománReál
14Iuonaș IuliaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
15Kiss Diana CarinaXI. BTermészettudományRománReál
16Logigan Sorina ElenaXI. DTársadalomtudományRománHumán
17Maksai Alexia RalucaX. CTermészettudományRománReál
18Marc Dalia AureliaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
19Mănişor Bianca ElenaXI. CTermészettudományRománReál
20Mărginean Teodora LaviniaXI. CTermészettudományRománReál
21Moldovan Radu CătălinXI. CTermészettudományRománReál
22Movilă IuliaXI. CTermészettudományRománReál
23Olar Maria BiancaXI. BTermészettudományRománReál
24Oprea Diana CosminaXI. DTársadalomtudományRománHumán
25Papuc Bianca DariaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
26Petca Daria MihaelaXII. AMatematika-InformatikaRománReál
27Pintea CezaraXII. CTermészettudományRománReál
28Pop Mara AdelinaXI. CTermészettudományRománReál
29Sermășan Mara IoanaXI. EFilológiaRománHumán
30Simedrea Mara PaulaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
31Stoica Maria CarmenXI. CTermészettudományRománReál
32Şandor Ana DenisaXI. DTársadalomtudományRománHumán
33Tănase Mara AndreeaXI. CTermészettudományRománReál
34Tănase Mara AndreeaXI. CTermészettudományRománReál
35Toncean Rareș AdrianXI. EFilológiaRománHumán
36Vale Doina LoredanaXII. FTársadalomtudományRománHumán

A 2018-2019-es tanévben odaítélt összes díjjak száma 171.


mecsigla O O M Országos Oktatási Minisztérium

facebook Facebook Like Unirea Nemzeti Kollégium Trafic Ranking