sigla

Események Unirea Nemzeti Kollégium

Kiválóság díjak 2018

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2017-2018-as tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve.

Kiválóság díjak

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Băjănaru TeodoraXI. CTermészettudományRománReál
2Blaga AlexandraVII. AGimnáziumRomán-
3Bucşea MariaXI. EFilológiaRománHumán
4Cazacu MălinaVI. BGimnáziumRomán-
5Cătană PatriciaX. DTársadalomtudományRománHumán
6Cojocaru VicenţiuX. AMatematika-InformatikaRománReál
7Gorea Denisa MariaVII. AGimnáziumRomán-
8Horga Ioana AmeliaVII. AGimnáziumRomán-
9Jurje Denisa BiancaX. DTársadalomtudományRománHumán
10Macovei Raluca IoanaX. BTermészettudományRománReál
11Mera DeliaVIII. AGimnáziumRomán-
12Mesia Elena LorianaX. BTermészettudományRománReál
13Mureşan Iarina MedeeaV. AGimnáziumRomán-
14Naşca Otilia MihaelaX. BTermészettudományRománReál
15Oprea Tereza EmiliaX. AMatematika-InformatikaRománReál
16Pălăcean Andreea GeorgianaXII. EFilológiaRománHumán
17Pop Diana SerenaXII. DTársadalomtudományRománHumán
18Purcar David AndreiXI. AMatematika-InformatikaRománReál
19Răchită Adriana AnastasiaX. BTermészettudományRománReál
20Răuţa Radu CătălinXII. ETársadalomtudományRománHumán
21Rîcean Maria LarisaXII. ETársadalomtudományRománHumán
22Sîrbu VladX. AMatematika-InformatikaRománReál
23Vlasiu FlaviusXI. AMatematika-InformatikaRománReál
24Zamfir Bianca AlexandraXI. CTermészettudományRománReál

Tudományos kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Arabadji Maria AndreeaII. AElemi osztályRomán-
2Azbe-Vălcescu RăzvanIV. AElemi osztályRomán-
3Barabás-Vincze OrsolyaXII. BTermészettudományMagyarReál
4Băcilă Vicenţiu DamianXII. CTermészettudományRománReál
5Bălan SebastianII. AElemi osztályRomán-
6Bălașa Ana KarinaVIII. AGimnáziumRomán-
7Bologa Lorena RalucaX. CTermészettudományRománReál
8Boroş Maria AlexandraIV. AElemi osztályRomán-
9Bota Sebastian DumitruII. AElemi osztályRomán-
10Brustur OtiliaX. CTermészettudományRománReál
11Bumbac Ileana MariaII. AElemi osztályRomán-
12Cămărăşan Ana CarolinaX. AMatematika-InformatikaRománReál
13Cherecheş Ana FrancescaXII. BTermészettudományMagyarReál
14Cherecheș MirunaVII. AGimnáziumRomán-
15Chiriţă-Constantinescu Alexandra EmiliaXI. CTermészettudományRománReál
16Ciocan Ariana RoxanaIV. AElemi osztályRomán-
17Cîmpan TeodorIV. AElemi osztályRomán-
18Colcer SoniaII. AElemi osztályRomán-
19Cotoi Tudor IanisII. AElemi osztályRomán-
20Creţa Cezara MariaIV. AElemi osztályRomán-
21Creţa Codrin Nicolae MartinII. AElemi osztályRomán-
22Cucueet RaulIII. AElemi osztályRomán-
23Donici-Maier DavidIV. AElemi osztályRomán-
24Ferenczi Paula ŞtefanaXI. DTermészettudományRománReál
25Florea Fabiana MariaX. DTársadalomtudományRománHumán
26Gazdac Yanis EduardII. AElemi osztályRomán-
27Harpa Diana MariaXI. EFilológiaRománHumán
28Horga Miruna MariaX. BTermészettudományRománReál
29Hosu TudorII. AElemi osztályRomán-
30Huciu Iris DianaX. AMatematika-InformatikaRománReál
31Istrate TeodoraXI. EFilológiaRománHumán
32Keresztesi-Kis DávidXII. BTermészettudományMagyarReál
33Kiss Diana CarinaX. BTermészettudományRománReál
34Lazăr BiancaXII. FTársadalomtudományRománHumán
35Lazăr Ionuţ VasileII. AElemi osztályRomán-
36Lefter Laura CynthiaXI. DTermészettudományRománReál
37Matei Carla JuliaX. DTársadalomtudományRománHumán
38Mărginean Maria AlexandraXII. EFilológiaRománHumán
39Mărginean Teodora LaviniaX. CTermészettudományRománReál
40Melinte Bogdan GeorgeII. AElemi osztályRomán-
41Moldovan Andrei VasileII. AElemi osztályRomán-
42Moldovan DianaVIII. AGimnáziumRomán-
43Moldovan DragoşXII. AMatematika-InformatikaRománReál
44Moldovan Edmond ArtúrXII. BTermészettudományMagyarReál
45Moldovan Filip IoanIV. AElemi osztályRomán-
46Moldovan Raul OvidiuXII. AMatematika-InformatikaRománReál
47Mora IngridIV. AElemi osztályRomán-
48Morar AlisXII. DTársadalomtudományRománHumán
49Morar Crina MariaX. AMatematika-InformatikaRománReál
50Muntean Alexandru FlorinV. AGimnáziumRomán-
51Muntean Răzvan CristianXII. EFilológiaRománHumán
52Mureşan David ŞtefanV. AElemi osztályRomán-
53Muth Andrei DorinXI. AMatematika-InformatikaRománReál
54Nagy Lehel NándorXII. BTermészettudományMagyarReál
55Negovan Adalia MariaX. AMatematika-InformatikaRománReál
56Oană Anamaria FedericaIV. AElemi osztályRomán-
57Olar Nicoleta IuliaXI. EFilológiaRománHumán
58Pop CristianIII. AElemi osztályRomán-
59Pop-Florea AnamariaIV. AElemi osztályRomán-
60Roşca Ioana AndaII. AElemi osztályRomán-
61Russu Roxana MariaVI. AGimnáziumRomán-
62Rusu Alexandra IoanaVII. AGimnáziumRomán-
63Rusu AndreeaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
64Ruzsiczky GusztávXII. BTermészettudományMagyarReál
65Scurtu Paul ŞtefanX. BTermészettudományRománReál
66Sermăşan Horaţiu DanielXII. DTársadalomtudományRománHumán
67Simedrea Mara PaulaX. AMatematika-InformatikaRománReál
68Simonfi Alexandra BoglárkaXII. BTermészettudományMagyarReál
69Stoica Maria CarmenX. CTermészettudományRománReál
70Suciu MariaX. BTermészettudományRománReál
71Szász Krisztina MercédeszXII. BTermészettudományMagyarReál
72Székely ErikXII. BTermészettudományMagyarReál
73Şandor Ovidia CasandraXII. DTársadalomtudományRománHumán
74Șerbănați PatrickII. AElemi osztályRomán-
75Șincan Alexandru ConstantinIV. AElemi osztályRomán-
76Tătar IngridIII. AElemi osztályRomán-
77Trif Amalia MariaVII. AGimnáziumRomán-
78Vajda Ingrid EvelinVII. AGimnáziumRomán-
79Vas Carolina AprilII. AElemi osztályRomán-
80Vultur IlincaXI. AMatematika-InformatikaRománReál

Kulturális-Művészi kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Baciu Daria ElenaXI. DTermészettudományRománReál
2Bândilă Darius MihaiV. AGimnáziumRomán-
3Boaru Andreea LorenaXI. DTermészettudományRománReál
4Botezan LauraXI. DTermészettudományRománReál
5Bran Evelyn JanetteXI. DTermészettudományRománReál
6Căpîlna Cristina ElinaV. AGimnáziumRomán-
7Cheteleş Iris RibanaV. AGimnáziumRomán-
8Crişan Betina MirunaX. CTermészettudományRománReál
9Dan Mara MariaXII. DTermészettudományRománReál
10Dârjan RalucaXI. DTermészettudományRománReál
11Dragotă Larisa AndreeaXII. EFilológiaRománHumán
12Feşteu Iris AndreeaV. AGimnáziumRomán-
13Filip RaulX. CTermészettudományRománReál
14Frigură PaulXI. DTermészettudományRománReál
15Handrea Bogdan MihaiXI. DTermészettudományRománReál
16Harhoi AdinaX. CTermészettudományRománReál
17Incze Blanka AnnaXI. DTermészettudományRománReál
18Jerca HaraldV. AGimnáziumRomán-
19Marin DianaVII. AGimnáziumRomán-
20Moldovan Radu CătălinX. CTermészettudományRománReál
21Muntean Răzvan CristianXII. EFilológiaRománHumán
22Natea Iris AndraXI. DTermészettudományRománReál
23Nistor Andreea MariaX. AMatematika-InformatikaRománReál
24Pârvu Ştefan ViorelXII. FTársadalomtudományRománHumán
25Pop TheodoraXI. DTermészettudományRománReál
26Rad TudorX. CTermészettudományRománReál
27Rusu Alexandra GianinaX. CTermészettudományRománReál
28Socaciu Ana MariaXII. DTermészettudományRománReál
29Soţan Tudor AndreiXI. DTermészettudományRománReál
30Stoica Maria CarmenX. CTermészettudományRománReál
31Şimon Ilinca MariaVII. AGimnáziumRomán-
32Şova Maria AdelinaXI. DTermészettudományRománReál
33Todoran Nicoleta Raisa SnejanaV. AGimnáziumRomán-

Sportolói kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Baci Marian HoraţiuI. AElemi osztályRomán-
2Bentea BogdanX. AMatematika-InformatikaRománReál
3Ciulei ŞtefaniaVII. BGimnáziumRomán-
4Creţa Emil CristianX. BTermészettudományRománReál
5Făgăraş Andreea ArianaXII. AMatematika-InformatikaRománReál
6Graur Mihai IonuțXI. DTermészettudományRománReál
7Han Ingrid TamaraVII. AGimnáziumRomán-
8Hudea Ruxandra MariaVII. AGimnáziumRomán-
9Ilieş Andreea DenisaXII. CTermészettudományRománReál
10Luca Doriana MariaXII. EFilológiaRománHumán
11Marin Nuami LorenaVII. AGimnáziumRomán-
12Maroscher SergiuXII. CTermészettudományRománReál
13Mâţ Vlad StelianX. DTársadalomtudományRománHumán
14Molnar-Varlam MihneaXII. CTermészettudományRománReál
15Morar Maria MonicaI. AElemi osztályRomán-
16Niţă Dan LucianXII. AMatematika-InformatikaRománReál
17Oprea Diana CosminaX. DTársadalomtudományRománHumán
18Pintea Paula DenisaVII. BGimnáziumRomán-
19Pop DanXII. CTermészettudományRománReál
20Precup Ada MariaX. BTermészettudományRománReál
21Rizoli Dana AndreeaX. DTársadalomtudományRománHumán
22Sărmăşan Paul TiberiuVIII. AGimnáziumRomán-
23Stavilă Radu AdrianXII. AMatematika-InformatikaRománReál
24Străchinescu Simina ElenaXII. DTársadalomtudományRománHumán
25Văsieşiu VictorXI. AMatematika-InformatikaRománReál

Hűség az iskolához

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Dodoşi Alexandra RalucaXI. DTermészettudományRománReál
2Frigură PaulXI. DTermészettudományRománReál
3Ilovan Ilinca IoanaXI. AFilológiaRománHumán
4Mărginean Raul DanielXII. EFilológiaRománHumán
5Moldovan Ovidiu AlexandruXII. EFilológiaRománHumán
6Morar AlisXII. DTársadalomtudományRománHumán

Önkéntesség

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Bartha Petra AntoniaXII. EFilológiaRománHumán
2Bărdăşan Maria AndreeaX. AMatematika-InformatikaRománReál
3Brustur OtiliaX. CTermészettudományRománReál
4Conţiu Dragoş CătălinXI. AMatematika-InformatikaRománReál
5Cotoi AndreeaXII. AMatematika-InformatikaRománReál
6Covaciu Antonia MariaXII. CTermészettudományRománReál
7Damian Raluca IoanaXII. AMatematika-InformatikaRománReál
8Diac PaulXII. AMatematika-InformatikaRománReál
9Farcaş Andreea MariaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
10Iuonaş IuliaX. AMatematika-InformatikaRománReál
11Maior Iulia TeodoraXII. AMatematika-InformatikaRománReál
12Martin Anda LarisaXII. EFilológiaRománHumán
13Mărcuş Raluca MariaXII. EFilológiaRománHumán
14Merdariu AndreeaXII. AMatematika-InformatikaRománReál
15Mîndru Alina MariaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
16Moldovan Andrei GeorgeXII. AMatematika-InformatikaRománReál
17Moldovan Raul OvidiuXII. AMatematika-InformatikaRománReál
18Movilă George DanielXI. AMatematika-InformatikaRománReál
19Muntean Bianca AnamariaXII. CTermészettudományRománReál
20Mureşan AlexandruXII. AMatematika-InformatikaRománReál
21Năznean Larisa GabrielaXII. CTermészettudományRománReál
22Oltean Alina GabrielaXII. CTermészettudományRománReál
23Petca Daria MihaelaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
24Pintea CezaraXI. CTermészettudományRománReál
25Pop Sabin AlexandruXII. AMatematika-InformatikaRománReál
26Sonea Ovidiu DanXII. AMatematika-InformatikaRománReál
27Stavilă Radu AdrianXII. AMatematika-InformatikaRománReál
28Şova Maria AdelinaXI. DTermészettudományRománReál
29Török Henrietta BernadettXII. CTermészettudományRománReál

A 2017-2018-es tanévben odaítélt összes díjjak száma 197.


mecsigla O O M Országos Oktatási Minisztérium

facebook Facebook Like Unirea Nemzeti Kollégium Trafic Ranking