sigla

Események Unirea Nemzeti Kollégium

Kiválóság díjak 2017

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2016-2017-as tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve.

Kiválóság díjak

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Bălaşa Ana KarinaVII. AGimnáziumRomán-
2Blaga AlexandraVI. AGimnáziumRomán-
3Bucşea MariaX. EFilológiaRománHumán
4Ciocan Ariana RoxanaIII. AElemi osztályRomán-
5Cormoş Bogdan OliviuXII. CTermészettudományRománReál
6Creţa Cezara MariaIII. AElemi osztályRomán-
7Creţa Codrin Nicolae MartinI. AElemi osztályRomán-
8Gorea Denisa MariaVI. AGimnáziumRomán-
9Harhoi RaduXII. AMatematika-InformatikaRománReál
10Ilovan Mara ConstantinaXII. CTermészettudományRománReál
11Maier Ana NataliaVII. AGimnáziumRomán-
12Mureşan David ŞtefanIII. AElemi osztályRomán-
13Nistor Valentin VasileVI. AGimnáziumRomán-
14Oltean Oana ŞtefaniaXII. EFilológiaRománHumán
15Ploscar Camelia DenisaXII. EFilológiaRománHumán
16Pogăcean Manuela ClaudiaXII. CTermészettudományRománReál
17Purcar David AndreiX. AMatematika-InformatikaRománReál
18Rotar Bianca IoanaXII. CTermészettudományRománReál
19Rusu AndreeaX. AMatematika-InformatikaRománReál
20Sermăşan Horaţiu DanielXI. DTársadalomtudományRománHumán
21Şamsudean Larisa CristinaVIII. AGimnáziumRomán-
22Tătar Andrada ClaudiaXII. CTermészettudományRománReál
23Ujică AlexandraXII. EFilológiaRománHumán
24Ungur Mirela LigiaXII. EFilológiaRománHumán
25Vlasiu FlaviusX. AMatematika-InformatikaRománReál
26Vultur IlincaX. AMatematika-InformatikaRománReál
27Zamfir Bianca AlexandraX. CTermészettudományRománReál

Tudományos kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Bumbac Ileana MariaI. AElemi osztályRomán-
2Chiorean Tudor OctavianXII. AMatematika-InformatikaRománReál
3Chiriac RareşXI. CTermészettudományRománReál
4Chirteş Andra PetruţaXII. DTermészettudományRománReál
5Cociş VladXI. AMatematika-InformatikaRománReál
6Dumitru FlaviaXI. CTermészettudományRománReál
7Lazăr BiancaXI. FTársadalomtudományRománHumán
8Manolachi RareşXII. CTermészettudományRománReál
9Marc AlexandraX. FTársadalomtudományRománHumán
10Mărginean Maria AlexandraXI. EFilológiaRománHumán
11Mircea Otilia JasmineIII. AElemi osztályRomán-
12Moldovan Carina AlexiaII. AElemi osztályRomán-
13Muscă Antonia MariaXII. ETársadalomtudományRománHumán
14Pop CristianII. AElemi osztályRomán-
15Pop-Florea AnamariaIII. AElemi osztályRomán-
16Rad Nicoleta MariaII. AElemi osztályRomán-
17Sabău Larisa IoanaXII. CTermészettudományRománReál
18Şandor Ovidia CasandraXI. DTársadalomtudományRománHumán
19Tănase Bogdana MariaXII. DTermészettudományRománReál
20Tătar CristianXII. DTermészettudományRománReál
21Tătar IngridII. AElemi osztályRomán-
22Teban Maria CarlaII. AElemi osztályRomán-
23Toşa AndreiXII. AMatematika-InformatikaRománReál
24Turturică RăzvanXII. AMatematika-InformatikaRománReál
25Ungur Mirela LigiaXII. ETársadalomtudományRománHumán
26Văsieşiu VictorX. AMatematika-InformatikaRománReál
27Viţa IlincaII. AElemi osztályRomán-

Kulturális-Művészi kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Blaga AlexandraVI. AGimnáziumRomán-
2Boantă AndreeaX. FTermészettudományRománReál
3Boţan Larisa DenisaXII. ETársadalomtudományRománHumán
4Brumă CristinaX. FTermészettudományRománReál
5Cecan AndreiXII. ETársadalomtudományRománHumán
6Cerghizan DragoşVI. AGimnáziumRomán-
7Cherecheş Miruna Ioana CersalaVI. AGimnáziumRomán-
8Dan Mara MariaXI. DTársadalomtudományRománHumán
9Dodoşi Alexandra RalucaX. DTermészettudományRománReál
10Dogaru AndreeaX. DTermészettudományRománReál
11Feşteu Iris AndreeaIV. AElemi osztályRomán-
12Harpa Mihai AlexandruXII. ETársadalomtudományRománHumán
13Incze Blanka AnnaX. DTermészettudományRománReál
14Marcu Anamaria LuisaXII. ETársadalomtudományRománHumán
15Marica IanisIV. AElemi osztályRomán-
16Mkrtchyan ElenaXII. ETársadalomtudományRománHumán
17Moldovan Mădălina BiancaXII. CTermészettudományRománReál
18Mureşan Iarina MedeeaIV. AElemi osztályRomán-
19Musgociu AlexandraXII. ETársadalomtudományRománHumán
20Naghi-Pădurean Maria AlexandraXII. ETársadalomtudományRománHumán
21Rusu Alexandra IoanaVI. AGimnáziumRomán-
22Sărmăşan Paul TiberiuVII. AGimnáziumRomán-
23Socaciu Ana MariaXI. DTársadalomtudományRománHumán
24Şteţco Patricia AlexandraXII. ETársadalomtudományRománHumán
25Târşoagă Mădălina EcaterinaXII. ETársadalomtudományRománHumán
26Vajda Ingrid EvelinVI. AGimnáziumRomán-
27Vale Doina LoredanaX. FTermészettudományRománReál

Sportolói kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Boroş Maria AlexandraIII. AElemi osztályRomán-
2Cengher Andrei FlorinX. AMatematika-InformatikaRománReál
3Dodoşi Alexandra RalucaX. DTermészettudományRománReál
4Oană Anamaria FedericaIII. AElemi osztályRomán-
5Şandru George GabrielIV. AElemi osztályRomán-
6Văsieşiu VictorX. AMatematika-InformatikaRománReál
7Zamfir Bianca AlexandraX. CTermészettudományRománReál

Hűség az iskolához

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Boţan Larisa DenisaXII. ETársadalomtudományRománHumán
2Ilovan Mara ConstantinaXII. CTermészettudományRománReál
3Mărginean Raul DanielXI. EFilológiaRománHumán
4Merdariu AndreeaXI. AMatematika-InformatikaRománReál
5Moldovan Mădălina BiancaXII. CTermészettudományRománReál
6Muscă Antonia MariaXII. ETársadalomtudományRománHumán
7Negovan TaniaXII. CTermészettudományRománReál
8Pogăcean Manuela ClaudiaXII. CTermészettudományRománReál
9Ţîrlea Julia CasinaXII. ETársadalomtudományRománHumán

Önkéntesség

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Almăşan Andreea DeliaX. EFilológiaRománHumán
2Archiudean Mădălina LucianaX. EFilológiaRománHumán
3Barabási BernadettXI. GTársadalomtudományMagyarHumán
4Bartha Petra AntoniaXI. EFilológiaRománHumán
5Boţan Larisa DenisaXII. ETársadalomtudományRománHumán
6Căpîlna Meda AndreeaX. FTársadalomtudományRománHumán
7Chiluţi MihaiX. DTermészettudományRománReál
8Chiriţă-Constantinescu AlexandraX. CTermészettudományRománReál
9Cotoară AlexandraX. EFilológiaRománHumán
10Dobre Eduard ŞerbanXI. DTársadalomtudományRománHumán
11Dodoşi Alexandra RalucaX. DTermészettudományRománReál
12Dogaru AndreeaX. DTermészettudományRománReál
13Frigură PaulX. DTermészettudományRománReál
14Harpa Diana MariaX. EFilológiaRománHumán
15Husariu Andreea MariaXII. ETársadalomtudományRománHumán
16Ilovan Ilinca IoanaX. AMatematika-InformatikaRománReál
17Ilovan Mara ConstantinaXII. CTermészettudományRománReál
18Incze Blanka AnnaX. DTermészettudományRománReál
19Luţaş RăzvanX. DTermészettudományRománReál
20Martin Anda LarisaXI. EFilológiaRománHumán
21Mărginean Maria AlexandraXI. EFilológiaRománHumán
22Mărginean Raul DanielXI. EFilológiaRománHumán
23Moldovan Mădălina BiancaXII. CTermészettudományRománReál
24Molnar Călin DragoşXI. DTársadalomtudományRománHumán
25Morar AlisXI. DTársadalomtudományRománHumán
26Mureşan Corina AdelaXII. DTermészettudományRománReál
27Muscă Antonia MariaXII. ETársadalomtudományRománHumán
28Naghi-Pădurean Maria AlexandraXII. ETársadalomtudományRománHumán
29Natea Iris AndraX. DTermészettudományRománReál
30Negovan TaniaXII. CTermészettudományRománReál
31Oltean Oana ŞtefaniaXII. ETársadalomtudományRománHumán
32Petca Daria MihaelaX. AMatematika-InformatikaRománReál
33Pintea Larisa MariaX. EFilológiaRománHumán
34Pogăcean Manuela ClaudiaXII. CTermészettudományRománReál
35Poienar Alexandra GabrielaXII. ETársadalomtudományRománHumán
36Pop Sabin AlexandruXI. AMatematika-InformatikaRománReál
37Sarca Iulia LoredanaX. EFilológiaRománHumán
38Şova Maria AdelinaX. DTermészettudományRománReál
39Târşoagă Mădălina EcaterinaXII. ETársadalomtudományRománHumán
40Todoran Rareş ConstantinX. FTársadalomtudományRománHumán
41Ţîrlea Julia CasinaXII. ETársadalomtudományRománHumán
42Ujică AlexandraXII. ETársadalomtudományRománHumán
43Ungur Mirela LigiaXII. ETársadalomtudományRománHumán
44Zeceş RăzvanXI. EFilológiaRománHumán

A 2016-2017-es tanévben odaítélt összes díjjak száma 141.


mecsigla O K MOktatási és Kutatási Minisztérium

facebook Facebook Like Unirea Nemzeti Kollégium Trafic Ranking trafic