sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Kiválóság díjak 2020

Táblázatok a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2019-2020-as tanévben Kiválóság Díjjal jutalmazott diákjaival. Ezeket a díjakat évente adják át az Unirea Nemzeti Kollégium napjain. A táblázatok betűrendi sorrendbe vannak rendezve.

Kiválóság díjak

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Azbe-Vălcescu RăzvanVI. AGimnáziumRomán-
2Badiu Sara ElisaX. EFilológiaRománHumán
3Bălaşa Ana KarinaX. CTermészettudományRománReál
4Bândilă Darius MihaiVII. AGimnáziumRomán-
5Biro Georgiana BiancaX. DTársadalomtudományRománHumán
6Blaga AlexandraIX. AMatematika-InformatikaRománReál
7Budău Paul AngeloXI. CTermészettudományRománReál
8Căpăţînă DavidV. AGimnáziumRomán-
9Cătană PatriciaXII. DTársadalomtudományRománHumán
10Cârje IuliaVII. BGimnáziumRomán-
11Ciocan Ariana RoxanaVI. AGimnáziumRomán-
12Cîmpean MaraX. AMatematika-InformatikaRománReál
13Conţiu Rafael HadrianX. BTermészettudományRománReál
14Coroian IoanaV. AGimnáziumRomán-
15Creţa Cezara MariaVI. AGimnáziumRomán-
16Cucueet RaulV. AGimnáziumRomán-
17Florea Fabiana MariaXII. DTársadalomtudományRománHumán
18Gheorghe Ionuţ AlexandruXII. EFilológiaRománHumán
19Gorea Denisa MariaIX. AMatematika-InformatikaRománReál
20Jerca HaraldVII. AGimnáziumRomán-
21Jîrcan Alexandru AlinXII. AMatematika-InformatikaRománReál
22Jurje Denisa BiancaXII. DTársadalomtudományRománHumán
23Luca Alexandra LorenaXI. CTermészettudományRománReál
24Macovei Raluca IoanaXII. BTermészettudományRománReál
25Mare Eric DanielV. AGimnáziumRomán-
26Moldovan Carmen MariaXI. EFilológiaRománHumán
27Mureşan David ŞtefanVI. AGimnáziumRomán-
28Oltean Alexandra GabrielaXI. DTársadalomtudományRománHumán
29Oprea Tereza EmiliaXII. AMatematika-InformatikaRománReál
30Pirlea-Maier Maria BiancaX. AMatematika-InformatikaRománReál
31Pogaci Tudor AndreiV. AGimnáziumRomán-
32Pop Oana CarinaXII. DTársadalomtudományRománHumán
33Popa Maria DenisaX. DTársadalomtudományRománHumán
34Puşcaş Marissa NoémiX. DTársadalomtudományRománHumán
35Radu Darius RăzvanXII. AMatematika-InformatikaRománReál
36Seiranian GaliaX. DTársadalomtudományRománHumán
37Sîrb IlincaXI. CTermészettudományRománReál
38Sîrbu VladXII. AMatematika-InformatikaRománReál
39Stoica Maria CarmenXII. CTermészettudományRománReál
40Şerban Radu GeorgeVII. BGimnáziumRomán-
41Şincan Alexandru ConstantinVI. AGimnáziumRomán-
42Tatár EduardXI. CTermészettudományRománReál
43Togănel Ana CarinaXII. EFilológiaRománHumán
44Toncian Rareş AdrianXII. EFilológiaRománHumán
45Toşa DavidX. AMatematika-InformatikaRománReál
46Vlad Antonia MariaX. BTermészettudományRománReál
47Vlad Ioana MariaXI. BTermészettudományRománReál
48Vlad Radu AlinV. AGimnáziumRomán-

Kulturális-Művészi-Sportolói kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Căluşer Bianca ClaudiaXII. DTársadalomtudományRománHumán
2Cîmpan MariaIII. AElemi osztályRomán-
3Conţiu Rafael HadrianX. BTermészettudományRománReál
4Coșarcă Tania CristianaXI. BTermészettudományRománReál
5Curta Dalia AlexandrinaXII. BTermészettudományRománReál
6Curticăpean ArianaII. AElemi osztályRomán-
7Grigor Andreea CosminaXII. EFilológiaRománHumán
8Logigan Sorina ElenaXII. DTársadalomtudományRománHumán
9Marin Diana IzabelaX. CTermészettudományRománReál
10Mircea Otto VictorII. AElemi osztályRomán-
11Oprea Diana CosminaXII. DTársadalomtudományRománHumán
12Rusu Alexandra GianinaXII. CTermészettudományRománReál
13Sipos Karina ŞtefaniaX. BTermészettudományRománReál
14Şandor Ana DenisaXII. DTársadalomtudományRománHumán
15Şerban Sebastian MihaiXI. AMatematika-InformatikaRománReál
16Togănel Ana CarinaXII. EFilológiaRománHumán

Hűség az iskolához

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Brustur OtiliaXII. CTermészettudományRománReál
2Fodor Denisa AnamariaXI. CTermészettudományRománReál
3Mănişor Bianca ElenaXII. CTermészettudományRománReál
4Murar Ana IasminaXI. EFilológiaRománHumán
5Pîncă AdelinaXI. DTársadalomtudományRománHumán
6Rusu Alexandra GianinaXII. CTermészettudományRománReál

Önkéntesség

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Boambă Ovidiu VasileXI. AMatematika-InformatikaRománReál
2Brudan Andrada RalucaXI. DTársadalomtudományRománHumán
3Butariu Andreea MariaXI. BTermészettudományRománReál
4Conţiu Antonia TeodoraXI. BTermészettudományRománReál
5Cristea Raul AlexandruXI. AMatematika-InformatikaRománReál
6Fodor Denisa AnamariaXI. CTermészettudományRománReál
7Hancu Oana MariaXI. CTermészettudományRománReál
8Iosif IoanaXI. CTermészettudományRománReál
9Lazăr VladXI. AMatematika-InformatikaRománReál
10Matei Carla JuliaXII. DTársadalomtudományRománHumán
11Mărginean Teodora LaviniaXII. CTermészettudományRománReál
12Moldovan Radu CătălinXII. CTermészettudományRománReál
13Rad Andrei RaduX. BTermészettudományRománReál
14Roman Daria MariaX. BTermészettudományRománReál
15Rus TeodoraXI. BTermészettudományRománReál
16Sipos Karina ŞtefaniaX. BTermészettudományRománReál
17Stoica Maria CarmenXII. CTermészettudományRománReál
18Ungur Andreea CristinaX. BTermészettudományRománReál
19Vlad Antonia MariaX. BTermészettudományRománReál

Junior Kiválóság

Sz.Név OsztálySzakTagozatProfil
1Bâlc Tudor MihaiIV. AElemi osztályRomán-
2Bota Sebastian DumitruIV. AElemi osztályRomán-
3Bucur Raul AlexandruII. AElemi osztályRomán-
4Bumbac Ileana MariaIV. AElemi osztályRomán-
5Colcer SoniaIV. AElemi osztályRomán-
6Cotoi Tudor IanisIV. AElemi osztályRomán-
7Creţa Codrin Nicolae MartinIV. AElemi osztályRomán-
8Horga Ana SofiaII. AElemi osztályRomán-
9Laslo NadiaIII. AElemi osztályRomán-
10Moldovan Andrei VasileIV. AElemi osztályRomán-
11Mora David ConstantinII. AElemi osztályRomán-
12Morar Maria MonicaIII. AElemi osztályRomán-
13Roşca Ioana AndaIV. AElemi osztályRomán-
14Szasz David ChristianII. AElemi osztályRomán-
15Tulbure Alex CristianII. AElemi osztályRomán-

A 2019-2020-es tanévben odaítélt összes díjjak száma 104.


mecsigla O K MOktatási és Kutatási Minisztérium

facebook Facebook Like Unirea Nemzeti Kollégium Trafic Ranking trafic