sigla

Alumni Unirea Nemzeti Kollégium

Országos olimpiászosok galéria

5 vagy több országos olimpiászon résztvevő diákok

Cîmpeanu Oana Maria, Biológia, Kémia, Fizika, Matematika, Föld Tudományai
Cîmpeanu Oana Maria, Biológia, Kémia, Fizika, Matematika, Föld Tudományai
Cristian Flavia Bianca, Biológia, Föld Tudományai
Cristian Flavia Bianca, Biológia, Föld Tudományai
Băjan Ioana, Kémia, Föld Tudományai
Băjan Ioana, Kémia, Föld Tudományai
Cernat Diana, Földrajz, Föld Tudományai
Cernat Diana, Földrajz, Föld Tudományai
Corbet-Nits Andrei, Angol nyelv, Francia nyelv
Corbet-Nits Andrei, Angol nyelv, Francia nyelv
Georgescu Sabina, Matematika
Georgescu Sabina, Matematika

4 országos olimpiászon résztvevő diákok

Chiorean Tudor Octavian, Informatika, Angol nyelv
Chiorean Tudor Octavian, Informatika, Angol nyelv
Grebenişan Maria Andreea, Biológia
Grebenişan Maria Andreea, Biológia
Horea Horea Ştefan, Informatika, Ifjak Tudománya
Horea Horea Ştefan, Informatika, Ifjak Tudománya
Loghin Andreea Carla, Román nyelv
Loghin Andreea Carla, Román nyelv
Moldovan Andrei, Informatika
Moldovan Andrei, Informatika
Morar Andreea, Latin nyelv
Morar Andreea, Latin nyelv
Roşianu Flavia, Biológia
Roşianu Flavia, Biológia
Şamsudean Larisa Cristina, Kémia, Román nyelv
Şamsudean Larisa Cristina, Kémia, Román nyelv
Ujică Alexandra, Történelem, Társadalomtudományok
Ujică Alexandra, Történelem, Társadalomtudományok
Vlasiu Flavius, Fizika, Informatika
Vlasiu Flavius, Fizika, Informatika

3 országos olimpiászon résztvevő diákok

Cojocaru Vicenţiu, Informatika, Matematika
Cojocaru Vicenţiu, Informatika, Matematika
Cormoş Adelina Maria, Biológia
Cormoş Adelina Maria, Biológia
Daroczi Sandra, Francia nyelv
Daroczi Sandra, Francia nyelv
Mkrtchyan Elena, Francia nyelv
Mkrtchyan Elena, Francia nyelv
Moldovan Diana Lavinia, Román nyelv
Moldovan Diana Lavinia, Román nyelv
Morar Anca, Történelem
Morar Anca, Történelem
Oltean Oana Ştefania, Pszichológia
Oltean Oana Ştefania, Pszichológia
Ploscar Camelia Denisa, Francia nyelv, Latin nyelv
Ploscar Camelia Denisa, Francia nyelv, Latin nyelv
Pop Anca Maria, Német nyelv, Román nyelv
Pop Anca Maria, Német nyelv, Román nyelv
Rusu Andreea, Kultúra / Szellemiség, Angol nyelv
Rusu Andreea, Kultúra / Szellemiség, Angol nyelv
Şeulean Andreea Cosmina, Latin nyelv
Şeulean Andreea Cosmina, Latin nyelv
Tăbăcar Mircea, Fizika, Matematika
Tăbăcar Mircea, Fizika, Matematika
Tolan Cristian, Informatika
Tolan Cristian, Informatika
Toşa Andrei, Informatika
Toşa Andrei, Informatika
Turturică Răzvan, Informatika
Turturică Răzvan, Informatika
Văsieşiu Victor, Informatika, Iskolai sport - sakk
Văsieşiu Victor, Informatika, Iskolai sport - sakk
Vultur Oana, Német nyelv
Vultur Oana, Német nyelv

2 országos olimpiászon résztvevő diákok

Boca Alexandra Ştefana, Francia nyelv
Boca Alexandra Ştefana, Francia nyelv
Chelărescu Paul Constantin, Föld Tudományai
Chelărescu Paul Constantin, Föld Tudományai
Cîmpeanu Radu, Angol nyelv
Cîmpeanu Radu, Angol nyelv
Cociş Vlad, Angol nyelv
Cociş Vlad, Angol nyelv
Crişan Andrada, Matematika
Crişan Andrada, Matematika
Cristescu Liviu, Informatika
Cristescu Liviu, Informatika
Fărcaş Ionuţ, Informatika, Iskolai sport - sakk
Fărcaş Ionuţ, Informatika, Iskolai sport - sakk
Gherman Anda Veronica, Biológia
Gherman Anda Veronica, Biológia
Hărşan Raluca, Román nyelv, Vallás
Hărşan Raluca, Román nyelv, Vallás
Hóka Timea, Magyar nyelv
Hóka Timea, Magyar nyelv
Imre Eszter, Filozófia, Magyar nyelv
Imre Eszter, Filozófia, Magyar nyelv
Matei Adrian, Biológia
Matei Adrian, Biológia
Mihalache Ioana Cătălina, Biológia
Mihalache Ioana Cătălina, Biológia
Moldovan Andreea Cristina, Kémia
Moldovan Andreea Cristina, Kémia
Natea Liviu Adrian, Földrajz
Natea Liviu Adrian, Földrajz
Pop Diana Serena, Történelem
Pop Diana Serena, Történelem
Purcar David Andrei, Matematika
Purcar David Andrei, Matematika
Rad Emanuel, Informatika
Rad Emanuel, Informatika
Turdean Alexandru, Informatika
Turdean Alexandru, Informatika
Umbrărescu Cosmin Ştefan, Német nyelv
Umbrărescu Cosmin Ştefan, Német nyelv
Vunvulea Mariana, Fizika
Vunvulea Mariana, Fizika

1 országos olimpiászon résztvevő diákok

Albert Magdolna, Gazdaságtan
Albert Magdolna, Gazdaságtan
Berde Ruxandra, Matematika
Berde Ruxandra, Matematika
Berindeie Daniel, Matematika
Berindeie Daniel, Matematika
Blaga Cristian Ioan, Informatika
Blaga Cristian Ioan, Informatika
Bonta Vlad Valentin, Informatika
Bonta Vlad Valentin, Informatika
Boţan Matei, Föld Tudományai
Boţan Matei, Föld Tudományai
Bucşea Maria, Román nyelv
Bucşea Maria, Román nyelv
Cândea Oana Veronica, Vallás
Cândea Oana Veronica, Vallás
Cimpoieru Andreea, Biológia
Cimpoieru Andreea, Biológia
Cioban Dorina Oana, Vallás
Cioban Dorina Oana, Vallás
Ciurca Tudor, Informatika
Ciurca Tudor, Informatika
Cloanţă Andreea Marilena, Vallás
Cloanţă Andreea Marilena, Vallás
Codarcea Tudor, Történelem
Codarcea Tudor, Történelem
Costea Dorina Gabriela, Gazdaságtan
Costea Dorina Gabriela, Gazdaságtan
Csibi Kriszta Zsuzsánna, Magyar nyelv
Csibi Kriszta Zsuzsánna, Magyar nyelv
Dan Alexandru, Informatika
Dan Alexandru, Informatika
Doriani Daria Patricia, Történelem
Doriani Daria Patricia, Történelem
Dumitru Flavia, Román nyelv
Dumitru Flavia, Román nyelv
Gliga Paula Maria, Földrajz
Gliga Paula Maria, Földrajz
Haneş Oana Alexandra, Történelem
Haneş Oana Alexandra, Történelem
Harhoi Radu, Informatika
Harhoi Radu, Informatika
Hilbert Dennis, Matematika
Hilbert Dennis, Matematika
Hîrlav Gabriel, Történelem
Hîrlav Gabriel, Történelem
Hopîrtean Anca, Történelem
Hopîrtean Anca, Történelem
Ilovan Mara Constantina, Román nyelv
Ilovan Mara Constantina, Román nyelv
Iuşan Andreea Diana, Vallás
Iuşan Andreea Diana, Vallás
Laszlo-Dan Ioana, Román nyelv
Laszlo-Dan Ioana, Román nyelv
Lazăr Alina, Francia nyelv
Lazăr Alina, Francia nyelv
Lazăr Bianca, Francia nyelv
Lazăr Bianca, Francia nyelv
Lucaciu Daria, Földrajz
Lucaciu Daria, Földrajz
Magos Izabella, Román nyelv
Magos Izabella, Román nyelv
Mazilu Alina Alexandra, Logika
Mazilu Alina Alexandra, Logika
Medeşfălean Ramona, Földrajz
Medeşfălean Ramona, Földrajz
Mezei Zsolt, Fizika
Mezei Zsolt, Fizika
Micu Andreea Maria, Kémia
Micu Andreea Maria, Kémia
Miron Raul, Matematika
Miron Raul, Matematika
Moga Anca Ioana, Kémia
Moga Anca Ioana, Kémia
Moga Maria Alexandra, Föld Tudományai
Moga Maria Alexandra, Föld Tudományai
Moldovan Cezara Anca Denisa, Biológia
Moldovan Cezara Anca Denisa, Biológia
Moldovan Roxana Simona, Történelem
Moldovan Roxana Simona, Történelem
Morariu Răzvan, Informatika
Morariu Răzvan, Informatika
Moşneag Ioana Emilia, Történelem
Moşneag Ioana Emilia, Történelem
Mureşan Bogdan, Informatika
Mureşan Bogdan, Informatika
Mureşan Corina Adela, Latin nyelv
Mureşan Corina Adela, Latin nyelv
Németh Emese Mária, Vallás
Németh Emese Mária, Vallás
Nicoară Mădălina, Latin nyelv
Nicoară Mădălina, Latin nyelv
Nistor Mirela, Matematika
Nistor Mirela, Matematika
Niţă Dan Lucian, Történelem
Niţă Dan Lucian, Történelem
Oltean Ştefan, Fizika
Oltean Ştefan, Fizika
Pasidea Julia Georgiana, Francia nyelv
Pasidea Julia Georgiana, Francia nyelv
Petculescu Carina, Matematika
Petculescu Carina, Matematika
Pişcu Vlad, Fizika
Pişcu Vlad, Fizika
Pogăcean Manuela Claudia, Biológia
Pogăcean Manuela Claudia, Biológia
Pui Carmen Andreea, Pszichológia
Pui Carmen Andreea, Pszichológia
Radu Adina Maria, Matematika
Radu Adina Maria, Matematika
Romonţi Mara, Pszichológia
Romonţi Mara, Pszichológia
Sabău Iulia Oana, Latin nyelv
Sabău Iulia Oana, Latin nyelv
Seiranian Meri, Iskolai sport - sakk
Seiranian Meri, Iskolai sport - sakk
Sermăşan Horaţiu Daniel, Földrajz
Sermăşan Horaţiu Daniel, Földrajz
Şoptărean Laura Mădălina, Pszichológia
Şoptărean Laura Mădălina, Pszichológia
Ştefan Sebastian, Informatika
Ştefan Sebastian, Informatika
Suciu Eusebiu, Alkalmazott informatika
Suciu Eusebiu, Alkalmazott informatika
Széles Szabolcs, Angol nyelv
Széles Szabolcs, Angol nyelv
Văcar Anda Valeria, Biológia
Văcar Anda Valeria, Biológia
Vultur Ilinca, Német nyelv
Vultur Ilinca, Német nyelv

mecsigla O O M Országos Oktatási Minisztérium

facebook Facebook Like Unirea Nemzeti Kollégium Trafic Ranking