sigla
Evenimente Colegiul Naţional „Unirea”

Concursul „Simon Petru” 2017

Rezultatele concursului de matematică „Simon Petru” organizată de Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş în colaborare cu Inspectoratul Şcolar Judeţean Mureş din anul şcolar 2016-2017 (ediţia a XVII-a). Tabelele se pot sorta după coloana Nume sau Loc.

Clasa a V-a

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Anghel MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”-
2Bejan KarinaRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş-
3Biblia RobertMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin-
4Biró CatincaRomânăŞcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu”-
5Bodó BenceMaghiarăŞcoala Gimnazială „Europa”MS
6Borş AlexandruRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”I
7Buţiu Carla DianaRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin-
8Căluşer CiprianRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”M
9Cazacu MălinaRomânăColegiul Național „Unirea”-
10Cernea CezarRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”M
11Cioată Ariana MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Mirona” - Reghin-
12Cioltan ŞtefanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
13Costin Paula DenisaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”MS
14Czuczusi EmilRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”MS
15Dicui Cosmin AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”-
16Duicu TudorRomânăColegiul Național „Unirea”-
17Fabian FlaviusRomânăColegiul Național „Unirea”-
18Farkas MihneaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
19Genovesi VenusiaRomânăColegiul Național „Unirea”-
20Ghinda Alexandru GeorgeRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin-
21Gliga Rares DumitruRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin-
22Hădărig Bogdan AndreiRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
23Hang David SilvanRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
24Huza NorisRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”M
25Indreica AntoniaRomânăColegiul Național „Unirea”-
26Joarză MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - ReghinMS
27Kardos DeliaRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”-
28Lichinţan AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
29Măluţan AndradaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”M
30Moldovan Ana IlincaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”-
31Moldovan RianaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
32Morar IuliaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
33Morari StefanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
34Munteanu AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”M
35Munteanu TudorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”I
36Nagy AncaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
37Neamţu IoanaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
38Ogrean Darius DanielRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
39Pascan Diana MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin-
40Pastor ŞerbanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
41Pop Traian ValentinRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”-
42Puşcaş LucaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”II
43Racheriu AndradaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
44Rad RareşRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”MS
45Romanti David GrigoreRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin-
46Rusu AlexandruRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”M
47Rusu PaulRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”MS
48Sămărtean DenisaRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”-
49Sand DavidRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
50Şandor ŞtefanRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”MS
51Sărac MirunaRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”-
52Simion Sonia GabrielaRomânăŞcoala Gimnazială „Mirona” - Reghin-
53Simon LászlóMaghiarăŞcoala Gimnazială „Europa”M
54Şipoş PaulRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
55Somesan AncaRomânăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”-
56Somesan FlaviusRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
57Şoş DariusRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
58Stan DenisaRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 Ludus-
59Stan PaulRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”-
60Stoica MarcelaRomânăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin-
61Suciu SoniaRomânăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin-
62Suteu IulianRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”-
63Tiţiu Anca AndreeaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
64Tiţiu IoanaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
65Toma RalucaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
66Toncean OanaRomânăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”MS
67Toth SzilárdRomânăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”MS
68Trifan PaulaRomânăŞcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu”MS
69Turc AlexRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş-
70Varadi StelianRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”III
71Varodi AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin-
72Vîlcan AdrianRomânăColegiul Național „Unirea”-
73Viţa CristianRomânăColegiul Național „Unirea”MS
74Vultur TudorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
75Zalum AndreiRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-

Clasa a VI-a

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Ardeleanu AlexRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”M
2Atănăsoaie MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin-
3Barta-Zágoni BernadettMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”I
4Béres JánosMaghiarăŞcoala Gimnazială „Traian” - Târnăveni-
5Blaga AlexandraRomânăColegiul Naţional „Unirea”MS
6Bloj Ana NicoletaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
7Cerghizan TudorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”-
8Ciurba AndreiRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
9Costinas DanielRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”-
10Culda Mira TeodoraRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin-
11Dumbrăvean Katai JuliaMaghiarăŞcoala Gimnazială „George Coşbuc”-
12El Sawy OmarRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
13Florescu AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
14Fulop Ovidiu IoanRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin-
15Gorea DenisaRomânăColegiul Naţional „Unirea”II
16Grebenis GetaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
17Hancu Alexandru AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”MS
18Hoffman IzabelaRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”MS
19Horga IoanaRomânăColegiul Naţional „Unirea”III
20Hurubă TeodoraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
21Lascău AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş-
22Mărginean Maria GiorgianaRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”-
23Moldovan PetraRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”-
24Mureşan VictorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”-
25Nagy ZsuzsaMaghiarăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”III
26Naşca AlexandruRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”-
27Nemeş MaraRomânăŞcoala Gimnazială „George Coşbuc”MS
28Nistor ValentinRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
29Oltean ElisaRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”I
30Oltean IoanaRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”-
31Peţan IoanaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
32Réman AttilaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”MS
33Rusu IoanaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
34Szarics IuliaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
35Tegla BogdanRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
36Tiţiu ClaudiuRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
37Tompea LucaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
38Trif AmaliaRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
39Ujfalusi ÁbelMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - ReghinMS
40Vajda PéterMaghiarăŞcoala Gimnazială „Europa”MS
41Vasiu AndreeaRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”-
42Vlad Andreea RianaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”MS
43Zaharie Andreea MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin-

Clasa a VII-a

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Antal Szabolcs LorándMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin-
2Antal Szilárd LeventeMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin-
3Avram AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”MS
4Bartos TamaraMaghiarăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”M
5Bató KatalinMaghiarăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”-
6Benkő SzilárdMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - ReghinMS
7Botica AndradaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
8Cîmpean MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”II
9Cindea AnaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”-
10Duca Mara AntoniaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
11Guta RazvanRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş-
12Joarză IuliaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin-
13Kacsó Chris SándorRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”I
14Kis AnitaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”M
15Mora EmmaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
16Ojog AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială „Ioan Vlăduţiu” – Luduş-
17Oltean AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”-
18Oprisor MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”III
19Pirlea BiancaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”-
20Pop Alexandra MariaRomânăŞcoala Gimnazială - SîncraiMS
21Pop BogdanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”MS
22Pop Marc AlexandruMaghiarăLiceul Vocaţional de Artă-
23Sandru Kara MedeeaRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”-
24Sipos BogdanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”M
25Stoica NataliaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”M
26Tiţiu MonicaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut-
27Toşa DavidRomânăColegiul Național „Unirea”MS
28Trifan PetruRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş-
29Tudor MihneaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”-
30Vas PéterMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
31Vlad AntoniaRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”-

Clasa a VIII-a

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Bomba OvidiuRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
2Borsan AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”II
3Buzan CatalinaRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”-
4Chelărescu MaraRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
5Ciuchina Szabo RalucaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”M
6Deé-Lukács GergelyMaghiarăLiceul Vocaţional de Artă-
7Degeu VladRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”I
8Grama Andrei DanielRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin-
9Hategan VladRomânăŞcoala Gimnazială „Ioan Vlăduţiu” – LuduşIII
10Imre TamásMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”M
11Moldovan NicolaeRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
12Nemeş MagdaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
13Onac CristianaRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”-
14Pop SabinaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
15Racoţi StelianRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
16Sălăgean BrianaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
17Şamşudean LarisaRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
18Szilágyi Sándor ZsoltMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
19Tatar IarinaRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş-

Clasa a IX-a (Matematică-Informatică)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Bentea BogdanRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
2Cojocaru VicențiuRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
3Dumbravean Kátai DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
4Florea CiprianRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”II
5Fodor Orsolya SzilviaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
6Huciu IrisRomânăColegiul Naţional „Unirea”III
7Jakab EteleMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
8Kiss BorbálaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
9Kiss Imre DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
10Mózsa AttilaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
11Oprea FlorinRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
12Oprea TerezaRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
13Racheriu NicolaeRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
14Robu RazvanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”I
15Vultur IrinaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-

Clasa a IX-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Bota AncuţaRomânăLiceul Teoretic „Gheorghe Marinescu”-
2Horga MirunaRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
3Iclănzan SiminaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
4Macovei RalucaRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
5Mărginean TeodoraRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
6Simedrea MaraRomânăColegiul Naţional „Unirea”MS
7Sonea ŞtefanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”I

Clasa a X-a (Matematică-Informatică)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Burje MariaRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara-
2Cloţan AndreiRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara-
3Coman ClaudiuRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
4Costea AlexandraRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
5Damó FerencMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
6Feier TeodoraRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”III
7Ferencz DánielMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”M
8Greab AlexRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
9Lobont SilviaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”-
10Măcean MariusRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”II
11Péntek Balázs ZsoltMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
12Pețan PaulRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
13Popa Müller DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
14Purcar DavidRomânăColegiul Naţional „Unirea”I
15Rusu CasianRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara-
16Tânţ RareşRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - SighişoaraM

Clasa a X-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Chiluţi MihaiRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
2Cioloca IoanaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
3Gáspár OrsolyaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
4Ivácson IngridMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
5Kis CsengeMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”III
6Kovács AndreaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”I
7Lazăr BogdanRomânăLiceul Teoretic „Gheorghe Marinescu”M
8Maiorescu AnemonaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
9Nagy ErzsébetMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
10Pașcanu AncaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
11Sara MirunaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
12Șărban DenisaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
13Zalányi EszterMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”II

Clasa a XI-a (Matematică-Informatică)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Béres Duha CsongorMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
2Blaga BogdanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”I
3Ciurba AndreiRomânăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin-
4Cotoi AndreeaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
5Fülöp MártonMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”M
6Hilbert DenisRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
7Köllő MagorMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
8Moldovan RaulRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
9Nagy AntalMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
10Szász TamásMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
11Tenie Anda SoranaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”II

Clasa a XI-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Băcilă VicențiuRomânăColegiul Naţional „Unirea”MS
2Bancoș AlexandraRomânăColegiul Naţional „Unirea”MS
3Biriș BrianaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
4Biris VictoriaRomânăLiceul Tehnologic - Iernut-
5Constantea TeodorRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”II
6Ghira DianaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
7Hădărean EsteraRomânăColegiul Naţional „Unirea”MS
8Ilieș AndreeaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
9Marcu OvidiuRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
10Moldovan CezaraRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
11Puskás DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”I
12Suciaghi BogdanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”M
13Șuta GeorgianaRomânăLiceul Tehnologic - IernutM
14Szakács ZoltánMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”III
15Vințeler Laura RafaelaRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara-

Clasa a XII-a (Matematică-Informatică)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Băjan VladRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
2Harhoi RaduRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
3Hârșan SabinRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
4Keresztes Levente AttilaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”III
5Rus RaulRomânăColegiul Tehnic „Andrei Bârseanu” - TârnăveniI
6Stroia VladRomânăColegiul Tehnic „Andrei Bârseanu” - TârnăveniM
7Szabó Ágnes KrisztaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”II
8Tătaru MariusRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
9Toșa AndreiRomânăColegiul Naţional „Unirea”MS

Clasa a XII-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaLoc
1Albu DorisRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
2Aszalos SzilviaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”-
3Chirteș AndraRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
4Ciurba AntoniaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
5Doja MirunaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
6Mureșan CorinaRomânăColegiul Naţional „Unirea”II
7Stângaciu AndreiRomânăColegiul Naţional „Unirea”M
8Tănase BogdanaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
9Tătar AndradaRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
10Tătar CristianRomânăColegiul Naţional „Unirea”I
11Tătar DianaRomânăLiceul Teoretic „Gheorghe Marinescu”-
12Tőkés Ruxandra EvelynRomânăColegiul Naţional „Unirea”-
zip Subiecte şi bareme „Simon Petru” 2017 (14 descărcări)

mecsigla M E CMinisterul Educaţiei și Cercetării

Tîrgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România