Galériák Unirea Nemzeti Kollégium

Zalai társkapcsolat 2013

A 2013 április 2-9, valamint a május 6-11 közötti időszakban a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium diákjai társkapcsolatban vettek részt a magyarországi zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium diákjaival.

Zalai társkapcsolat 2013 Galéria (Top 8)

Zrínyi Miklós gimnáziumi csoport, Mogyorós-tó, Szováta
Zrínyi Miklós gimnáziumi csoport, Medve-tó, Szováta
Zrínyi Miklós gimnáziumi csoport, Só-szoros, Parajd
Zrínyi Miklós gimnáziumi csoport, Békás-szoros
Unirea Nemzeti kollégiumi csoport, Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg
Diákok, Kovács Tibor osztályfőnök, Vadászati Múzeum, Keszthely
Farkas Iván osztályfőnök, diákok, Festetics Kastély, Keszthely
Unirea Nemzeti kollégiumi csoport, Kovács Tibor és Kozma Tamás osztályfőnökök, Badacsony

Iskolánk, az Unirea Nemzeti Kollégium hagyományát folytatva 2013 április-májusában került sor a zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnáziummal létrejött társkapcsolat újjabb — immár 16. — fejezetének lebonyolítására. Vendégeink csapata, melyet a gimnázium IX. N osztályának 33 diákja alkotott, Kovács Tibor osztályfőnök, Stárics Roland és Simon Endre kísérő kísérő tanár vezetésével május 6-11 között tartózkodott nálunk. A szervezés lebonyolítását Kozma Tamás, a X. B valamint Farkas Iván, a X. G osztályfőnöke vállalta, akiket munkájukban Csifó László Loránd tanár segített. Köszönjük a szülők, az Unirea Nemzeti Kollégium vezetőségének és a kollegáink támogatását, segítségét.

A Zalai társkapcsolat 2013 galéria tartalma 28 kép. A galéria feltőltésének dátuma volt. Az utolsó frissítés dátuma pedig volt. A képcsomag letöltések száma 38.

galery33 Galéria Zalai társkapcsolat 2013 (28 kép)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia