Galériák Unirea Nemzeti Kollégium

Unirea Karácsonykor 2012

Az unireás hagyományoknak megfelelően a Karácsonyi Ünnepélyre az Unirea Nemzeti Kollégium sporttermében került sor 2012. december 18-án.

Unirea Karácsonykor 2012 Galéria (Top 8)

Karácsonyi vásár, Unirea Nemzeti Kollégium
Chira Cristiana igazgató, dr. Stănescu Aurora Manuela aligazgató
Karácsonyi Ünnepély
Diák kórus, Karácsonyi Ünnepély, Unirea Nemzeti Kollégium
II A, diákok nemzeti viseletben, Unirea Nemzeti Kollégium
Karácsonyi Ünnepély, Unirea Nemzeti Kollégium
Popa Cezara és Blaga Şerban, sport tánc, lassú keringő, Karácsonyi Ünnepély
Tanár kórus, Lukács Tünde tanárnő, Karácsonyi Ünnepély

Beburkolva a meleg gondolatok és az ünnepek titokzatos varázsába az Unirea Nemzeti Kollégium tanulói, azok tanárai és szülei együtt élték meg az unireás havas Karácsony örömét egy szép ünnepi mozzanatban, amelyet 2012. december 18-án szerveztek. A mozzanatok a mi lépteink nyomát tükrözték a hólepte lelkekben a karácsonyi énekek, ősi szokások jelen idejű bemutatójában: költői pillanat, előadták a IX. C osztály tanulói, koordonáló tanár dr. Stănescu Aurora, aligazgató, az Unirea Nemzeti Kollégium kórusa, koordonáló tanárok Lukács Tünde és Józsa Hajnalka, átjöttek a hólepte tájon a kis épület II. A osztályos tanulói, Boitoş Leontina, tanár vezetésével, elhozván számunkra a régies álarcokat, a Karácsony nemzetközi lelkülete izgalmát éljük meg az ének csoportok közreműködésével, amelyeket Berku Diana, Rus Laura, Năznean Andreea Romana, Matiş Laura tanárok és Iacov Hermina Maria, nevelési tanácsadó vezettek.

A Unirea Karácsonykor 2012 galéria tartalma 24 kép. A galéria feltőltésének dátuma volt. Az utolsó frissítés dátuma pedig volt. A képcsomag letöltések száma 38.

galery31 Galéria Unirea Karácsonykor 2012 (24 kép)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia