sigla

Galériák Unirea Nemzeti Kollégium

Gólyabál 2010 Galéria

Főpróba, Gólyabál 2010
Főpróba, Gólyabál 2010
Stîngaciu Ioana, Hîrlav Gabriel, Cucu Adelheid, bemondók
Stîngaciu Ioana, Hîrlav Gabriel, Cucu Adelheid, bemondók
Chifor Adriana, Barta-Almăşan Toni, Varga Angéla, Mátéffy Zsuzsanna
Chifor Adriana, Barta-Almăşan Toni, Varga Angéla, Mátéffy Zsuzsanna
Mătea Anca, Cociş Cristina, Florea Tudor, Mărginean Diana
Mătea Anca, Cociş Cristina, Florea Tudor, Mărginean Diana
Florea Tudor, Mătea Anca, Cociş Cristina, Mărginean Diana
Florea Tudor, Mătea Anca, Cociş Cristina, Mărginean Diana
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Főpróba, Gólyabál 2010
Főpróba, Gólyabál 2010
Főpróba, Gólyabál 2010
Főpróba, Gólyabál 2010
Táncpróba, Gólyabál 2010
Táncpróba, Gólyabál 2010
Swing táncpróba, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Swing táncpróba, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Bendriş Teodora, Haj-Osman Alexandra, Covaci Alexandra
Bendriş Teodora, Haj-Osman Alexandra, Covaci Alexandra
Swing táncpróba, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Swing táncpróba, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Lengyel Tamás, Covaci Alexandra, Purea Elena színésznő
Lengyel Tamás, Covaci Alexandra, Purea Elena színésznő
Swing táncpróba, XII-es osztályok, Purea Elena színésznő, Unirea Nemzeti Kollégium
Swing táncpróba, XII-es osztályok, Purea Elena színésznő, Unirea Nemzeti Kollégium
Creţu Daniela, Brejan Ana Maria, Moldovan Annamaria, Guţiu Roxana
Creţu Daniela, Brejan Ana Maria, Moldovan Annamaria, Guţiu Roxana
Dorobăţ Carla, Guţiu Roxana, Ceteraş Delia, Raduly Roxana
Dorobăţ Carla, Guţiu Roxana, Ceteraş Delia, Raduly Roxana
Maior David és Magos István
Maior David és Magos István
Cociş Larisa, Cosma Adriana, Gólyabál 2010
Cociş Larisa, Cosma Adriana, Gólyabál 2010
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Moldovan Annamaria, Cociş Larisa, Cosma Adriana
Moldovan Annamaria, Cociş Larisa, Cosma Adriana
Iacob Ramona (Közönségdíj), egyéni próba
Iacob Ramona (Közönségdíj), egyéni próba
Maior David és Magos István
Maior David és Magos István
Luca Mădălina, Gólyabál 2010
Luca Mădălina, Gólyabál 2010
Creţu Daniela, Guţiu Roxana, Uilăcan Alexandra, Cosma Adriana
Creţu Daniela, Guţiu Roxana, Uilăcan Alexandra, Cosma Adriana
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Branea Radu, Naste Sebastian
Branea Radu, Naste Sebastian
Morariu Răzvan, Gólyabál 2010
Morariu Răzvan, Gólyabál 2010
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Szervező diákok, Branea Cristina Maria igazgatónő, Gólyabál 2010
Szervező diákok, Branea Cristina Maria igazgatónő, Gólyabál 2010
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Szervező diákok, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Maier Mihai (II hely) és Iacob Ramona (Közönségdíj)
Maier Mihai (II hely) és Iacob Ramona (Közönségdíj)
Mănişor Alexandru és Croitoru Antonela
Mănişor Alexandru és Croitoru Antonela
Hîrlav Gabriel, Stîngaciu Ioana, Vultur Oana és Maior David (III hely)
Hîrlav Gabriel, Stîngaciu Ioana, Vultur Oana és Maior David (III hely)
Stef Norbert és Molnar Anca
Stef Norbert és Molnar Anca
Táncpróba, párok, Gólyabál 2010
Táncpróba, párok, Gólyabál 2010
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Meglepetés próba, tanárok és diákok, Gólyabál 2010
Meglepetés próba, tanárok és diákok, Gólyabál 2010
Meglepetés próba, bemondók és diákok, Gólyabál 2010
Meglepetés próba, bemondók és diákok, Gólyabál 2010
Közönség, Nemzeti Színház, Gólyabál 2010
Közönség, Nemzeti Színház, Gólyabál 2010
Giurgiu Adrian és Soare Cristina, Nemzeti Színház, Gólyabál 2010
Giurgiu Adrian és Soare Cristina, Nemzeti Színház, Gólyabál 2010
Swing, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Swing, XII-es osztályok, Unirea Nemzeti Kollégium
Általános műveltség próba, Unirea Nemzeti Kollégium
Általános műveltség próba, Unirea Nemzeti Kollégium
Általános műveltség próba, Unirea Nemzeti Kollégium
Általános műveltség próba, Unirea Nemzeti Kollégium
Charleston, XII-es osztályok, Gólyabál 2010
Charleston, XII-es osztályok, Gólyabál 2010
Giurgiu Adrian, Iacob Ramona és Iordache Cătălin
Giurgiu Adrian, Iacob Ramona és Iordache Cătălin
Luca Mădălina, Maier Mihai (II hely) és Fărcaş Anca
Luca Mădălina, Maier Mihai (II hely) és Fărcaş Anca
Rihor Cristian, Costea Bianca és Sütő Hunor
Rihor Cristian, Costea Bianca és Sütő Hunor
Bologa Adelina, Bonta Vlad (Közönségdíj) és Ciurba Bianca
Bologa Adelina, Bonta Vlad (Közönségdíj) és Ciurba Bianca
Branea Radu, Apofăian Roxana és Barta-Almăşan Toni
Branea Radu, Apofăian Roxana és Barta-Almăşan Toni
Chifor Adriana, Drăgan Teofil és Şerbănat Anda
Chifor Adriana, Drăgan Teofil és Şerbănat Anda
Berei Attila, Croitoru Antonela és Matei Paul
Berei Attila, Croitoru Antonela és Matei Paul
Bîndean Anda, Mănişor Alexandru és Rad Ioana
Bîndean Anda, Mănişor Alexandru és Rad Ioana
Bonta Răzvan, Cioată Cristina és Morariu Răzvan
Bonta Răzvan, Cioată Cristina és Morariu Răzvan
Şumălan Hilda, Magos István és Mărginean Anda
Şumălan Hilda, Magos István és Mărginean Anda
Gergely Roland, Vultur Oana (III hely) és Florea Tudor
Gergely Roland, Vultur Oana (III hely) és Florea Tudor
Mationi Giorgiana, Maior David (III hely) és Ceteraş Delia
Mationi Giorgiana, Maior David (III hely) és Ceteraş Delia
Badiu Daria (II hely), Lengyel Tamás és Tăbăcar Mircea
Badiu Daria (II hely), Lengyel Tamás és Tăbăcar Mircea
Conţiu Loredana, Kozak David Eduard és Maier Ianina
Conţiu Loredana, Kozak David Eduard és Maier Ianina
Dorobăţ Carla, Stef Norbert és Oana Diana
Dorobăţ Carla, Stef Norbert és Oana Diana
Molnar Anca, Naste Sebastian és Pascu Norbert
Molnar Anca, Naste Sebastian és Pascu Norbert
XII-es osztályfönőkök, dr. Kozak Mioara aligazgató, Năznean Andreea Romana tanácsadó
XII-es osztályfönőkök, dr. Kozak Mioara aligazgató, Năznean Andreea Romana tanácsadó
Díjátadó ünnepség, Purea Elena színésznő, Branea Cristina Maria igazgatónő
Díjátadó ünnepség, Purea Elena színésznő, Branea Cristina Maria igazgatónő
Charleston, XII-es osztályok, Gólyabál 2010
Charleston, XII-es osztályok, Gólyabál 2010
Díjátadó ünnepség, versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Díjátadó ünnepség, versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Tánc csapat, Unirea Nemzeti Kollégium
Tánc csapat, Unirea Nemzeti Kollégium
Díjátadó ünnepség, versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Díjátadó ünnepség, versenyzők, Gólyabál 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Zsűri elnők, Becze Nicolae tanár, versenyzők
Zsűri elnők, Becze Nicolae tanár, versenyzők
Díjátadó ünnepség, Kozak David Eduard és Molnar Anca, Mister és Miss Gólya 2010
Díjátadó ünnepség, Kozak David Eduard és Molnar Anca, Mister és Miss Gólya 2010
Molnar Anca, Miss Gólya 2010 és Kelemen Nimrod
Molnar Anca, Miss Gólya 2010 és Kelemen Nimrod
Kozak David Eduard, Mister Gólya 2010 és Grozescu Veronica
Kozak David Eduard, Mister Gólya 2010 és Grozescu Veronica
Molnar Anca, Miss Gólya 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Molnar Anca, Miss Gólya 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Molnar Anca, Miss Gólya 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
Molnar Anca, Miss Gólya 2010, Unirea Nemzeti Kollégium
zip Gólyabál 2010 (578 letöltés)

mecsigla O K MOktatási és Kutatási Minisztérium

facebook Facebook Like Unirea Nemzeti Kollégium Trafic Ranking trafic