sigla
Alumni Colegiul Naţional „Unirea”

Absolvenţi XII D 2019 (Lazin Cristina)

Tabel cu datele absolvenţilor XII D promoţia 2019 a Colegiului Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, diriginte Lazin Cristina, specializarea Ştiinţe ale Naturii, secţia Română. Tabelul este sortat alfabetic.

Absolvenţi XII D 2019

Nr.NumeDetalii
1Baciu Daria Elena
Facultate: Universitatea din București, Facultatea de Biologie - Specializare Biologie
Oraş: București
E-mail:
Ultima actualizare: 20 mai 2021
2Boaru Andreea Lorena
Facultate: Universitatea „Babeş-Bolyai”, Științe ale educației
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 16 septembrie 2019
3Bompa Diana Alina
Facultate: Universitatea „Babeş-Bolyai”, Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 20 mai 2021
4Botezan Laura
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
5Botică Ioan Bogdan
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
6Bran Evelyn Janette
Facultate: Universitatea de Medicină, Farmacie, Științe și Tehnologie „George Emil Palade”, Medicină Generală
Oraş: Târgu Mureș
E-mail:
Ultima actualizare: 12 septembrie 2019
7Dârjan Raluca
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
8Dodoşi Alexandra Raluca
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
9Ferenczi Paula Ştefana
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
10Frigură Paul
Facultate: Universitatea de Medicină, Farmacie, Științe și Tehnologie „George Emil Palade”, Medicină Generală
Oraş: Târgu Mureș
E-mail:
Ultima actualizare: 11 septembrie 2019
11Graur Mihai Ionuț
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
12Handrea Bogdan Mihai
Facultate: Academia de Poliție „Alexandru Ioan Cuza”, Facultatea de Pompieri
Oraş: București
E-mail:
Ultima actualizare: 20 mai 2021
13Hărţăgan Paula Hermina
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
14Incze Blanka Anna
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
15Lefter Laura Cynthia
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
16Luţaş Răzvan
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
17Magda Adrian Sabin
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
18Maiorescu Anemona Rebeca
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
19Meruţă Ioan Ovidiu
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
20Motoc Ioan Vasile
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
21Natea Iris Andra
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
22Păltineanu Vlad Alexandru
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
23Pop Theodora
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
24Roiban Sabina Corina
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
25Soţan Tudor Andrei
Facultate: Universitatea „Babeş-Bolyai”, Drept
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 12 septembrie 2019
26Şova Maria Adelina
Facultate: Universitaet fuer Bodenkultur, Umwelt- und Bioressourcenmanagement
Oraş: Viena, Austria
E-mail:
Ultima actualizare: 11 septembrie 2019
27Ştefan Sergiu Cătălin
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -

mecsigla M E CMinisterul Educaţiei

Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România