sigla

Despre noi Colegiul Naţional „Unirea”

Admitere IX C 2016

Lista elevilor admişi în clasa IX C la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, anul 2016, specializarea Ştiinţe ale Naturii (122), secţia Română, profil Real, Intensiv Germană. Elevii sunt sortaţi descrescător după coloana Media (media de admitere).

Clasa IX C (2016)

Nr.NumeŞcoalaLocalitateaMedia
 1Rad TudorŞcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu”Tîrgu Mureş9.48
 2Moldovan Radu CătălinŞcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu”Tîrgu Mureş9.48
 3Kiss Andrea BrigittaŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”Tîrgu Mureş9.47
 4Savu Sergiu AdrianŞcoala Gimnazială „Dacia”Tîrgu Mureş9.47
 5Mănişor Bianca ElenaŞcoala Gimnazială „Romulus Guga”Tîrgu Mureş9.46
 6Moldovan Petru RareşŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”Tîrgu Mureş9.45
 7Bobaianu Ionela TeodoraŞcoala Gimnazială BărbăteştiBărbăteşti9.45
 8Tănase Mara AndreeaŞcoala Gimnazială „George Coşbuc”Tîrgu Mureş9.44
 9Stoica Maria CarmenŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”Tîrgu Mureş9.43
 10Brustur OtiliaŞcoala Gimnazială „Dacia”Tîrgu Mureş9.43
 11Maşca Alex DorianŞcoala Gimnazială „George Coşbuc”Tîrgu Mureş9.41
 12Crişan Betina MirunaLiceul Tehnologic BandBand9.40
 13Ilinca Mihai SorinColegiul Naţional „Unirea”Tîrgu Mureş9.35
 14Sand Elena AndreeaŞcoala Gimnazială IernutIernut9.33
 15Simedrea Mara PaulaŞcoala Gimnazială „Dacia”Tîrgu Mureş9.33
 16Fărcaş Rareş IonuţŞcoala Gimnazială „Mirona”Reghin9.32
 17Conţiu Cristiana AndradaŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”Tîrgu Mureş9.31
 18Petraru DianaŞcoala Gimnazială „Mihai Viteazul”Tîrgu Mureş9.30
 19Rusu Alexandra GianinaŞcoala Gimnazială „Romulus Guga”Tîrgu Mureş9.30
 20Pavel Eduard CristianŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”Tîrgu Mureş9.29
 21Alistar Mara NicolaidaŞcoala Gimnazială „Europa”Tîrgu Mureş9.27
 22Filip RaulŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”Tîrgu Mureş9.26
 23Istrate SilviuŞcoala Gimnazială „George Coşbuc”Tîrgu Mureş9.26
 24Harhoi AdinaŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”Tîrgu Mureş9.25
 25Pop Alin FlorinŞcoala Gimnazială „Romulus Guga”Tîrgu Mureş9.24
 26Bologa Lorena RalucaŞcoala Gimnazială „Romulus Guga”Tîrgu Mureş9.24
 27Molomfălean Adela VictoriaŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”Tîrgu Mureş9.23
 28Arabadji Alexia CristinaColegiul Naţional „Unirea”Tîrgu Mureş9.23

Distribuţia elevilor clasei IX C pe şcoli de provenienţă

Legendă diagramă Admitere 2016
 Colegiul Naţional „Unirea” (2)
 Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” (4)
 Şcoala Gimnazială „Dacia” (3)
 Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” (3)
 Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” (3)
 Şcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” (2)
 Alte şcoli (11)

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking