Lista elevilor admişi în clasa IX C la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, anul 2014, specializarea Ştiinţe ale Naturii (109), secţia Română, profil Real, Intensiv Engleză. Elevii sunt sortaţi în ordine alfabetică după coloana Nume.
Nr. | Nume | Şcoala | Localitatea |
---|---|---|---|
1 | Băcilă Vicenţiu Damian | Şcoala Gimnazială „Friedrich Schiller” | Tîrgu Mureş |
2 | Baciu Vasile Simion | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” | Reghin |
3 | Bancoş Alexandra Maria | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
4 | Bloj Ioana Maria | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
5 | Borotea Tania | Şcoala Gimnazială „Dacia” | Tîrgu Mureş |
6 | Chiriac Rareş | Şcoala Generală „Omega” | Tîrgu Mureş |
7 | Codarcea Tudor | Şcoala Generală „Omega” | Tîrgu Mureş |
8 | Covaciu Antonia Maria | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
9 | Dragnea Bianca Alisa | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
10 | Dumitru Flavia | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
11 | Hădărean Estera Adela | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
12 | Ilieş Andreea Denisa | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
13 | Ivaşko Alina Maria | Liceul Borşa | Borşa |
14 | Mariş Maria Mădălina | Şcoala Gimnazială Lunca Bradului | Lunca Bradului |
15 | Maroscher Sergiu | Şcoala Gimnazială „Sfântul Gheorghe” | Sângeorgiu de Mureş |
16 | Moldovan Cezara Anca Denisa | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
17 | Molnar-Varlam Mihnea | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
18 | Morar Octavia Ioana | Şcoala Gimnazială „Ioan Vlăduţiu” | Luduş |
19 | Muntean Bianca Anamaria | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
20 | Mureşan Alexandru | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
21 | Năznean Larisa Gabriela | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | Tîrgu Mureş |
22 | Olar Diana Maria | Şcoala Gimnazială „Europa” | Tîrgu Mureş |
23 | Oltean Alina Gabriela | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
24 | Pavel Radu Mircea | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
25 | Rus Carmen Diana | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
26 | Tătar Liliana Carmen | Şcoala Gimnazială Ibăneşti | Ibăneşti |
27 | Vasu Andra Luisa | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
28 | Vlasiu Dan | Şcoala Gimnazială „Dacia” | Tîrgu Mureş |
Legendă diagramă Admitere 2014 |
---|
Colegiul Naţional „Unirea” (6) |
Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” (3) |
Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” (3) |
Şcoala Gimnazială „Dacia” (2) |
Şcoala Generală „Omega” (2) |
Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” (2) |
Alte şcoli (10) |
M E CMinisterul Educaţiei
Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România