Lista elevilor admişi în clasa IX A la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, anul 2014, specializarea Matematică-Informatică (108), secţia Română, profil Real, Intensiv Informatică. Elevii sunt sortaţi în ordine alfabetică după coloana Nume.
Nr. | Nume | Şcoala | Localitatea |
---|---|---|---|
1 | Bârsan Mihai | Şcoala Gimnazială „Europa” | Tîrgu Mureş |
2 | Boar Codruţ Florin | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
3 | Cerghizan Gabriel Ioan | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
4 | Chibelean Andrei Bogdan | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
5 | Damian Raluca Ioana | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
6 | Dandoczi Tamás Dénisz | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
7 | Diac Paul | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | Tîrgu Mureş |
8 | Făgăraş Andreea Ariana | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
9 | Făgăraş Andrei Mihai | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
10 | Farcaş Maria | Şcoala Gimnazială „Augustin Maior” | Reghin |
11 | Gajdo Alexandru Robert | Şcoala Gimnazială „Europa” | Tîrgu Mureş |
12 | Hilbert Dennis | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
13 | Merdariu Andreea | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
14 | Moldovan Andrei George | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
15 | Moldovan Dragoş | Şcoala Gimnazială „Sfântul Gheorghe” | Sângeorgiu de Mureş |
16 | Moldovan Raul Ovidiu | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
17 | Moldovan Valentin | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | Tîrgu Mureş |
18 | Morar Alis | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
19 | Niţă Dan Lucian | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
20 | Oltean Mara | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
21 | Paşca Aurora Bianca | Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” | Baia Mare |
22 | Pop Sabin Alexandru | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | Tîrgu Mureş |
23 | Sala Roxana Maria | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
24 | Sonea Ovidiu Dan | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | Tîrgu Mureş |
25 | Stavilă Radu Adrian | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
26 | Ştefan Ana Maria | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
27 | Suciaghi Alexandru | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
28 | Valics Noémi Diana | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | Tîrgu Mureş |
Legendă diagramă Admitere 2014 |
---|
Colegiul Naţional „Unirea” (11) |
Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” (3) |
Şcoala Gimnazială „Europa” (2) |
Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” (2) |
Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” (2) |
Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” (2) |
Alte şcoli (6) |
M E CMinisterul Educaţiei
Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România