Lista elevilor admişi în clasa IX C la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, anul 2012, specializarea Ştiinţe ale Naturii (110), secţia Română, profil Real, Bilingv Engleză. Elevii sunt sortaţi în ordine alfabetică după coloana Nume.
Nr. | Nume | Şcoala | Localitatea |
---|---|---|---|
1 | Batori Andreea Corina | Gimnaziul „Europa” | Tîrgu Mureş |
2 | Boeriu Giorgia | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
3 | Câmpean Casiana Ştefana | Liceul de Artă | Tîrgu Mureş |
4 | Coprean Andreea Manuela | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Pogăceaua |
5 | Cotoară Crina Ileana | Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” | Tîrgu Mureş |
6 | Dan Ioana | Gimnaziul „Alexandru Ioan Cuza” | Tîrgu Mureş |
7 | Dascăl Denisa | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
8 | Fanea Ioan Octavian | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
9 | Fărcaş Roxana Maria | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
10 | Florea Andra Ioana | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
11 | Grec Claudiu | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
12 | Horea Horea Ştefan | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
13 | Iurian Diana Veronica | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
14 | Lixandru Bianca Ştefania | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
15 | Loghin Andreea Carla | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
16 | Luca Alexandra Ioana | Gimnaziul de Stat „Tudor Vladimirescu” | Tîrgu Mureş |
17 | Luca Sonia Teodora | Gimnaziul de Stat „Alexandru Ceuşianu” | Reghin |
18 | Marc Maria | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
19 | Matei Adrian | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
20 | Matei Marilena Dumitriţa | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Ibăneşti |
21 | Moisin Denisa Mihaela | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Ibăneşti |
22 | Muntean Roxana Nicoleta | Gimnaziul de Stat „Tudor Vladimirescu” | Tîrgu Mureş |
23 | Palage Raluca | Gimnaziul de Stat „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
24 | Pologea Ruxandra | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
25 | Pop Anca Maria | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
26 | Pop Ştefania Laura | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
27 | Răuţă Alexandra Raluca | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
28 | Sita Andreea | Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” | Tîrgu Mureş |
Legendă diagramă Admitere 2012 |
---|
Colegiul Naţional „Unirea” (7) |
Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 (5) |
Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” (2) |
Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” (2) |
Gimnaziul de Stat „Tudor Vladimirescu” (2) |
Şcoala Generală Clasele I-VIII (2) |
Alte şcoli (8) |
M E CMinisterul Educaţiei
Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România