Lista elevilor admişi în clasa IX A la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, anul 2011, specializarea Matematică-Informatică (110), secţia Română, profil Real, Bilingv Engleză. Elevii sunt sortaţi în ordine alfabetică după coloana Nume.
Nr. | Nume | Şcoala | Localitatea |
---|---|---|---|
1 | Biriş Alexandra | Gimnaziul de Stat „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
2 | Boca Alexandra Ştefana | Şcoala Generală „Emil Drăgan” | Ungheni |
3 | Bucur Diana | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
4 | Chelărescu Paul Constantin | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
5 | Chibulcutean Oana | Gimnaziul de Stat „Dacia” | Tîrgu Mureş |
6 | Ciurca Tudor | Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” | Tîrgu Mureş |
7 | Constantinescu Medeea | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
8 | Dosa Roland Paul | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
9 | Huza Maria Magdalena Axenia | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
10 | Koszorus Andrei | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
11 | Laszlo Mădălina Alexandra | Gimnaziul „Europa” | Tîrgu Mureş |
12 | Lazăr Bianca Andreea | Gimnaziul de Stat „Alexandru Ceuşianu” | Reghin |
13 | Marta Loredana Claudia | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
14 | Moldovan Diana Lavinia | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
15 | Mureşan Bogdan | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
16 | Mureşan Raul | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
17 | Pavel Cosmin Dorin | Grup Şcolar Band | Band |
18 | Pişcu Vlad George | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
19 | Pop Raul Adrian | Gimnaziul „Alexandru Ioan Cuza” | Tîrgu Mureş |
20 | Potcoavă Dumitru Mădălin | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
21 | Rad Simona Cristina | Şcoala Generală I-VIII „Ion Chinezu” | Sântana |
22 | Radu Adina Maria | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
23 | Sbârcea Bogdan Dan | Gimnaziul de Stat „Tudor Vladimirescu” | Tîrgu Mureş |
24 | Ştefan Sebastian | Gimnaziul de Stat „Dacia” | Tîrgu Mureş |
25 | Suceava Alexandra Cristina | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Gurghiu |
26 | Ţibuleac Elena Roxana | Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” | Tîrgu Mureş |
27 | Tîrnăvean Carina Ioana | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Sovata |
28 | Todor Eduard David | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
29 | Ţucă Patricia Alexandra | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
30 | Umbrărescu Cosmin Ştefan | Colegiul Naţional „Vasile Alecsandri” | Bacău |
Legendă diagramă Admitere 2011 |
---|
Colegiul Naţional „Unirea” (6) |
Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” (3) |
Gimnaziul „Liviu Rebreanu” (3) |
Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” (3) |
Gimnaziul de Stat „Dacia” (2) |
Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” (2) |
Alte şcoli (11) |
M E CMinisterul Educaţiei
Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România