Lista elevilor admişi în clasa IX D la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, anul 2010, specializarea Ştiinţe Sociale (112), secţia Română, profil Uman. Elevii sunt sortaţi în ordine alfabetică după coloana Nume.
Nr. | Nume | Şcoala | Localitatea |
---|---|---|---|
1 | Bancoş Ruxandra | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
2 | Bândean Andrada Alexandra | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Nazna |
3 | Bondoc Alexandra Georgiana | Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” | Tîrgu Mureş |
4 | Căbuţ Daniela Maria | Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” | Tîrgu Mureş |
5 | Călbază Nora | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
6 | Chertes Radu Nicolae | Gimnaziul „Sfântul Gheorghe” | Sângeorgiu de Mureş |
7 | Chirteş Roxana Florina | Şcoala Gimnazială Ibăneşti | Ibăneşti |
8 | Codarcea Carmen Daniela | Gimnaziul „Serafim Duicu” | Tîrgu Mureş |
9 | Cozma Cătălin | Gimnaziul „Europa” | Tîrgu Mureş |
10 | Croitoru Antonela Delia | Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” | Tîrgu Mureş |
11 | David Camelia Andreea | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
12 | Deac Sergiu Alin | Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” | Tîrgu Mureş |
13 | Drăgan Radu Teofil | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
14 | Fărăgău Alin Claudiu | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
15 | Flămând-Oltean Sânziana | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
16 | Gligor Cristina Nicoleta | Gimnaziul „Alexandru Ioan Cuza” | Tîrgu Mureş |
17 | Haba Diana | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Gorneşti |
18 | Horoba Raluca | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
19 | Iacob Ramona Roxana | Gimnaziul „Alexandru Ioan Cuza” | Tîrgu Mureş |
20 | Macarie Mădălina Larisa | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
21 | Mogoşanu Oana Andrada | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Şăulia |
22 | Muntean Minodora Raluca | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
23 | Opriş Daniela Laura | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 7 | Tîrgu Mureş |
24 | Sânmărtean Alin Mircea | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
25 | Socaci Maria Paraschiva | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Gorneşti |
26 | Szabó-Szakács Henrietta | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Voivodeni |
27 | Topor Monica Andreea | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
28 | Turkyilmaz Derya | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
29 | Ungur Denisa | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Sâncraiu de Mureş |
30 | Ungur Mădălina Maria | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
Legendă diagramă Admitere 2010 |
---|
Colegiul Naţional „Unirea” (2) |
Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” (5) |
Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” (4) |
Gimnaziul „Liviu Rebreanu” (3) |
Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” (2) |
Gimnaziul „Alexandru Ioan Cuza” (2) |
Alte şcoli (12) |
M E CMinisterul Educaţiei
Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România