Lista elevilor admişi în clasa IX C la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, anul 2010, specializarea Ştiinţe ale Naturii (110), secţia Română, profil Real, Bilingv Engleză. Elevii sunt sortaţi în ordine alfabetică după coloana Nume.
Nr. | Nume | Şcoala | Localitatea |
---|---|---|---|
1 | Angheleanu Roberta | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | Tîrgu Mureş |
2 | Bacali Maria Alexandra | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
3 | Băceanu Carla Adina | Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” | Tîrgu Mureş |
4 | Biriş Andrei Ştefan | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
5 | Boantă Alexandra Ioana | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
6 | Boca Cristina Diana | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
7 | Brustur Delia | Gimnaziul de Stat „Dacia” | Tîrgu Mureş |
8 | Cîmpian Dora Mihaela | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Sâncraiu de Mureş |
9 | Cimpoieru Andreea | Liceul de Artă | Tîrgu Mureş |
10 | Dacher Daniel | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
11 | German Andreea | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Vătava |
12 | Grama Paul | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
13 | Haba Raluca | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Gorneşti |
14 | Jerca Astrid | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
15 | Kardos Anita | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
16 | Lazăr Denisa Renata | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
17 | Magos István | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
18 | Maier Mihai Alexandru | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
19 | Mărginean Cristian Dan | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
20 | Moldovan Ioana Oliviana | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
21 | Moldovan Octavia Laura | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
22 | Molnar-Varlam Rareş | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
23 | Pleşa Roxana | Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” | Tîrgu Mureş |
24 | Pogăcean Mara Corina | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
25 | Runcan Andreea Ioana | Gimnaziul de Stat „Tudor Vladimirescu” | Tîrgu Mureş |
26 | Rus Paul Adrian | Gimnaziul „Europa” | Tîrgu Mureş |
27 | Sărmăşan Emanuela | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
28 | Szilagyi Imola Noemi | Şcoala Generală Urmeniş | Urmeniş |
29 | Toma Raluca Maria | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
30 | Ungur Tania Bianca | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
Legendă diagramă Admitere 2010 |
---|
Colegiul Naţional „Unirea” (12) |
Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” (3) |
Gimnaziul „Nicolae Bălcescu” (2) |
Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” (2) |
Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 (2) |
Gimnaziul de Stat „Dacia” (1) |
Alte şcoli (8) |
M E CMinisterul Educaţiei
Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România